Имате ли някакви незаменими аксесоари в облеклото си?

  • 2 263
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте,

интересно ми е какви аксесоари са незаменими за вас? (не става дума за бижута)

Шал, шапка, колан?

Аз например винаги нося шал зимата - имам тънки ефирни, плетени, вълнени...абе всякакви.

Много харесвам, дори да съм с поло - пак слагам шал.  cold

Затова пък мразя коланите.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 468
Ако говорим конкретно за зимата, то шалът и шапката са неразделна част от мен. Wink

# 2
  • Мнения: 237
Чак незаменими аксесоари нямам , но пък зимата нося ръкавици и то ако е много студено Wink

# 3
  • Мнения: 10 758
Нямам. Обичам да ходя с колан, шапка, шал, ръкавици.Но не бих казала, че са незаменими.

# 4
  • Мнения: 6 155
Нямам такива аксесоари Thinking

# 5
  • Мнения: 3 611
Нямам. Обичам да ходя с колан, шапка, шал, ръкавици.Но не бих казала, че са незаменими.

И аз така  Peace

А иначе имам една "незаменима" значка с бг знаме. Местя си я от яке на яке и рядко я забравям  Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Имам слабост към шалчета и ръкавици. Към всяка чанта имам съответния цвят кожени ръкавици, а шалчетата са безброй.

# 7
  • Мнения: 2 922
Аз например винаги нося шал зимата - имам тънки ефирни, плетени, вълнени...абе всякакви.

И моята страст са шаловете - имам всякакви! Не обичам шапки, но сега зимата нося, защото ми е студено.  cold И чанти много обичам, но отдавна не съм си купувала  Thinking

# 8
  • Мнения: 4 546
зимата без ръкавици не мога. ако могат да се сметнат за аксесоар...щото са си съвсем обикновени  Wink

# 9
  • Мнения: 5 140
Имам слабост към шалчета и ръкавици. Към всяка чанта имам съответния цвят кожени ръкавици, а шалчетата са безброй.

Е Карен ти ако нямаш,та ти си такава стилна  дама  4470 без тези аксесоари не си те представям.

Имам шалове и ги обичам като аксесоари,ръкавички.Колани нося и харесвам,ама шапките нещо.....

# 10
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз обичам ръкавиците, даже и да не е толкова студено.
Но шапки мразя, направо умирам като я сваля и видя, че косата ми е станала на нищо  #Silly

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Но шапки мразя, направо умирам като я сваля и видя, че косата ми е станала на нищо  #Silly

Пък аз, когато не съм с хубава прическа се скривам под шапката !  hahaha bowuu

Синеочка, благодаря ти! Grinning

# 12
  • Мнения: 5 622
Шапка не нося.Единствено когато сме на ски и то и тогава нося лента,поне да ми топли ушичките  Crazy

Шал,май също нямам.Ръкавици-задължително,не съм си намерила кожата на ръцете на улицата.

Най-често нося колан обаче,независимо от сезона.Той ми е като аксесоар и като държач на дънките да не се изхлузват в посока надолу.Имам розови,червен,дънков с кожа и кожени няколко броя.

Друго не се сещам да имам като аксесоар.Може би чанта,но пък аз не нося много дамски чанти..

Бижутата-са ясни Party

# 13
  • Мнения: 2 596
И аз май нямам такива незаменими аксесоари. Моите ръце непрекъснато горят, дори да ми е студено, ръцете са ми все топли, та с ръкавици се изпотявам. Имам малко шалове и понякога си слагам, но шапки не обичам да нося.

# 14
  • Мнения: 8 505
Да-шапки-голяма слабост са ми.Лятото нося бейзболни,а зимата-дебели такива или идиотки (най-често).

# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нямам. Обичам да ходя с колан, шапка, шал, ръкавици.Но не бих казала, че са незаменими.

И аз така Peace

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Страшно харесвам тънки кожени ръкавици, но ръцете ми са много малки и много смешно ми стоят. Не съм намерила още моя чифт, затова нося плетени. Пък плетените не отиват на всичко, така че карам без.
Иначе обичам шалове - и вълнени, и копринени (но в бързината често ги забравям). Харесвам и шапки, най-вече тип барета.
Рядко нося колан, падам си по тирантите!  Grinning

# 17
  • Мнения: 5 877
Млечен зъб от акула  Mr. Green

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Млечен зъб от акула  Mr. Green

Печелиш!   bouquet
Обявавам те за най-смелата мама във форума!  Hug

# 19
  • Мнения: 2 849
Чанта споредма  сезона и облеклото!Зимата шапка ,ръкавици..

# 20
  • Мнения: 4 371
Май нямам  Thinking

# 21
  • Мнения: 7 430
И аз мисля, че нямам...но в повечето случай винаги слагам фибичка  Wink

# 22
  • Мнения: 7 186
Ами чак пък незаменими аксесоари...Зависи от облеклото. Обичам да нося колани, ръкавици. Шапки и шалове много не обичам, но понякога слагам. Чанта и бижута- задължително.

# 23
  • Мнения: 612
По-скоро не, втори сезон се радвам на къси кожени ръкавици - любими са ми.

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
зимата-задължително, ако нямам шапка, слагам широка лента за коса да ми покрива ушите. при ниски Т ме болят много ушичките и оттам главата. Cry

ръкавици нося, но не е задължително, мога и да ги забравя.

това, което никога, ама никога не забравям са очилата! и зиме и лете без тъмни очила не мърдам.
само те могат да ме върнат от средата на пътя, както и парфюма.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
това, което никога, ама никога не забравям са очилата! и зиме и лете без тъмни очила не мърдам.
само те могат да ме върнат от средата на пътя, както и парфюма.
И аз очилата, но не тъмни, а с диоптър. И поради туй, че са -4,5 и нищо не видя без тях  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз, винаги нося очила (не с диоптър де). Зиме, лете винаги имам един чифт с мен. На главата, на очите, в чантата абе винаги са с мен. newsm08

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
И аз очилата, но не тъмни, а с диоптър. И поради туй, че са -4,5 и нищо не видя без тях  Mr. Green
добре, де  Wink и аз съм късогледКа-1.
без двата ми чифта очила не излизам, в много краен случай предпочитам тъмните пред диоптрите. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 241
това, което никога, ама никога не забравям са очилата! и зиме и лете без тъмни очила не мърдам.

И аз!!!  dance

Други незаменими аксесоари нямам, колан никога не съм носила, шапка, шал и ръкавици слагам чат-пат (когато много студено), разните му там шалчета тип фишута (все подарявани) се търкалят из къщи - нямам навик да ги слагам.

# 29
  • Мнения: 7 186
О, да, тъмните очила ги забравих. И аз съм голям фен. Peace

# 30
  • София
  • Мнения: 2 853
 Rolling Eyes освен бижутата
много обичам шапки и смея да твърдя, че ми отиват Naughty
харесвам шалове и кърпи всякакви и по много - зиме, лете, всякогаш
 newsm78 друго какво- неща по главата освен кърпи не нося поради прическите ми Crazy
чанти- винаги в тон с облеклото и мноогоо разнообразни
колани- само на дънките  Sunglasses и то с единствената претенция да ми не паднат гащите и да са от естествена кожа
ръкавици- имам си два чифта незаменими - едните са ми любимите ръкавици от преди сто години, а другите са тип скиорски
друго какво- не се сещам...

# 31
  • Мнения: 381
Освен бижутата с които съм неразделна никога не излизам без някаква фибичка.Също така и аз съм фен на шалове и ръкавици/свекито ми подари страхотни черни кожени/.Обичам и колани но се притеснявам като си сложа защото още не съм се възстановила след раждането и не изглеждам много добре вече с колан Sad

# 32
  • Мнения: 277
Обожавам аксесоари, като цяло бижута, колани,шалчета и часовници имам в изобилие.
Ръкавици и шапки не обичам, все пак когато е много студено нося ръкавици, а лятото нося спортни тип бейзболни шапки, когато съм спортоно облечена.

# 33
  • Мнения: X
Колан! Определено!

# 34
  • Мнения: X
И слънчеви очила- задължително, дори и когато е много много мрачно. Направо са ми фетиш.

# 35
  • Мнения: 4 390
Тъмни слънчеви очила, не мърдам без тях.

# 36
  • Мнения: 1 558
Тъмни слънчеви очила, не мърдам без тях.

и аз обожавам слънчевите очила и имам различни цветове за различните дрехи newsm08. Но най-често нося черни и не се разделям с тях, когато се покаже макар и малко слънчице.   dance
Обожавам и коланите.

# 37
  • Мнения: 5 299
За съжаление шапки не ми отиват никакви под никаква форма Cry Опитах това лято да нося една много сладка, но много ми се потеше главата. Шалове и ръкавици също не нося(колкото и да е студено) - последно да съм носила на 7-8 год. Mr. Green Просто ги мразя.

# 38
  • Мнения: 2 672
не ,нямам и няма нищо незаменимо.... Wink

# 39
  • Мнения: 5 317
любимите ми аксесоари са бижутата и коланите.

# 40
  • Мнения: 730
любимите ми аксесоари са бижутата и коланите.
И на мен Peace

# 41
  • Мнения: 1 493
Очила, колани, шапки и ръкавици имам различни цветове и ги сменям непрекъснато, според тоалета !

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Очила имам всякакви цветове и модели и рядко излизам без такива. А чантите са ми голямата слабост...

# 43
  • Мнения: 1 234
Тъмни слънчеви очила, не мърдам без тях.
И аз съм така.
Никога не излизам и без чента-имам всякакви-според сезона и дрехите ми.Ако съм без чента все едно съм без дрехи и постоянно си забравям нещата-портфейл,ключове някаде Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 512
Обичам да нося шалове, независимо от сезона. През зимата задължително нося шапка- тип барета и ръкавици.
В косата винаги си слагам някоя джвъчка- фиба, шнола или диадема.
Много си харесвам дамските чанти, но напоследък- всъщност откак Криси ходи на ясла и мъкнем всевъзможен багаж- ходя с раница и по- спортно облечена.

# 45
  • Мнения: 522
Обожавам колани и чанти. През лятото неотменен аксесояр са ми гривните и различните гердани.
През зимата - задължително шапка и ръкавици!

# 46
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Обожавам колани и чанти. През лятото неотменен аксесояр са ми гривните и различните гердани.
През зимата - задължително шапка и ръкавици!
[/quote]
Мама ми оплете вчера страхотен шал.Излезе ми 10лв.,а по магазините подобен  струва към 30-35лв.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
без обеци не излизам, чувствам се гола  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 6 315
Много обичам колани и си имам един, който ми е новичък сравнително и ми е много на сърцето - на Харлей Дейвидсън с орел на токата, капси и орлета. Имам и още един с орел на токата и така... Тях нося най-много.

За бижута няма какво да приказвам - нося 6 обеци в момента по ушите (4 на едното и 2 на другото), пръстени много обичам също.

# 49
  • Мнения: 410
като махнем бижутата,
съм фен на шалове и шапки.
Всички познати знаят, че най-добрия избор за подарук за мен е шал. кърпа, и тяхно подобие.
Шапки през зимата основно, защото лете е доста топло у нас! И дилемата е : Красива шапка или топла глава Thinking

Общи условия

Активация на акаунт