Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 736 отговора
bubanka, и аз това се чудя. Било, каквото било. Останала съм с погрешно впечатление. Да, права си, може да се пише за всичко в темата. И защо трябва сега да разравя някой се нещо, за да се заяде непременно, като че ли кой знае какво станало  Very Happy

Цитирай

Нося Версаче Ванитас, един не сладък и леко сапунест Жадор, харесва ми.

Много го обичам Ванитас, перфектен е!
Привърши ми Жадора и за да си поддържам баланса от два парфюма си взех BVL II. Направо съм в парфюмна идилия  Love Love

Виновното гучи ми харесва на мен, ама то на вкус и цвят..имах противоречия със шишето-голям кич ми беше но вече не ми се струва така.
Цитирай

Аризона,голям кеф ми е да те чета,ама много рядко пишеш напоследък.

На мен пък ми се струва,че Люлякова и Пайжинкова/Смарти така ли беше/ нещо не са се разбрали правилно,ама карай,нали не се спряга моето име/това за името в кръга на майтапа/,моля ви се нека мир да има Praynig

Сега отивам да измия днешния Инсоленс,не че ми е гаден де/дано сте забравили какви ги говорих едно време за него ooooh!/ и после ще видя с какво да се полея,може би Есенс муск Crazy
Цитирай

И аз си мисля, че Люлякова не ме разбра...  Thinking
Както и да е, ако съм я обидила протягам ръка за помирие и добавям, че не ми е било това целта в никакъв случай.

Като цяло съм назад доста с четенето, не съм разравяла нищо... Приемете ме като бавноразвиваща се.  Mr. Green

Friends, Люлякова?  hug
Цитирай

А какво ви е мнението за Ambre de Cabochard Gres for women, гледам, че го има в прочутия сайт и то на добра цена.
Аз да се оплача, че напоследък забелязвам, че няма парфюм, който да ми е траен и шлейфов. Трябва да се оливам, за да го усещам. Тъпото е, че и околните не го забелязват. Предполагам, че е от сухата ми кожа. Нито Алюр, нито Елексира на Ермес, те нали са шлейфови. При мен направо се изпаряват бързо. Направи ми впечатление, че и Soir de Lune е така при мен, макар и само от проба.
Цитирай

Сутринта сложих отново Нарцизо Родригес и студа го уби за половин час. Shocked
Не е за мен този парфюм, много е хубав, но просто не е за мен. В края на месеца парфюмите му ще са на българския пазар. Чакаме Том Форд и Ермес. Love
 Отгоре се полях с Wonderwood Comme des Garcons, като издържа на студа и цял ден ме топлеше като огън от запалена дървесина. Love
Сега за вечерта ще се полея за любимия с КМ. Love
Цитирай

хах,Денси,спомням си миналата зима,като взех отливка от Нарцизо,излях половината почти върху бюрото,забърсах го с ръкава на палтото си и пак нямаше никой Shocked много е издържал при теб,цял половин час Wink
И моля,не ме изкушавай с Уондърууд,тъкмо се убедих,че не ми трябва,но пък ако се беше ЛМ вкъщи, щях да се полея с Двойката за него.

пп.Есънс и Есънс муск ми действат като дрога,мога да си смъркам от бутилката до безкрай,а бих искала и венозно да си ги влея 35
Цитирай

Може ли някакви отзиви за DKNY - Pure? Имам някакъв бегъл спомен, че го пробвах миналата пролет и ми хареса, но ще се радвам на описание и мнение относно трайността му. Благодаря предварително
Типичен за линията на бранда-"чист" аромат. На мен ми идва дори агресивно и пронизително чист. Не е плодова вода, стои плътен аромат и на мен ми харесва(не дотам че да си го купя). Създава аура от чист, плътен ванилено канелен облак. Концепцията е много еко, опростено шише което може да се рециклира и кутията и всичко.
Цитирай

Пак съм аз.  Mr. Green Много нахалствам днес ... Който има Алюр ЕДП може ли да подскаже какво пише на дъното. (Това ли - EAU DE PARFUM, 100ML, MADE IN FRANCE, 3.4FL.OZ, CHANEL PARIS, CHANEL inc new york, ny18019)  Rolling Eyes
Благодаря!  bouquet Hug
Цитирай

хах,Денси,спомням си миналата зима,като взех отливка от Нарцизо,излях половината почти върху бюрото,забърсах го с ръкава на палтото си и пак нямаше никой Shocked много е издържал при теб,цял половин час Wink
И моля,не ме изкушавай с Уондърууд,тъкмо се убедих,че не ми трябва,но пък ако се беше ЛМ вкъщи, щях да се полея с Двойката за него.
Как няма да те изкушавам, та това е един от парфюмите, който най-много си заслужава покупка. Страхотно готин е и според мен ще ви стои супер с любимия ти. Откажи се от други, разни и си го вземете. Нашия намалява сериозно. Определено е едно от най-големите ми открия за миналата година. Love
Цитирай

Ей,много си лоша,нали каза че е по-добре Монтал от Ком де Гарсон Crossing Arms
Цитирай

Зависи те са много различни. Hug Този парфюм си струва. Няколко от ауд серията на Монтал също. Сладките мечти са прелестни и те. Просто са много разонообразни и всеки е красив по своему. Може би по реда си. Wink Crazy
Цитирай

Както и да е, ако съм я обидила протягам ръка за помирие и добавям, че не ми е било това целта в никакъв случай.

Като цяло съм назад доста с четенето, не съм разравяла нищо... Приемете ме като бавноразвиваща се.  Mr. Green

Friends, Люлякова?  hug

Разбира се newsm51

Цитирай

От днес се радвам на няколко нови аромата.  Love
На едната китка класическия Агент, а на другата Флауърбомб екстрийм.
Бомбата е още по-сладка и агресивна от първата , замислям се защо ли ми трябваше толкова карамел.
В Агента вече усещам и някакви цветя, сладост, обаче онази химична нотка, която ме отблъсна преди години сега ми се наптрапва под формата на нещо старешко и мухливо. Все едно някоя старица с просмукани от влагата дрехи се е парфюмирала, но мухъла избива изпод парфюма.  Thinking Ще го изследвам и в друг климат.
И отново си купих Принцесата, реших, че ми липсва сметановия сладолед.  Very Happy
Цитирай

Friends, Люлякова?  hug

Разбира се newsm51

Hug

Днес ще мина покрай мола и ще направя още едно душкане на Лондон.  
http://www.fragrantica.com/perfume/Burberry/London-813.html

В парфюмна диета съм, но... обикновено ми е доста слаб ангела за каквито и да е диети и нищо чудно да я разваля.  Mr. Green
Цитирай

255-269 от 736 отговора