Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте. С мъжът ми от няколко месеца се опитваме за бебе, но все още няма резултат. Можете ли да ми дадете информация къде се правят спермограми?
Цитирай

София

Амо кажи от кой град си за да ти дадем адреса. Правят се на много места по принцип.
Цитирай
Здравей, Гост!
Аз също мога да ти дам няколко адреса къде точно, но от кой град си?
Аз съм от София. Мъжа ми също има проблеми и за това ми се наложи да направя проучване.
Цитирай
О извинете ама много съм притеснена. От София съм. Ако някой може да ми даде информация ще съм ви много благодарна.
Цитирай
Мила, и моят мъж има пролеми и няколко пъти си прави спермограма. Едното място е в Александровската болница като там преди иследването го гледат на нещо като видеозон забравих му името и след това пращат на спермограма. Мисля, че 20 лв вземаха за да го погледнат.
Другото място е Частна клиника Бодимед тя се намира на Позитано малко след където беше едно време цирка от лявата страна. тел. там е 986 66 76. Цената е 15-20лв. ако го иследват и за бактерий цената е 30лв и за двете.
Третото място е на бул.Дондуков там има точно преди да завие  №20,22 посока към Заимовата градинка има от лявата страна голяма сграда пише на нея Закрила мисля  че беше там може и с направление от личният лекар.
Надявам се да съм ти помогнала малко и дано всичко е наред с мъжа ти.
Успех! Wink  thumbsup
Цитирай
Благодаря ти много. Дано всичко е наред наистина. А във тази клиника Биомед (извинявай за невежеството) освен самото изследване има ли и консултация със специалист или....
Цитирай
Ами мисля,че да , но трябва да питаш на регистратурата на инфорамцията де. Там ни прати моята генколожка и от нея знам , че има ама за по-точно можеш да се обадиш на телефоните дето ти писах и да питаш. Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.