Зелени очи:)))))

  • 4 735
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 439
Смених набързо кафявите очи със зелени с помощта на цветни лещи. Хубавото при мен е, че нося меки контактни лещи постоянно и слагането не ми е проблем. Но да ви кажа - ефектът е СТРАХОТЕН!!! Ако някой се интересува - ще пиша повече. И най-важното - всичко това стана с помощта на едно момиче от форума.
И още по-важното - супругът остана мнооооооооооого доволен Wink

# 1
  • Мнения: 4 212
може ли да видим ефекта на снимка  Flutter аз много харесвам зелени о4и.

# 2
  • Мнения: 130
Друго си е естественото.  Flutter

# 3
  • Мнения: 1 234
Друго си е естественото. Flutter
Абе дтуго си е кото си имаш.Пък аз с мойте кафяви само си мечтая и се не се навивам да си зема лещи.А така искам синички Tiredanelia1995 дай снимка дано сега вече и аз се реша Laughing

# 4
  • Мнения: 612
Честито! И аз много ги обичам зелените лещи. Flutter

# 5
  • Мнения: 7 430
може ли да видим ефекта на снимка  Flutter аз много харесвам зелени о4и.

Peace Обожавам такива очи  Wink и аз бих искала да имам, ама Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 105
Това е супер интересно, значи може да са диоптър, така ли? Мислех че трябва да са много специални тези дето са хем цветни, хем с диоптър, хайде кажи от къде.

На мен по принцип очите ми са зелени, но видях едни много интересни оттенъци... Не че ще го направя скоро ама ми се ще да знам Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 39 747
Аз такива си имам, ама искам сини да речем Simple Smile То всеки реве за това дет си го няма. На мен на светлина от време на време са ми много зелени, но обикновено са си блато. Може и да се навия.

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мoите бият на зелено, ама аз пък искам тъмно кафеви. много искам, не стои ли ...изкуствено с лещи?

# 9
  • Мнения: 1 370
Моите очи, по принцип са сини. Обаче, ако си сложа зелени или сиви дрехи, стават зеленикави newsm08
Имам приятелка, която е с тъмно кафяви очи, но носи сини лещи. Ефектът е поразителен. Никога нямаше да разбера, че това са лещи ако не знаех.

# 10
  • Мнения: 2 849
Много добре ! И аз много харесвам зелени очи и тъмна коса  .Пробвах да сложа едни сини и не успях  ,имах чувството че ще си извадя очите и се отказах ,та си стоя с кавявите . Crazy

# 11
  • Мнения: 5 140
Моите очи, по принцип са сини. Обаче, ако си сложа зелени или сиви дрехи, стават зеленикави newsm08


И аз съм така.
Според дрехата каквото облеча и те се променят.

Честито за зелените очи  bouquet

# 12
  • Мнения: 11 309
Не знам как е с зелените лещи, но естествено зелените очи са толкова променливи като цвят, наситеност и оттенък колкото не можете да си представите. Всичко зависи от настроението с което сме, от времето навън и от дрехите с които сме облечени.
Понякога дори синеят Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 910
Поздравявам те за избора Wink.Моите очи са зелени и нито за миг не съм съжалявала за това Laughing

# 14
  • Мнения: 488
Ммм, супер, браво на тебе! Дай подробности моля те, какви са, колко струват?
Аз тъкмо вчера мимоходом ей така споменах на съпруга, че съм си избрала за коледен подарък сини лещи... имаше малко учудени погледи, но като цяло възприе идеята добре.
Та ще проучвам въпроса, и аз също си нося контакни лещи по принцип, та няма да ми е проблем да си ги слагам. И съм пробвала сини, наистина стоят страхотно, особено в комбинация с тъмна коса!

# 15
  • Мнения: 1 253
Честити ти зелени очи Simple Smile
Аз нося зелени лещи от 2 години. И без това съм с -5 диоптъра и всеки ден си слагам лещи в очите, та преди 2 години реших "Като е гарга да е рошава" Simple Smile Много си се харесвам с тях.
Аз лично ползвам меки лещи на Baush& Lomb ( не съм сигурна правилно ли го написах) и съм адски доволна. Центата за моя диоптър е 38 лв. едната леща.
на тези които искат да си сложат лещи бих препоръчала, ако могат преди това да отидат в оптика където могат да пробват, защото например Baush& Lomb имат 3 зелени цвята, но само един ми стои естествено на мен.
Аз поне така направих и не съжалявам Simple Smile

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Честито! Преди шест-седем години какво ми беше щукнало, та си купих зелени лещи (така и така носех контактни лещи). Тогава бяха много скъпи и нямаше кой знае какво разнообразие. После горчиво съжалих - не се забелязваха, трябваше отблизо да се взреш в окото, за да се видят. Особено неприятно ми стана, когато един взиращ се по очите на хората оператор много се възхити - какви СТРАННИ очи съм имала! И само това повтаряше. Пък мен ме хвана срам да кажа, че са лещи. А неприятно ми стана, че точно пък това, което е изкуствено и което не е мое, точно пък то ли прави впечатление. Много на философия го ударих.  Mr. Green Хвърлих лещите, спрях да си боядисвам косата и минах съвсем на "естество". Обаче сега ме гложди, гложди, дали пак да не си взема цветни лещи? Може пък новите да са по-хубави.  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 596
Честито!!! Щом се харесваш, а по-важното, щом съпругът те е харесал, от това по-хубаво няма.
Иначе аз не харесвам изкуствените неща от този род, та не бих си сложила цветни лещи, имам си хубави кафеви очи.

# 18
  • Мнения: 6 155
Не знам как е с зелените лещи, но естествено зелените очи са толкова променливи като цвят, наситеност и оттенък колкото не можете да си представите. Всичко зависи от настроението с което сме, от времето навън и от дрехите с които сме облечени.
Понякога дори синеят Mr. Green

Вярно е  Grinning
Моите не са чисто зелени- има и кафявичко малко. Но като ми се доплаче и ми се насълзят очите стават мноооого зелени и страшни  CrazyWink

# 19
  • Мнения: 3 569
И аз харесвам зелени очи.


# 20
  • Мнения: 1 134
Честито! Преди шест-седем години какво ми беше щукнало, та си купих зелени лещи (така и така носех контактни лещи). Тогава бяха много скъпи и нямаше кой знае какво разнообразие. После горчиво съжалих - не се забелязваха, трябваше отблизо да се взреш в окото, за да се видят. Особено неприятно ми стана, когато един взиращ се по очите на хората оператор много се възхити - какви СТРАННИ очи съм имала! И само това повтаряше. Пък мен ме хвана срам да кажа, че са лещи. А неприятно ми стана, че точно пък това, което е изкуствено и което не е мое, точно пък то ли прави впечатление. Много на философия го ударих.  Mr. Green Хвърлих лещите, спрях да си боядисвам косата и минах съвсем на "естество". Обаче сега ме гложди, гложди, дали пак да не си взема цветни лещи? Може пък новите да са по-хубави.  newsm78

Когато дойдох да студентка в София преди 11 Shocked години, с първата си заплата отидох директно в лабораторията на Клокотница, мисля се казваше улицата и си поръчах. Това ми беше мечта, от както се помня...
И когато ги сложих, бъдещият ми тогава съпруг само ме погледна  и каза: Господи, колко си страшна! #Crazy
И до там бяха. Слагах ги няколко пъти, но всички ме гледха странно.
Наистина ужасно неестествено изглеждаха тогава. Приличах на Ити. Cry
И мен ме гложди сега... newsm78

# 21
  • Мнения: 5 622

Цитат

Когато дойдох да студентка в София преди 11 Shocked години, с първата си заплата отидох директно в лабораторията на Клокотница, мисля се казваше улицата и си поръчах. Това ми беше мечта, от както се помня...
И когато ги сложих, бъдещият ми тогава съпруг само ме погледна  и каза: Господи, колко си страшна! #Crazy
И до там бяха. Слагах ги няколко пъти, но всички ме гледха странно.
Наистина ужасно неестествено изглеждаха тогава. Приличах на Ити. Cry
И мен ме гложди сега... newsm78

Цитат

 Joy

Аз пък имам мерак за сини оченца,ама много ме е страх от поставянето и махането им.Нещо идеята да си бъркам в очичките не ми се нрави никак  Crazy

# 22
  • Мнения: 612
 hahaha малко накриво съм погледнала, ама се вижда , че покриват 100% "мойте кафеви очи" Laughing
dp, това е страхотно око Peace

# 23
  • Мнения: 1 134
hahaha малко накриво съм погледнала, ама се вижда , че покриват 100% "мойте кафеви очи" Laughing
dp, това е страхотно око Peace

Еее, това е супер! Не бих заподозряла лещи... Ех, че ми разрови страстите Thinking

Буба, свиква се с ровенето в очите. Аз, освен това се гримирам доста силно - с очна линия, сипрала и пр. и пак нямах проблем тогава.

Да вземем да се дегизираме за празниците, а? newsm08

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
А каква е цената на това удоволствие, без диоптър?

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Не знам как е с зелените лещи, но естествено зелените очи са толкова променливи като цвят, наситеност и оттенък колкото не можете да си представите. Всичко зависи от настроението с което сме, от времето навън и от дрехите с които сме облечени.
Понякога дори синеят Mr. Green
strashno mi haresvat goliamata mi dysteria e s takiva kato malka biaha sini  za jalost drugite sa s razli4no kafiavo a az s zeleni do pustri

# 26
  • Мнения: 5 103
мойте са зелени хахахха не ми трябват

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А каква е цената на това удоволствие, без диоптър?

И мен ме интересува.

Аз съм с зелени очи и принципно си ги харесвам,но искам да се видя със синички.Проблема е,че ме е страх да си ги сложа,иначе бих си купила.

# 28
  • Мнения: 439
Eeeeeeeeeeeх, който си има естествено зелени очи да приеме моята искрена завист Wink Wink.
Аз също се страхувах, че ще изглеждат вампирски, но стоят много естествено.  Опитах да си направя снимка, но изглеждам малко "изцъклена" от толкова близо Wink. Могат да се пробват - обърнете се към JeniaVulova, тя работи на Графа близо до Попа - оптика Гранд. Женя е страхотна и много любезна. Не излизат скъпо, готови са на другия ден, има всякакви диоптри и без диоптри...
Айде чао засега че малкото терминаторче ме побърка....
Ако има други въпроси - питайте...

64 лв. е цената за двете лещи с -3.5 диоптъра ..... едногодишни

# 29
  • Мнения: 3 609
ami az sum po princip s pustri o4i i mnogo iskah za abityrenskiq bal tazi godina da buda sus sini ,maika mi gorkata dade 40 evro za le6ti ,koito bqha pri tova samo za edin mesec!da ne vi kazvam ,4e be6e nujno dosta vaobrajenie ,za da se razbere ,4e te defakto sa sini :shock:aneliq1995,bi li obqsnila malko po-podrobno kade e tazi optika? newsm78

# 30
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз искам да си взема някакъв цвят лещи, но като незнам как ще ми стоят?
и честно да ви кажа, ме е страх  да пробвам в оптика...

# 31
  • Мнения: 439
:aneliq1995,bi li obqsnila malko po-podrobno kade e tazi optika? newsm78

тръгваш по Граф Игнатиев по посока от Попа към Славейков, малко преди да стигнеш Шишман от ляво се пада тази оптика Гранд. Момичето се казва Женя.
Аз също пробвах едни сини, които не покриваха изобщо моя цвят и все едно бях с обикновени лещи.

# 32
  • Мнения: 7 430
и аз искам да си взема някакъв цвят лещи, но като незнам как ще ми стоят?
и честно да ви кажа, ме е страх  да пробвам в оптика...

И аз....ама май трябва да се престрашим Wink

# 33
  • Мнения: 3 405
Моите са зелени Mr. Green

# 34
  • Мнения: 5 299
МОйте са едни никакви, ни зелени ни кафяви Rolling Eyes От както се помня искам да си купя цветни лещи, и сега съм решила за Коледа да се обзаведа, но много се преитеснявам, защото съм си слагала сини(на 1 приятлка), и майната му, че сини очи не ми отиват(изглеждах ужасно просто), но очите много ми се зачервяват и се чудя дали така ще ми дразнят очите или е само 1-ия път newsm78

# 35
  • Мнения: 5 622

Цитат



Да вземем да се дегизираме за празниците, а? newsm08

Цитат

Да,с червени очички....,нали червеното било на мода по Коледа Crazy

# 36
hahaha малко накриво съм погледнала, ама се вижда , че покриват 100% "мойте кафеви очи" Laughing
dp, това е страхотно око Peace

леле изглеждат супер! може ли да ми дадеш инфо коя е марката и колко струват   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 558
hahaha малко накриво съм погледнала, ама се вижда , че покриват 100% "мойте кафеви очи" Laughing
dp, това е страхотно око Peace

Тези очи подозрително приличат като цвят  на моите, но аз  съм с по-широки от нормалното зеници. Никога не бих заподозряла, че са лещи, а в повечето случаи познавам. Наистина чудесен ефект. Аз винаги съм си харесвала цвета на очите, ама наистина с удоволствие бих пробвала зелени лещи или шоколадово кафеви.

# 38
  • София
  • Мнения: 10 302
Е.... пак ме разпалихте  #Cussing out аз съм с зеленикао-кафеничкави очи... в зависимост от дрехата, изпъква кафявото или зеленото... а как искам да са изумрудено зелеееееееени  Embarassed
Преди половин година, пробвах 3 чифта лещи(едноседмични, месечни и три месечни), аз съм с диоптер и мразя очила.... за съжаление нито едни не бяха подходящи за мен... очите ми реагират много остро на чуждото тяло  Cry
Но пък що да не си взема едни цветни с диоптер, ей тъй на за по няколко часа... няма да ги нося постоянно  Sick

# 39
  • Мнения: 4 212
и аз искам да си взема някакъв цвят лещи, но като незнам как ще ми стоят?
и честно да ви кажа, ме е страх  да пробвам в оптика...

преди 5 години ми донесоха зелени лещи, 25 долара,мерак, сложих ги, ревах 2 4аса, махнах ги и от тогава се радвам на моите о4и с цвят на мед.
Незнам дали си забелязала по аптеките прпдават много яки лещи, например няколко нюанса на зеленото, на синьото, има теменужено лилави, видях как стоят, направо невероятено красиво, както и цвят на котешко око, едно такова много интересен цвят. Мисля 4е бяха на марката Джонсън и Джонсън. Hug

# 40
  • Мнения: 433
В студентските си години имах сини лещи, но съм ги слагала само няколко пъти, защото бях истински дзвер с тях.

# 41
  • Мнения: 2 672
Аз такива си имам, ама искам сини да речем

и аз  Cry
ама не са ни лоши де -като цвят Mr. Green

# 42
# 43
  • Мнения: 612
Първо благодаря за комплиментите момичета,
Martinka, те са за "Бауш и Ломб" светло зелено, цените са м-у 70-90лв. в зависимост от къде ги купувате.  Цената е една и съща със/без диоптър.  Ако сте в София, отидете при Женя, както каза anelia1995/ между другото дай снимка, де Wink/.
 При мен например сините не седят толкова хубаво, затова взимам зелени. Освен това от вчера съм с черната си коса и съм много щастлива Laughing.
MamaZ щом ти харесва, взимай лещите и си направи това удоволствие Flutter.
Момичета цветното око е нещо много хубаво Flutter, обаче привикването на окото е много неприятно и трудно. Бъдете по-упорити, започнете/ако никога не сте носили/ с няколко минути носене на ден и постепенно увеличавайте. Успех  bouquet

# 44
  • Мнения: 7 186
Martinka, те са за "Бауш и Ломб" светло зелено, цените са м-у 70-90лв. в зависимост от къде ги купувате.  Цената е една и съща със/без диоптър.  Ако сте в София, отидете при Женя, както каза anelia1995/ между другото дай снимка, де Wink/.
 При мен например сините не седят толкова хубаво, затова взимам зелени. Освен това от вчера съм с черната си коса и съм много щастлива Laughing.

Биляна, а този цвят зелено как точно се води? Аз май съм мерила всички зелени на Бош и Ломб ама нещо не ми стоят така добре. Thinking С кафяви очи съм. Иначе имам от тях сини- blue topaz се води, те ми стоят най- хубаво.

# 45
  • Мнения: 4 428
Това с цветните лещи е страхотно. Като допълнение към грим и прическа, просто се променя извъчването.
Моите са шоколадово кафяви и много си ги харесва, но и аз се позаглеждам от известно време към цветните лещи, но никога не мога да си избера цвят. Харесват ми поне по 3, а това не е много здравословно за семейния бюджет Mr. Green Някой ден може и да се наканя.

# 46
  • Мнения: 612
Цитат

Биляна, а този цвят зелено как точно се води? Аз май съм мерила всички зелени на Бош и Ломб ама нещо не ми стоят така добре. Thinking С кафяви очи съм. Иначе имам от тях сини- blue topaz се води, те ми стоят най- хубаво.
Цитат

Lady това е "light green" , аз също съм имала blue topaz но не се харесвах толкова. С тези ми е по-естествено окото. На различните лица стоят по различен начин, аз се харесвам повече със зелени. Може би на теб отиват повече сините. Flutter

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз съм виждала поне 5-6 нюанса на зелено за лещи. Много зъвиси от цвета на околото и точно кой нюанс най-добре ще покрие основния цвят.

Биляна, много добро попадение, честито, въобще не си личи че си с лещи  bouquet

Аз съм виждала момичета с зелени лещи,  Shocked ужас - едната очите й имаха ужасен лилав отенък, а на другата направо си й личеше че е с лещи, много изкуствено зелено.

# 48
  • Мнения: 218
Честито, обожавам зелени очи  bouquet

# 49
  • Мнения: 612
Аз съм виждала поне 5-6 нюанса на зелено за лещи. Много зъвиси от цвета на околото и точно кой нюанс най-добре ще покрие основния цвят.

Биляна, много добро попадение, честито, въобще не си личи че си с лещи  bouquet

Аз съм виждала момичета с зелени лещи,  Shocked ужас - едната очите й имаха ужасен лилав отенък, а на другата направо си й личеше че е с лещи, много изкуствено зелено.
Благодаря ти Blush, абсолютно си права за това , че на различните очи тези 5-6 цвята седят различно.  hahaha А за лилавото, да не би да е била с лилави лещи, веднъж пробвах и такива

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
hahaha А за лилавото, да не би да е била с лилави лещи, веднъж пробвах и такива


Не Naughty Лекаря от който си купувам лещите, ми представи модела си на зелени лещи (съпругата му Laughing), направо се стреснах. Sick

# 51
  • Мнения: 3 537
Аз съм със естествено зелени очи,но ми се иска да са малко по наситено зелено,но каквото дал Господ това WinkХаресвам си иначе цвета на очите и така ми се иска и на детето ми да станат такива Praynig,но за сега още са като на баща му:roll:

# 52
  • Мнения: 3 405




Толкова зелени са очите на Ники, моите са същите.

Последна редакция: пн, 28 ное 2005, 19:25 от nikani

# 53
  • Мнения: 522
Аз също имам Бош и Ломб и вече два месеца не мога да свикна с тях - постоянно парене и сълзене...просто е кошмар.Когато ги купувах пробвах всички нюанси на зелено и синьо, но очите ми са тъмно кафяви и нищо не можа да ги покрие на 100%, освен нюанса Platinum.Цвета е сив и ми стои наистина убийствено, а според грима цвета леко се променя.Та който е с много тъмни очи единствено този цвят - другите придават само на окото лек отенък.
Има и много скъпи лещи с наслагване, с които се постига желания цвят едно към едно, но те струват около 400 лв. чифта!

Общи условия

Активация на акаунт