Една много сладка рецепта за красота

  • 1 371
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 828
Масажи и маски с шоколад - ммммммм........

http://bghelp.co.uk/modules.php?name=Content&file=viewarticle&id=321

Масаж с шоколад - Масажът е най-чувственият и глезещ масаж. Той ревитализира, овлажнява и подхранва кожата. Това е едно наистина “пълно потапяне” в света на чувственото и духовно блаженство. Терапията с шоколад има омекотяващ, 
подхранващ, овлажняващ, предпазващ и подмладяващ ефект върху кожата.


Яааааа, те и в Бг го предлагали:

Терапия за лице с шоколад     
  подхранва, хидратира, подходяща за пушачи, за мъже и жени     
    лице и деколте - 20мин.   20лв. 
    цяло тяло – 60мин.   40лв.


нещо ми се прияде шоколад, отивам да си купя  Grinning

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Викаш, да не го ям, а да мажа по муцуната вместо това, а? Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Ахам, ще пробвам събота и неделя, ако не е изяден до тогава  Grinning

# 3
  • Мнения: 4 212
Освен 4е е храната на боговете, се използва и в салоните за красота. Спомага за премахването на целулита и потокалова кожа, богат е на олиго елементи като калций и потасий, префектните антиоксиданти. Подпомага за предотвратяването на кардиовазкуларни заболявания, тъй като подобрява еласти4ността на вените, и така се подобрява циркулацията на кръвта.


# 4
  • Мнения: 4 916
 EmbarassedВ къщи шоколадите имат само и единствено ВЪТРЕШНО приложение, за външно все не остават  Rolling Eyes

иначе съм си правила маски и масаж с мед - някак си по-ми се откъсва от сърцето мед за маска, отколкото шоколад  Hug

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Сърцето ми се сви при вида на толкова похабен неизяден шоколад...

# 6
  • Мнения: 258
Шоколадът, който се ползва за маски е различен от стандартния, така че спокойно относно разхищението. 

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сърцето ми се сви при вида на толкова похабен неизяден шоколад...
smile3501

# 8
  • Мнения: 1 558
Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Simple Smile. Така няма да хабим материала. А освен това знаете колко важем е шоколада за доброто настроение на жените.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 366
Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Simple Smile. Така няма да хабим материала. А освен това знаете колко важем е шоколада за доброто настроение на жените.
Joy  #2gunfire

# 10
  • Мнения: 2 596
Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Simple Smile
Joy стига вече, ще падна от смях.

# 11
  • Мнения: 1 558
Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Simple Smile
Joy стига вече, ще падна от смях.

По-внимателно със смеха, че и от него излизат бръчки, и доста шоколад ще иде за заглаждането им smile3521

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
.....aaaaaaaaa,  не!!!  Naughty Мат'риал не хабим за масажи! Има едно местенце, на което трябва да отиде шоколадчето и това е моята пупа!!!

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сърцето ми се сви при вида на толкова похабен неизяден шоколад...

И на мен.

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За красотата не знам дали ще помогне, но по това време на денонощието си мисля че би могло да помогне за засилване на мъжовите мераци Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт