Пиле в палачинка?

  • 1 268
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте,мили мами:))
Съвсем новичка съм,но от няколко дена съм напълно запленена от това много уютно и приятно форумче.

Та четейки за всички вкусотии,се сетих че много отдавна не съм хапвала пиле в палачинка. За тези,които са от Бургас-Ред Фокс имат такова,и не съм сигурна но мисля че и в Хепи го има. Някой знае ли подобна рецепта?
Доколкото помня вътре имаше кашкавал,гъби,шунка май... Laughing
Мерси предварително Hug

# 1
  • Мнения: 1 708
За плънката можеш да се развихриш максимално.Аз слагам пилешко месце,гъби,кисели краставички и кашкавал.Завивам и ги заливам със сос бешамел,отгоре слагам малко кашкавалче и запичам за 5 минутки. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 722
Аз правя същото, но не слагам сос бешамел.За съжаление не съм яла тази палачинка в Хепи и не знам каква е. Но тези също са вкусни  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 629
За да стане бързо и лесно купувам готови палачинки/по 10 в пакет са/. Задушавам пилешките гърди нарязани на много дребни кубчета с малко вода и зехтин, като станат добавям нарязани гъби от буркан и прясна целина. Завивам в палачинката и прибавям по едно триъгълниче топено сирене. Подреждам в намаслена тавичка, настъргвам кашкавал отгоре и запичам до почервеняване.

# 4
Благодаря ви много за отговорите!
Наистина ми бяха полезни hug

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
За плънката можеш да се развихриш максимално.Аз слагам пилешко месце,гъби,кисели краставички и кашкавал.Завивам и ги заливам със сос бешамел,отгоре слагам малко кашкавалче и запичам за 5 минутки. Hug

Ето тези палачинки ще ги направя по празниците. Сигурна съм, че ще ни станат любими Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт