Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 755 отговора
Д-р Миленков 0888320870
Цитирай

vidima - моята колежка води дъщеричката си от 6годишна на школа по рисуване - ще я питам, но в понеделник, когато отида на работа - тогава ще ти пиша и за цени, и за място.

Аз съм водила баткото ни като беше малък на Миленков - останах много доволна - тогава кабинета му беше в Тракия.

Аз пък да питам - знаете ли пункт за вторични суровини - хартия, някъде около Тракия! Имам един куп брошури от маркетите - възпитаваме се с баткото да пази природата и в този дух да не хвърляме хартията. Когато сложиха кошовете за хартия беше въодушевен, но те се използват за всичко друго, но не и за събиране на хартия!
Цитирай

Благодаря ви  Hug

Ходихме до Педиатрията, два кабинета работят на пълна пара. Явно поемат всички дечица през почивните дни.
Въпреки тарапаната, не преглеждат по бързата система, обстойни и внимателни са.
Цитирай

vidima ...Аз пък да питам - знаете ли пункт за вторични суровини - хартия, някъде около Тракия! Имам един куп брошури от маркетите - възпитаваме се с баткото да пази природата и в този дух да не хвърляме хартията. Когато сложиха кошовете за хартия беше въодушевен, но те се използват за всичко друго, но не и за събиране на хартия!

В Тракия - не, зная един зад градинката с/у църквата "Св.Петка" (едно време там беше паметника на Л.Димитрова, сега има паметник на свещениците, репресирани по времето на тоталитаризма). Точно зад гърба на паметника излиза една уличка, където е въпросният пункт.
Цитирай

gargamela  Благодаря ти!  Hug
Цитирай

Ул. се казва Георги Тертер, точно зад паркчето с паметника се пада, срещу Св. Петка.
Цитирай

Малко глупав въпрос но.. някой сеща ли се в магазина за козметика Триумф до пощата най-вдъното от трите стелажа средния на коя марка беше? Този който е вляво от стелажа на Мейбълин? Харесах си днес нещо там и исках да видя какви са цените в интернет, но забравих марката..
Цитирай

Малко глупав въпрос но.. някой сеща ли се в магазина за козметика Триумф до пощата най-вдъното от трите стелажа средния на коя марка беше? Този който е вляво от стелажа на Мейбълин? Харесах си днес нещо там и исках да видя какви са цените в интернет, но забравих марката..

за средата не знам,но от дясно е на Ланком(до скоро),незнам дали има разсместване,но се надявам с това поне малко да те присетя Hug
Цитирай

Въпросът ми не е за тук, но това е най-актуалната тема за Пв.
Спешно ми трябва надеждна микробиологична лаборатория, освен Торакс и ВМИ.
Също и детски нефролог.
« Последна редакция: Съб., 05 Март 2011, 23:06 от Шайн »
Цитирай

Също и детски нефролог.

zdravei,pisha na latinica,zastoto na telefona nqmam bg.detski nefrolog e tochno Milenkov,telefonat mu e po nagore na stranicata. Raboti i v nedelq pri ugovorka.
Za laboratoriqta-az polzvam uslugite na Pisanec pri Grand. vij na stranicta im pishe rab.vreme.
Цитирай

Също и детски нефролог.

Хронолаб или ЦКЛ -ВМИ, на бул.В. Априлов. Аз лично не правя в Писанец.
Цитирай

Шайн, Геника в София
няма лаборатория в Пловдив, която да не ми е бъркала изследване
много вярвах на Торакс, но когато 5 дни преди да родя ми изкараха фалшив стрептокок и се наблъсках с антибиотици и бях толкова наплашена за бебето, а докато дойде втория резултат от София, вече бях родила
иначе торакс години наред са ми правили изследвания и лекарката е много съвестна, обаче единия път, толкова важен и хоп грешка. вярно че който не работи, той не греши... но аз вече на никой не вярвам и всяко нещо пускам на поне 2 места
а ВМИ - леле, там е нещо страшно - такова безхаберие не съм виждала другаде
там ще ми е по-лесно да помисля какво не са объркали, отколкото да тръгна да изброявам какво са
най-абсурдното е, че излезна ужасен резултат на токсоплазмоза /пак бременна и то в петък, как съм била до понеделник, не питай/ и в понеделник да се окаже грешка... и още колко има за вми....
Цитирай

Геника имат приемна в Гранда-пращат ген.материал в София

аз съм доволна от Хронолаба
Цитирай

Също и детски нефролог.

За микробиология Хронолаб са добри.

Виждали ли сте наскоро непромокаеми долнища / гащеризони/ ориентировъчно ръст 116 см? В началото на сезона не купих, а днес на снега се наложи малкия да го преобувам три пъти /гащи, чорапогащник, панталон/ всичко тече по него ooooh! .
То вече няма за кога, ама така ме хвана яд, че нямаме.
« Последна редакция: Нед., 06 Март 2011, 01:30 от *vera »
Цитирай

Знаете ли за някаква лицензирана фирма за работа в...чужбина?
Цитирай

300-314 от 755 отговора