Изгодни стоки за бебета и деца в Пловдив - ное/дек 2005

  • 4 418
  • 28
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Една такава тема ви предлагам, в която да се пише къде в момента има изгодни бебешки и детски неща.
За момента в заглавието слагам обозначение за ноември и декември, понеже така или иначе разпродажби и прочие рядко траят дълго време. Ако идеята ви хареса, можем редовно да пускаме такива теми.

Откривам 'сезона' с детски апрески Sandic в новия магазин ХипоЛенд срещу Метро - от кожа и промазан плат, много добре подплатени с изкуствен каракул, топлички, по 13 лв. Има номера и цветове.

# 1
  • Мнения: 2 467
Харесва ни! Особенно на такива незнаещи какво къде детско има мами ще е супер полезно. Че и в това време нямам възможност да обикалям с беба.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Такива апрески които е описала Бу,за 7.90лв в Илиенци-Пловдив

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Може Simple Smile Аз по-евтини от тези в Хиполенд не съм виждала.
А в Юск (Jysk) до Хиполенд (пак с/у Метро) има много яки плюшени играчки по 3,52 лв - тигър, лъв, маймуна, зебра...идиотски такива, много забавни. Пак там има детски чаршафчета с ластик за 7,50 средно, цветни.
Също там - кош от ратан, с платнена торба да не закача - различни размери, най-скъпия и най-големия беше към 25 лв., много хубави. Има и кошници с капак от ратан, подходящи за прибиране на играчки.

# 4
  • Мнения: 5 877
това звучи готино, колко големи са тези кошници? Тук по 20 лева са доста малки, като кутия за ботуши в най-добрия случай.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
това звучи готино, колко големи са тези кошници? Тук по 20 лева са доста малки, като кутия за ботуши в най-добрия случай.
Анда, кошницата с капак е четириъгълна, с размери примерно 52х45х27 (не ги помня точно, но приблизително такива бяха). Кошът с подплата е достатъчно голям, за да служи за кош за пране - аз за такъв ще си го купя - но и за играчки, т.е. диаметър поне 40 см и височина към 70 ще да има, ако не и повече. И има вече по-малки кошници с капаци и подплатени кошове най-разни.
Ето такива:
Само че има по-голямо разнообразие от форми и са в три цвята - бял, светло- и тъмнокафяв.

# 6
  • Мнения: 5 877
Брей, супер са. Този големият кош колко струва? А кошницата с капак и тя ли е подплатена?

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Най-скъпият и най-голям кош беше към 25 лв (и те са с капаци), а кутиите (правоъгълни) с капаци не са подплатени, от тях най-голямата беше към 20 лв.

# 8
  • Мнения: 1 873
А някой скоро да е ходил до складовете на ТСМ?Дали има нещо далаверско? Grinning

# 9
  • Мнения: 2 467
В Метро мокри кърпи на Памперс 2х72бр. 5,75лв.
 

# 10
  • Мнения: 5 140
Бу,имате страшни неща в Пловдив.
Ей обичам го този град.
А кошовете и кошниците в ТСМ-а ли се продават.

Живот и здраве като изкарам шофьорските курсове,ще взема да намина към Пловдив. Hug Grinning

# 11
  • Мнения: 2 099
Хайде някой да ми каже къде е този склад ТСМ, че от вчера питам и никой не иска да ми отговори.

# 12
  • Мнения: 1 873
В Метро мокри кърпи на Памперс 2х72бр. 5,75лв.
 

Да и промоция на Pampers "New baby" 78 бр. ..обаче не помня цената Embarassed

# 13
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Хайде някой да ми каже къде е този склад ТСМ, че от вчера питам и никой не иска да ми отговори.
На кукленско шосе, малко преди митницата, в ляво. Точно до автоелектроника - направиха доста дреги магазини там, не може да не го забележиш

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
А кошовете и кошниците в ТСМ-а ли се продават.
В Юск (Jysk), бе, душа, то си пише Simple Smile Май засега няма такъв магазин в София, ако се не лъжа ние сме първите.

Общи условия

Активация на акаунт