«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
135-149 от 381 отговора

ћнени€: 55
«дравейте, момичета!  :bouquet:

¬ тази колекци€ има качени 16 и 17 епизод. Peace

http://vbox7.com/collection:1360349
÷итирай

ћнени€: 1 607
18 епизод:

http://www.youtube.com/watch?v=E-6caT5msp4
÷итирай

ѕо света и в нас.

ћнени€: 300
»згледах последните две серии и тр€бва да кажа,че јли не мога да го понас€м. smile3514— какви очи каза на —елих,че никой не го е карал да се жертва за т€х,то бива ама не и толкова.» с тази подмолна усмивка щеми пуска по едно две изречени€. fight fight fight—амо да ми остане малко свободно време  и ще го изгледам напред,защото сега много се нервирам.
÷итирай

ћнени€: 124
—лед днешни€ епизод не мога да гледам този јли .  ак само прехвърли сво€та вина на брат си , нали сами€т той каза за женитбата на Ѕахар и —алих  и се случи инцидента с майка му . ўо за човек би сторил това , а за погледа му да не говорим ............. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
÷итирай

ћнени€: 0
“ооолкова е долен и гнусен този јли #2gunfireзаслепена съм от €д и отвращение като го гледам просто...толкова,че другите почти не ги забел€звам...направо н€мам думи да му коментирам гадостите...≈то-—алих се отказа от любовта си...айде да го видим сега...ƒаже не ми се гледат следващите епизоди....как хлебарката јли ще се домогва до Ѕахар като разбере,че е "свободна"...та  той дори н€ма да € утеши...не сме€ да си представ€ колко долен ще бъде подхода му към не€ #Cussing outи сега започват едни отмъщени€ #2gunfire...Ѕахар ще страда...явно нищо хубаво не ни очаква в този филм ooooh!Ќо ƒжошкун ми се струва променен...примирен,спокоен,разсъждава зр€ло,не се е напивал от онзи път в ресторанта,по жени не ходи...браво на него...дано се задържи така.... Peace
÷итирай

јспарухово

ћнени€: 85
јко не знаех че н€мат нищо общо щ€х да си помисл€ че јли е син на ‘икрет.
ћного подло човече. акво си мисли той че след като Ѕахар и —алих се разделиха Ѕахар ще литне при него ooooh!
÷итирай

ћнени€: 326
Ќе съм  гледала днешната сери€,но подкреп€м възмущението ви от јли Twisted Evil
÷итирай

ћнени€: 1 607
20 епизод:  http://www.youtube.com/watch?v=HG2trklmdZs&feature=channel_video_title

» н€колко снимки:

÷итирай

»мам един въпрос извън темата. ак качвате целите епизоди в youtube на мен не ми позвол€ва да качвам клипчета по-големи от 15 минути?
÷итирай

јспарухово

ћнени€: 85
¬ днешни€ епизод ме подразни Ѕахар,какво толкова се об€сн€ва на този мазньо јли ooooh!
»скаше да е сама а осъмна на рамото му. ј пък адвокатчето само дето не запърха с мигли от кеф.
„уд€ се на Ѕелгин кога ще се вземе в ръце,само дето не му козирува на ‘икрет.
 акво ли ще е ако разбере че ’асан е жив?
÷итирай

ћнени€: 70
eто 21-ва сери€ http://vbox7.com/collection:1359813
÷итирай

ћнени€: 124
Ѕахар ме дразни с нейното поведение , до преди 2 епизода спеше на рамото на —алих  , а сега какво прави на рамото на брат му . «а тази цел н€ма ли при€телки ????????  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78  ј пък идиота јли само дето не му потекоха лигите ...... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
÷итирай

ћнени€: 10
»мам един въпрос извън темата. ак качвате целите епизоди в youtube на мен не ми позвол€ва да качвам клипчета по-големи от 15 минути?

јз съм гледала цели€ филм. јко ви интересува на кратко как се развиват нещата мога да ви кажа.
÷итирай

ƒа кажи  Smile интересно е .
÷итирай

ћнени€: 25

јз съм гледала цели€ филм. јко ви интересува на кратко как се развиват нещата мога да ви кажа.

ћол€ разкажи кратко, ако не те затрудн€ва ( ако можеш с бели букви по об€сними причини). ћного благодар€! newsm03 newsm53
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
135-149 от 381 отговора