Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

Лондон

Кога, как и за колко време успяхте да откажете детенце от биберона?

Съжалявам ако вече е имало такава тема, но търсачката ми не работи, а в библиотеката не открих отговор.

Цитирай

Някъде там...

Още не сме я махнали и се чудя кога ли ще събера смелост да извикам Биберонената фея да я отнесе!
Цитирай

Пловдив

Още не сме я махнали. Не смятам да го мъча, нека сам си се откаже. Знам разни номера с режене на биберона, но ще видим.
Цитирай

и аз не мога да си представя как ще заспим без бибата... Sad
Цитирай

Аз ще правя опити около 2 г. възраст  Wink
Цитирай

Все на втория етаж

Още не я е отказала бибата,но вече само за заспиване я ползваме и не се притеснявам. Wink Може би лятото ще я отказвам,ако до тогава не я откаже самичка. Very Happy
Цитирай

На 1г10м сама я отказа... с малко помощ... понеже си имаме котка ...  отрязах малко връхчето на бибата и й казах, че котето я е изяло:sick:, след около седмица вече само си я държеше в ръка (да й пази страх Mr. Green) Преди седмица, след 3месечно прекъсване, пак си я поиска, дадох и друга - не анатомична, каквато беше нейната. Лапа я, но явно не й харесва много...
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

Ами моят отговор го няма.
Дани махна бибата на 7 месеца - стана от раз.
Цитирай

Magrathea

Изполва такова нещо само 2 месеца. Mr. Green
Цитирай

UK, Harlow/София

Е, да беша дала по-долни граници Confused Алекс я отказа на 2 месеца.
Цитирай

РусЙе

И аз мислех да пускам таква тема, защото аз пък научих малката на 6 месеца и сега само с нея заспива newsm78 До преди не я искаше изобщо, но от както почнаха да я мъчат зъбите, а още няма заспива с бибата. И си мисля, че като избие поне 1-ия ще пробвам да видя без нея как ще е .
Цитирай

Варна

И Мони още е с биберон. Само при сън я ползва, но понякога се случва да не я изплюе и цяла нощ да спи с бибата в устата. Смятам след Нова година да пробвам номера с рязането. Very Happy
Цитирай

на село

Не сме го отказали, макар че по цял ден в яслата не го търси.
Кака и беше на 2г. и 3 месеца когато и казах, че леля й го е взела и е даден на гларусите  във Варна, така че с малката имам още време  Wink
Цитирай

И ние още не сме го отказали. Освен, че заспива с него, напоследък започна да го иска и през деня. При нас явно номера с рязането няма да мине, защото цялата биба е изгризана и е  на дупки, а аз умишлено не купувам нова.
Цитирай

Лондон

Е, да беша дала по-долни граници Confused

Отивам да го променя Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора