СЛИВЕН - 46

  • 121 749
  • 773
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3
Благодаря ви,с кола съм но пазара го знам къде е  Peace

# 556
  • Мнения: 106
здравеите,някои ще ми каже ли мнение за аг герги илиев-работи към болницата на пенков а има кабинет в трета поликлиника

# 557
  • Мнения: 27
здравеите,някои ще ми каже ли мнение за аг герги илиев-работи към болницата на пенков а има кабинет в трета поликлиника

Аз съм изключително доволна от него.Ако имам второ задължително пак при него.От начало като разбрах,че изражда в Пенков много се вкиснах.В последствие се реших да си раждам там при него и не съжалявам изобщо.Вниманието към мен беше огромно най-вече от него,акушерките и сестрите там са много мили.Всеки ден след раждането минаваше по няколко пъти да ме види как съм.Самия док е голям веселяк и шегаджия,а иначе е голям специалист.Дори да си призная липсват ми консултациите...Да уточня,че се запознахме когато отидох да потвърди бременна ли съм.Още от първия преглед останах много впечатлена.Сега съм си записала бебо при жена му (тя е педиатър) От нея също съм много доволна.

# 558
  • България
  • Мнения: 490
искам да заведа детето на педиатър който на предписва Аб веднага,а опитва с други по-безобидни лекарства и хомеопатия
предложения Praynig

# 559
  • Мнения: 735
Здравейте. Познавате ли някой, който работи в Супермаркет Апетит? Интересуват ме условията на труд там, а и каква е заплатата? Може и на лични. ЩЕ съм ви благодарна. Hug

Росито
, не мога да съм полезна мисля. Д-р Клисарова ни е лична лекарка и, въпреки че няма придобита специалност за педиатър, аз съм доволна от нея. А ако е имало нужда ни дава направление за специалист. Ходила съм при Д-р Ангелова 2 пъти, но не съм доволна от нея, че изписва АБ още от вратата. Чувала съм добри отзиви за шефката на детско отделение. Има кабинет в Миркович. Но в момента ми излезе името й от ума. Като се сетя ще го допиша.  Hug

# 560
  • Мнения: 71
Здравейте,момичета!

slavena80 д-р Бъчварова е завеждащ отделението.

rositoooo аз съм много доволна от д-р Колева,тя е джипи и детски лекар.Не е почитател на антибиотика,изписва го но казва да не го купуваме веднага а след ден-два ако състоянието на детето не се подобри.

pepsi77 от 2006г.ходя при д-р Илиев и съм с много добри впечатления от него.Ако имам второ дете пак съм си при него.

# 561
  • Мнения: 735
Търся едно лекарство и не го намирам, а ми е спешно!
Моля ви проверете в аптеките до вас дали го има и ако някой го намери да ми пише. Praynig Praynig Praynig

Кортинеф 0.1 мг ( таблетки)

# 562
  • Мнения: 4 715
Може ли да ми кажете магазин за детски/бебешки дрехи, в който мога да вляза с количката? Проверих в Алиса-та, но нямаше подходящи за сезона дрехи.  newsm78 Живея в центъра.

# 563
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Може ли да ми кажете магазин за детски/бебешки дрехи, в който мога да вляза с количката? Проверих в Алиса-та, но нямаше подходящи за сезона дрехи.  newsm78 Живея в центъра.
Рошко на пл. Левски.  newsm78

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 10:11 от Dallcheto

# 564
  • Мнения: 1 476
Освен в Рошко на пл.Левски с количка съм влизала и в едно магазинче от източната страна на НТС - Хлапе-бг или бг-бебе или нещо такова...

# 565
  • Сливен
  • Мнения: 140
Може ли да ми кажете магазин за детски/бебешки дрехи, в който мога да вляза с количката? Проверих в Алиса-та, но нямаше подходящи за сезона дрехи.  newsm78 Живея в центъра.
Бочко на пл. Левски.  newsm78
на пл."В.Левски " е магазин "Рошко"
може да се влезе с количката,цените са доста солени ако ви устройва,но не знам дали има подходящи дрехи за сезона
а защо не влезете в "Косара"-та
"Пинко е на Центъра,но е много тясно магазинче,има адски много стока,с количка май е невъзможно

# 566
  • Мнения: 4 715
В "Косара" за моя шишо все нямат дрешки и се отказах. Магазин "Пинко", този който е към светофарите за Билла ли?  newsm78 Мъжът ми се прибира само събота и неделя, а нямам дружка, с която да поразгледам.

# 567
  • Мнения: 106
благодаря ви,наистина ще посетя илиев

# 568
  • Мнения: 315
Здравейте момичета от Сливен.Може ли да ми кажете дали сливенските минерални бани работят  bouquet

# 569

Общи условия

Активация на акаунт