Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 755 отговора

Пловдив

Д-р Миленков 0888320870
Цитирай

vidima - моята колежка води дъщеричката си от 6годишна на школа по рисуване - ще я питам, но в понеделник, когато отида на работа - тогава ще ти пиша и за цени, и за място.

Аз съм водила баткото ни като беше малък на Миленков - останах много доволна - тогава кабинета му беше в Тракия.

Аз пък да питам - знаете ли пункт за вторични суровини - хартия, някъде около Тракия! Имам един куп брошури от маркетите - възпитаваме се с баткото да пази природата и в този дух да не хвърляме хартията. Когато сложиха кошовете за хартия беше въодушевен, но те се използват за всичко друго, но не и за събиране на хартия!
Цитирай

София / Пловдив

Благодаря ви  Hug

Ходихме до Педиатрията, два кабинета работят на пълна пара. Явно поемат всички дечица през почивните дни.
Въпреки тарапаната, не преглеждат по бързата система, обстойни и внимателни са.
Цитирай

Майничка

vidima ...Аз пък да питам - знаете ли пункт за вторични суровини - хартия, някъде около Тракия! Имам един куп брошури от маркетите - възпитаваме се с баткото да пази природата и в този дух да не хвърляме хартията. Когато сложиха кошовете за хартия беше въодушевен, но те се използват за всичко друго, но не и за събиране на хартия!

В Тракия - не, зная един зад градинката с/у църквата "Св.Петка" (едно време там беше паметника на Л.Димитрова, сега има паметник на свещениците, репресирани по времето на тоталитаризма). Точно зад гърба на паметника излиза една уличка, където е въпросният пункт.
Цитирай

gargamela  Благодаря ти!  Hug
Цитирай

Бургас

Ул. се казва Георги Тертер, точно зад паркчето с паметника се пада, срещу Св. Петка.
Цитирай

Малко глупав въпрос но.. някой сеща ли се в магазина за козметика Триумф до пощата най-вдъното от трите стелажа средния на коя марка беше? Този който е вляво от стелажа на Мейбълин? Харесах си днес нещо там и исках да видя какви са цените в интернет, но забравих марката..
Цитирай

Малко глупав въпрос но.. някой сеща ли се в магазина за козметика Триумф до пощата най-вдъното от трите стелажа средния на коя марка беше? Този който е вляво от стелажа на Мейбълин? Харесах си днес нещо там и исках да видя какви са цените в интернет, но забравих марката..

за средата не знам,но от дясно е на Ланком(до скоро),незнам дали има разсместване,но се надявам с това поне малко да те присетя Hug
Цитирай

Въпросът ми не е за тук, но това е най-актуалната тема за Пв.
Спешно ми трябва надеждна микробиологична лаборатория, освен Торакс и ВМИ.
Също и детски нефролог.
« Последна редакция: сб, 05 мар 2011, 23:06 от Шайн »
Цитирай

Пловдив

Също и детски нефролог.

zdravei,pisha na latinica,zastoto na telefona nqmam bg.detski nefrolog e tochno Milenkov,telefonat mu e po nagore na stranicata. Raboti i v nedelq pri ugovorka.
Za laboratoriqta-az polzvam uslugite na Pisanec pri Grand. vij na stranicta im pishe rab.vreme.
Цитирай

Пловдив

Също и детски нефролог.

Хронолаб или ЦКЛ -ВМИ, на бул.В. Априлов. Аз лично не правя в Писанец.
Цитирай

гр. Пловдив

Шайн, Геника в София
няма лаборатория в Пловдив, която да не ми е бъркала изследване
много вярвах на Торакс, но когато 5 дни преди да родя ми изкараха фалшив стрептокок и се наблъсках с антибиотици и бях толкова наплашена за бебето, а докато дойде втория резултат от София, вече бях родила
иначе торакс години наред са ми правили изследвания и лекарката е много съвестна, обаче единия път, толкова важен и хоп грешка. вярно че който не работи, той не греши... но аз вече на никой не вярвам и всяко нещо пускам на поне 2 места
а ВМИ - леле, там е нещо страшно - такова безхаберие не съм виждала другаде
там ще ми е по-лесно да помисля какво не са объркали, отколкото да тръгна да изброявам какво са
най-абсурдното е, че излезна ужасен резултат на токсоплазмоза /пак бременна и то в петък, как съм била до понеделник, не питай/ и в понеделник да се окаже грешка... и още колко има за вми....
Цитирай

Пловдив

Геника имат приемна в Гранда-пращат ген.материал в София

аз съм доволна от Хронолаба
Цитирай

Също и детски нефролог.

За микробиология Хронолаб са добри.

Виждали ли сте наскоро непромокаеми долнища / гащеризони/ ориентировъчно ръст 116 см? В началото на сезона не купих, а днес на снега се наложи малкия да го преобувам три пъти /гащи, чорапогащник, панталон/ всичко тече по него ooooh! .
То вече няма за кога, ама така ме хвана яд, че нямаме.
« Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 01:30 от *vera »
Цитирай

Пловдив

Знаете ли за някаква лицензирана фирма за работа в...чужбина?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 755 отговора