Какъв е предпочитаният ви цвят бельо?

  • 3 407
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
Шампанско- нещо като кремаво Simple Smile

# 61
  • Мнения: 5 622
Шампанското според мен стои добре на по-тъмни хора.Имам предвид тъмна коса примерно,щото на мен,както съм руса,изобщо не ми стои добре,сливам се с цвета някак си....

# 62
  • Мнения: 4 371
Шампанското според мен стои добре на по-тъмни хора.Имам предвид тъмна коса примерно,щото на мен,както съм руса,изобщо не ми стои добре,сливам се с цвета някак си....

Да, права си Wink
Eй този цвят /корал/ също много ми харесва /дано не ви се види просташки   Twisted Evil/.


Биби, аз на това му викам доматено Crazy И на мен много ми харесва Blush ПОвече, отколкото червено и розово.

# 63
  • Мнения: 6 155
Биби, аз на това му викам доматено Crazy И на мен много ми харесва Blush ПОвече, отколкото червено и розово.

И според мен няма нищо общо с корал  newsm78, ама производителите така са си го кръстили Laughing   33uu

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 6 281
падам си по цветно и шарено,а от класиката -черно и телесно

# 65
  • Мнения: 952
а я да ви питам така и така сме на тема бельо,някой ползвал ли е боди чорпогащник,че искам да си поръчам гледах ги в един онлайн магазин за бельо и си мисля че сега за зимата е по -удобно едно такова нещо.Ама ще ми е интересно да споделят тези мами ,които са си купували и ползвали дали наистина си струва идали е удобно както си мисля newsm78 Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 1 626
А пък аз каква мъка съм да знаете! Тъй като сутиени много трудно си намирам /размер 80 D/, и дори да си поръчам нещо цветно все бяло и черно в крайна сметка си купувам, ЩОТО НЯМА ЦВЕТНО! НЕ ШИЕЛИ ТАКИВА РАЗМЕРИ  #2gunfire А аз искам да е Христи, най-удобни са ми техните сутиени.
А тъй като много ми се носи цветно, се задоволявам прашки да си купувам цветни, с тях размера не е проблем. Е как да съчетае човек цветовете! То аман, от черни и бели прашки, малко шареничко трябва!
Карен, завиждам ти, че носиш само комплекти! И аз искам така, ама няма!

# 67
  • Мнения: 218
Черно,
бяло
и много ми харесват моделите гащи дето са пуснати напоследък - със много шарени линий. Mr. Green

# 68
  • Мнения: 7 837
Напоследък страст ми е бледо лилавото.
Иначе бельото ми е предимно черно и червено.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
А пък аз каква мъка съм да знаете! Тъй като сутиени много трудно си намирам /размер 80 D/, и дори да си поръчам нещо цветно все бяло и черно в крайна сметка си купувам, ЩОТО НЯМА ЦВЕТНО! НЕ ШИЕЛИ ТАКИВА РАЗМЕРИ  #2gunfire
Карен, завиждам ти, че носиш само комплекти! И аз искам така, ама няма!

И на мен намирането на хубав и голям сутиен ми беше болка много години, докато гръдната ми обиколка беше 108 см. Само бабешки и кърмачески ми ставаха. Сега отслабнах и с  95 см се класирам в 75С, което вече не е рядкост и има красиви комплекти.


Биби, да прощаваш ама този цвят ми прилича на избеляло червено! Laughing
А за определението ми за тигровото не се впрягай, нали не си лягаш с мен. Важното е да ти го свалят с кеф!   bouquet

# 70
  • Мнения: 130
Черно и бяло - това преобладава сред бельото в гардероба ми. Бялото символизира чистота, а черната дантела е най-сексапилна според мен и.... мъжа ми  Laughing
Точно!  newsm10

# 71
  • Мнения: 4 371
а я да ви питам така и така сме на тема бельо,някой ползвал ли е боди чорпогащник,че искам да си поръчам гледах ги в един онлайн магазин за бельо и си мисля че сега за зимата е по -удобно едно такова нещо.Ама ще ми е интересно да споделят тези мами ,които са си купували и ползвали дали наистина си струва идали е удобно както си мисля newsm78 Laughing

Боди чорапогащник,, но не става за зимата Joy

# 72
  • Мнения: 2 255
Нося всякакъв цвят белцо, но определено най си падам по черно

# 73
  • Мнения: 5 140
И аз предпочитам всякакви цветове,но телесния нещо малко ме Rolling Eyes
Черното и червеното са класика.

# 74
  • Мнения: 1 370
Черното ми е фаворит. Но по принцип, какъвто цвят ми е облеклото, такъв и белъото

Общи условия

Активация на акаунт