Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора

ВАРНА

Здравейте!
Аз съм една от многото жени,които се борят с досадните килограми,пробвала съм много диети,пила съм разни медикаменти,но откакто родих вече нищо не помага.Много съм се отчаяла,каквото и да пробвам не помага.Реших вече като краен вариант да отида на диетолог.В тази връзка искам да попитам,дали някой от вас е ходил при Д-р МАРТИН ПЛАТНИКОВ,с какви впечатления сте от него и евентуално дали знаете за цените на прегледите при него.Благодаря ви предварително.
Цитирай

ВАРНА

Е,явно никой няма информация за този лекар,но аз отидох на преглед при него и вече от два дни спазвам схемата си за отслабване.Много мил и приятен човек,много съм доволна от тоношението и вниманието с което се отнася към пациента си.Много се надявам този път наистина да успея с негова помощ да сваля излишните си килограми:)
Цитирай

Моля те сподели каква е цената на посещението при него? Къде приема? Какво представлява прегледа и хранителния режим, който ти е направил - по дни ли е /не ми е много ясно какво представлява такъв режим/? Предвижда ли се второ посещение? Колко време продължи прегледа? Колко кг. имаш да сваляш? Изобщо дай малко повече подробности. И аз планирам посещение при този доктор, че вече се провалих със всички диети Embarassed
Цитирай

ВАРНА

Съжалявам че чак сега отговраям,но нещо не можех да си вляза в профила.Цената на първичния преглед е 50 лв,за другите е 30 лв.Аз още не съм била на вториси преглед,предстои да отида тези дни.Като цяло съм доволна от режима си,малко е строгичък,но трябва повече воля SmileСамия преглед е доста обстоен,което ми направи добро впечатление.Доктор Платников приема в Медицински център "Black sea",kойто се намира малко по-надолу от хотел Черно Море в една от уличките  вляво.За повече яснота може да разгледате неговия сайт :http://platnikov.com/
Цитирай

Здравейте, момичета!
И аз си търся диртолог във Варна и въпросният доктор май е един от най-популярните. Можеш ли да споделиш как са потръгнали нещата при теб и дали продължаваш?
Цитирай

Варна

Записвам се да следя темата, защото имам нужда от малко помощ в това отношение. Моля те, сподели наистина как върви режима ти и в какво се състои точно този първичен преглед - какви изследвания се правят и т.н.???
Има ли някой друг, който е станал пациент на този лекар?

Благодаря ви предварително!  bouquet
Цитирай

Записвам се да следя темата, защото имам нужда от малко помощ в това отношение. Моля те, сподели наистина как върви режима ти и в какво се състои точно този първичен преглед - какви изследвания се правят и т.н.???
Има ли някой друг, който е станал пациент на този лекар?

Благодаря ви предварително!   :bouquet:
Цитирай

zdraveite na vsi4ki debelani.imam i az tozi problem.na 3 6te posetia dr.Platnikov ,ako niakoi znae pove4e za postignati rezultati ot negovite dieti neka mi spodeli .razo4arovana sam ot kakvi li ne dieti i medikamenti dano s nego uspeia da otslabna za6toto tezi kilogrami razpadat vrazkata mi s 4oveka koito stra6no mnogo obi4am i neiskam da zagubia.  Sad Crying or Very sad
Цитирай

Варна

rumirumi63, моля те, след посещението си при доктор Платников, сподели някакви впечатления.
Ще разчитам на теб  bouquet
За съжаление, аз няма как да ти помогна с информация за него и методите му.....разчитах на този форум....

Ще очаквам да пишеш - успех ти пожелавам и дано всичко са е супер Wink))))))  Smile bouquet
Цитирай

zdraveite na vsi4ki debelani.imam i az tozi problem.na 3 6te posetia dr.Platnikov ,ako niakoi znae pove4e za postignati rezultati ot negovite dieti neka mi spodeli .razo4arovana sam ot kakvi li ne dieti i medikamenti dano s nego uspeia da otslabna za6toto tezi kilogrami razpadat vrazkata mi s 4oveka koito stra6no mnogo obi4am i neiskam da zagubia.  Sad Crying or Very sad

Здравейте!!!
 Бях загубила надежда, че нчкой следи тази тема Laughing

Как мина прегледа Руми? Какви са ти впечатленията? Сподели моля те!!!
Цитирай

София

За мен тази тема си е жива реклама  Crazy
Цитирай

За мен не е реклама. Искам да знам има ли някой постигнал успехи с д-р Платников?
Цитирай

Варна

И аз! И аз! И аз!
И чакам ли....чакам......дано да дочакам  Smile Smile Smile
Никой не се похвали  Confused
Цитирай

Здравейте!
Има ли все още някой, който следи темата или има информация по въпроса?
Цитирай Публикувано от: компютър
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора