Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Масажи и маски с шоколад - ммммммм........

http://bghelp.co.uk/modules.php?name=Content&file=viewarticle&id=321

Масаж с шоколад - Масажът е най-чувственият и глезещ масаж. Той ревитализира, овлажнява и подхранва кожата. Това е едно наистина “пълно потапяне” в света на чувственото и духовно блаженство. Терапията с шоколад има омекотяващ, 
подхранващ, овлажняващ, предпазващ и подмладяващ ефект върху кожата.

Яааааа, те и в Бг го предлагали:

Терапия за лице с шоколад     
  подхранва, хидратира, подходяща за пушачи, за мъже и жени     
    лице и деколте - 20мин.   20лв. 
    цяло тяло – 60мин.   40лв.

нещо ми се прияде шоколад, отивам да си купя  Very Happy
Цитирай

До хладилника, който обичам

Викаш, да не го ям, а да мажа по муцуната вместо това, а? Smile
Цитирай

София

Ахам, ще пробвам събота и неделя, ако не е изяден до тогава  Very Happy
Цитирай

Освен 4е е храната на боговете, се използва и в салоните за красота. Спомага за премахването на целулита и потокалова кожа, богат е на олиго елементи като калций и потасий, префектните антиоксиданти. Подпомага за предотвратяването на кардиовазкуларни заболявания, тъй като подобрява еласти4ността на вените, и така се подобрява циркулацията на кръвта.

Цитирай

EmbarassedВ къщи шоколадите имат само и единствено ВЪТРЕШНО приложение, за външно все не остават  Rolling Eyes

иначе съм си правила маски и масаж с мед - някак си по-ми се откъсва от сърцето мед за маска, отколкото шоколад  Hug
Цитирай

До хладилника, който обичам

Сърцето ми се сви при вида на толкова похабен неизяден шоколад...
Цитирай

Шоколадът, който се ползва за маски е различен от стандартния, така че спокойно относно разхищението. 
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

smile3501
Цитирай

Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Smile. Така няма да хабим материала. А освен това знаете колко важем е шоколада за доброто настроение на жените.
Цитирай

Варна

Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Smile. Така няма да хабим материала. А освен това знаете колко важем е шоколада за доброто настроение на жените.
35  #2gunfire
Цитирай

Пловдив

Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Smile
35 стига вече, ще падна от смях.
Цитирай

Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Smile
35 стига вече, ще падна от смях.

По-внимателно със смеха, че и от него излизат бръчки, и доста шоколад ще иде за заглаждането им smile3521
Цитирай

BABYLAND

.....aaaaaaaaa,  не!!!  Naughty Мат'риал не хабим за масажи! Има едно местенце, на което трябва да отиде шоколадчето и това е моята пупа!!!
Цитирай

Все на втория етаж

И на мен.
Цитирай

в мъжки прегръдки

За красотата не знам дали ще помогне, но по това време на денонощието си мисля че би могло да помогне за засилване на мъжовите мераци Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора