Бебешката количка- цяла наука за второ висше 8

  • 53 405
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 214
Каква количка да изберем за ценното си съкровище
Ако си задавате този въпрос, дошли сте на точното място
Това е тема за взаимопомощ при избора на количка - модели, марки, цени, промоции, магазини




 




Пожелавам на всички да завършат с отличен успех

# 1
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 213
Да се запиша, че и аз още умувам, има още 10 седмици, дано да реша най-после!

# 2
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 213
В предната тема коментирахме този Бритакс http://www.google.bg/images?q=BRITAX+-+B-SMART+4&hl=bg&c … =1280&bih=606 , та ми е интересно все пак някой дали вече го е виждал на живо и с какво впечатление е?

# 3
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз. Макар, че имам известен опит, вероятно има с какво да ме изненадате.
На мен какво сега трето висше ли трябва да ми се пада Laughing

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 14:12 от silvana1111

# 4
  • Мнения: 5
Здравейте Simple Smile И аз се записвам в новата тема и директно си отправям питането  Mr. Green
Голям зор е това избор на количка... направо съм се видяла в чудо!!! Последният вариант около, който кръжим с моя мъж е Maxi Cosi Mura. Дали ще е 3 или 4 вече е въпрос на допълнително уточняване. Искам да споделите мнението си за тази количка и да ми дадете съвет. Аз искам преди всичко количката да е маневрена, стабилна, сигурна, удобна за бебето, удобна и за мен. Наистина ми е много объркано вече от толкова много марки и модели колички...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 831
И аз тук  Simple Smile

Каква марка е количката под 5-та тема, децата с розовото и кафявото чувалче?

За мен Мурата има само един недостатък - много е тежка. Но ако нямаш стълби и това не те притеснява, количката е много хубава  Peace

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 103
И аз тук  Simple Smile

Каква марка е количката под 5-та тема, децата с розовото и кафявото чувалче?

За мен Мурата има само един недостатък - много е тежка. Но ако нямаш стълби и това не те притеснява, количката е много хубава  Peace
Прилича ми на Bugaboo тази количка

# 7
  • Мнения: 2 214
Макси кози е марка, и ще ми е странно ако някой тръгне да оспорва качеството.
Наистина не е лека но за мен това е предимство а не недостатък, стабилна, сигурна количка по мое мнение не трябва да е лека. Това е танк а не количка, аз съм голям фен на Макси кози.

# 8
  • Мнения: 2 891
Да се запиша, че и аз още умувам, има още 10 седмици, дано да реша най-после!

Ще решиш, ама подозирам, че сама ще се изненадаш от избора си  Laughing
Специално заради теб отидох до Пигис, за да видя бритакса там. Имат Britax Vigour с кош Baby-Safe Sleeper. Да ти кажа, кошът ми се вижда малко грозен, но това си е въпрос на вкус. Видя ми се и малко тесен. Не вярвам бебе да изкара в него повече от 4 месеца. Самата количка е ок, но не би била първия ми избор, идея нямам защо.

# 9
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 213
Специално заради теб отидох до Пигис, за да видя бритакса там. Имат Britax Vigour с кош Baby-Safe Sleeper. Да ти кажа, кошът ми се вижда малко грозен, но това си е въпрос на вкус. Видя ми се и малко тесен. Не вярвам бебе да изкара в него повече от 4 месеца. Самата количка е ок, но не би била първия ми избор, идея нямам защо.

Много ти благодаря, надявам се, че март месец и аз ще мога да я видя на живо и дано да имат модела, на който съм се спряла. Иначе засега кош за новородено няма да взимам.
Остава да видя и Бебекар и Инглесина Авио, та има още върху какво да мисля! Mr. Green

А напоследък нещо взех и по триколките да залитам.... Rolling Eyes

За сега критериите ги сведохме до следното:
- да е не повече от 10-11кг /което Бритакса малко не отговаря/
- да има легнало положение , не е задължително  да има кош за новородено
- да се чупи дръжката за бутане
- да е с една дръжка
- предните колела да са еднинични
- да се обръща кошът, а не дръжката
- да е до 1000 лв Rolling Eyes

За сега май само Бебекар отговаря, че се оказва че Инглесината ги продават само 3в1 , а аз няма какво да го правя столчето!

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 17:50 от ani_d

# 10
  • Мнения: 74
Колкото и да ги гледам количките, тая Инглесина Авио мноооого ми харесва.... и аз нямам какво да му правя на столчето:(

# 11
  • Мнения: 2 891
Нямате ли някой близък, който да чака бебе? Взимате 3 в 1, запазвате си коша и количката, а седалката подарявате. За по на далавера я подарявате на партия с другите ви приятели. Така и някой лев ще си върнете  Laughing

# 12
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 213
Нямате ли някой близък, който да чака бебе? Взимате 3 в 1, запазвате си коша и количката, а седалката подарявате. За по на далавера я подарявате на партия с другите ви приятели. Така и някой лев ще си върнете  Laughing

Идеята е добра, но за съжаление никой не ми навива на акъла, а и Инглесината 3в1, ако я вземем ще надвишим цената, която сме си определили!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 831
Макси кози е марка, и ще ми е странно ако някой тръгне да оспорва качеството.
Наистина не е лека но за мен това е предимство а не недостатък, стабилна, сигурна количка по мое мнение не трябва да е лека. Това е танк а не количка, аз съм голям фен на Макси кози.


Ако имаш 20 стълби от асансьора до входната врата едва ли теглото ще е предимство  Peace

# 14
  • Мнения: 5
Макси кози е марка, и ще ми е странно ако някой тръгне да оспорва качеството.
Наистина не е лека но за мен това е предимство а не недостатък, стабилна, сигурна количка по мое мнение не трябва да е лека. Това е танк а не количка, аз съм голям фен на Макси кози.


Ако имаш 20 стълби от асансьора до входната врата едва ли теглото ще е предимство  Peace
Нямам стълби, които да се налага да изкачвам и затова като цяло мен килограмите май не ме тревожат чак толкова. Пък и по мои наблюдения хубавите, стабилни колички май са все тежички. По-скоро искам да разбера за евентуални други неудобства, които има въпросната количка

Общи условия

Активация на акаунт