«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
525-539 от 738 отговора

—офи€

ћнени€: 1 107
»маме супер изгодно предложение за бунгала ¬естони(јхтопол),което почти не подлежи на обмисл€не,за което дори овърдрафт взимам,само и само да отидем до пустото море(много го обичам),искам да попитам по-запознатите горе-долу читави ли са бунгалата и дали са близо до плажа,щото с 2 деца не ми се ходи много в интерес на истината....
÷итирай

ћнени€: 654
»маме супер изгодно предложение за бунгала ¬естони(јхтопол),което почти не подлежи на обмисл€не,за което дори овърдрафт взимам,само и само да отидем до пустото море(много го обичам),искам да попитам по-запознатите горе-долу читави ли са бунгалата и дали са близо до плажа,щото с 2 деца не ми се ходи много в интерес на истината....

» аз на т€х се чуд€. «а ко€ дата и каква оферта ви дадоха? ѕишат ми че са реновирани, но н€мат снимки ?

—лънчев ден
- гледам ги имат и по хубаво обзаведени и по стари? ўе им звън€ и на т€х да ги питам как сто€т нещата  newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 16
миналата година б€хме на јхтопол, на други бунгала, но разгледах и вестони и слънчев ден. —лънчев ден от вън изглеждат много при€тно, незнам как са вътре, в базата на слъбчев ден има дървета и н€кои от бунгалата са на с€нка, на вестони бунгалата неизглеждаха зле от вън, но н€маше никакви дървета и ц€л ден ги пече слънцето. » двете бази са първа лини€ на плажа, до сами€ плаж се стига или по пътечка(ко€то е срещу вестони и между дървета) или по стълбички, които са между слънчев ден и син€ лагуна.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 107

» аз на т€х се чуд€. «а ко€ дата и каква оферта ви дадоха? ѕишат ми че са реновирани, но н€мат снимки ?

—лънчев ден
- гледам ги имат и по хубаво обзаведени и по стари? ўе им звън€ и на т€х да ги питам как сто€т нещата  newsm78
[/quote]

√ери,ще ходим от 3 юли най-веро€тно,за 1 седмица...
»наче офертата ни е вътрешна,как да го кажа...с връзки Embarassed
÷итирай

јсеновград

ћнени€: 21
ћомичета, тези от вас, които са били в  итен на бунгалата ¬итоша и тези около т€х, искам да ви попитам дали сте забел€зали хотел »скра  newsm78 (по мое мнение тр€бва да е там н€къде, малко по в началото на града, преди бунгалата)
ѕопаднах на страхотна оферта, не мога да намер€ отзиви за хотела.
÷итирай

—лънчев ден
- гледам ги имат и по хубаво обзаведени и по стари? ўе им звън€ и на т€х да ги питам как сто€т нещата  newsm78

√ери,ще ходим от 3 юли най-веро€тно,за 1 седмица...
»наче офертата ни е вътрешна,как да го кажа...с връзки Embarassed
[/quote]

ја ок  Wink јз мислех че е през агенци€ , за това питам Smile Ќа нас ни предложиха 12лв. на човек, казаха че има и бунгала с климатик , но те са излишно големи за нашето семейство и са 45лв., пък иначе можело да си уредим бунгало на с€нка с вентилатор. Aко може да те помол€ ако ходите там после да напишеш как е  bouquet

¬ крайна сметка се двоум€ между јхтополските бунгала (—лънчев ден,¬естони и т.н.) и ¬или ћара€ ÷арево! Ћошото на вторите е че н€ма хубав плаж на близо, тр€бва да се ходи с кола, но пък изглеждат доста по добре откъм битови услови€.
« ѕоследна редакци€: нд, 24 юни 2012, 23:28 от White_roses »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 89
«дравейте! «а първи път сме решили да почиваме на бунгала и то на тези http://www.nimfa.bg/bg/. Ќ€кой да е бил там и да каже мнение! ѕредварително благодар€!
÷итирай

софи€

ћнени€: 147
ћомичета, тези от вас, които са били в  итен на бунгалата ¬итоша и тези около т€х, искам да ви попитам дали сте забел€зали хотел »скра  newsm78 (по мое мнение тр€бва да е там н€къде, малко по в началото на града, преди бунгалата)
ѕопаднах на страхотна оферта, не мога да намер€ отзиви за хотела.
Ѕ€хме там преди 5 години.¬секи ден почистваха стаите,любезен персонал и много м€сто за игра на двора.ћинус е ,че е далеч от центъра.
÷итирай

—ф

ћнени€: 553
«дравейте! «а първи път сме решили да почиваме на бунгала и то на тези http://www.nimfa.bg/bg/. Ќ€кой да е бил там и да каже мнение! ѕредварително благодар€!
ћин. год. се разходих и ги разгледах, супер са- като от сайта! —поко и весела почивка!
÷итирай

ћнени€: 0
Zdreavei te na vsi4ki i az s majami iskame da po4ivame tazi godina na bungala poneje sme s malki deca  i sam si haresala edni v ahtopol ako nqkoi e hodil tam molq za otzivi
http://pochivka.bg/o-10650-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … D0%BE%D0%BD%D0%B8
Predvaritelno vi blagodarq
÷итирай

Didi az kato zvanqh da pitam za mesta mi obqsniha 4e plaja e blizo na okolo 50 metra i se sliza po edna pate4ka
do nego
÷итирай

minalata godina po4ivahme tam.izkarahme 4udesno.bungalata sa po4ti novi.4isti sa.vav gorista mestnost sa imahme klimatik no ne se naloji da go polzvame.nqma komari praskat i poddarjat.ima 2 detski kata mehana magazin kafe mashina.krasivo i 4isto beshe.plaja idva malko dale4e no nie hodihme s kola.rekata i centara /ako moje da se nare4e taka/sa blizo.ako ne ni beshe tolkoz dale4e Kam4iq bak bihme letuvali tam .priqtna po4ivka.                                                                                                                                            ako nqkoi moje da mi prepora4a bungalo za 3 na ujnoto 4ernomorie she sam mnogo blagodarna.
÷итирай

–усе/—офи€

ћнени€: 859
ћного мол€, пишете на кирилица,за да ни е лесно да ¬и прочетем.
÷итирай

http://www.vskokiche2.com/r.php след€ темата, но май не си спомн€м тези да са коментирани, а изглеждат доста добре. 33лв. е цената за пълен пансион   newsm78 ћалко далечко са май от плажа  Rolling Eyes

“ака ми се ходи на бунгало, ама така ми е непри€тна мизери€та и разните му там твари, буби и т.н. че не знам ще намер€ ли компромисен вариант  Laughing

“ъкмо харесах ћара€та в ÷арево, то пък плажа гаден  Mr. Green
÷итирай

Sofia

ћнени€: 588
http://www.vskokiche2.com/r.php след€ темата, но май не си спомн€м тези да са коментирани, а изглеждат доста добре. 33лв. е цената за пълен пансион   newsm78 ћалко далечко са май от плажа  Rolling Eyes

“ака ми се ходи на бунгало, ама така ми е непри€тна мизери€та и разните му там твари, буби и т.н. че не знам ще намер€ ли компромисен вариант  Laughing

“ъкмо харесах ћара€та в ÷арево, то пък плажа гаден  Mr. Green
јх как прекрасно те разбирам 35 и аз много обичам на бунгала ама като се сет€ мухл€салата миризма на по вечето...
јз се преоиентирах кьм √ьрци€ и т€хното моренце за тази година Peace
¬есело л€то Wink
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
525-539 от 738 отговора