Изоставено сърце / Vazgeç Gönlüm/- нов сериал с Мурат Хан по ТВ+ - тема 1

  • 60 746
  • 381
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 11
КРАТКО РЕЗЮМЕ НА ЦЕЛИЯ ФИЛМ: С БЕЛИ БУКВИ Е, КОЙТО ЖЕЛАЕ ДА ГО ПРОЧЕТЕ ДА ГО МАРКИРА.

Салих става съдружник на Хасан и довеждат бащата на Бахар (Тикрет до самоубийство)
Али продължава да предава брат си. Най вулгарно се обяснява в любов на Бахар. Тя е възмутена и го отблъсква.
Салих и Бахар се сдобряват отново и прекарват много красиви моменти заедно. Тя забременява от него, но не му казва и заминава за Америка и там ражда детето, без никой да знае за бременността и, освен нейна приятелка,  при която отива да живее.
Хасан и майката на Бахар (Белгин) се срещат и излизат почти всеки ден. Тя решава да напусне Тикрет и да се събере с Хасан, но под натиска на Бахар, променя решението си и остава при семейството си. Хасан я разбира много добре.
Салих след заминаването на Бахар се оставя майка му да го убеди да се ожени за едно момиче, което живее близо до тях от сравнително богато семейство, което много го обича. На Салих е все едно и не се противопоставя.
В деня на годежа Бахар се прибира в Истанбул, тъй като разбира, че баща и е пред фалит, Отива в Салих да му каже за детето, но точно тогава се извършва годежната церемония и тя се отказва, Салих се годява и по късно се жени за това момиче. Бракът му е почти фиктивен, само веднъж под въздействието на алкохола преспива с жена си.
Приятелката на Бахар довежда детето. Не след дълго разбират, че детето е на Бахар. Салих веднага се досеща, че детето е от него и иска ДНК текст, но Али подменя теста.  Той разбира, че брат му е подменил ДНК теста и, че всичко това защото обича Бахар. Пребива го от бой, след което Али заминава на гурбет.  Сали търси начин отново да се доближи до Бахар и успява. Те са много щастливи и Салих и предлага брак, като и казва, че ще се разведе. Тогава жена му подкрепяна от свекърва си излъгва, че е бремена и Бахар, се отказва и се разделя със Селих.
Бахар е много отчаяна и решава да се омъжи за един мафиот (Мерт), който е роднина на Тикрет и който заедно със сестра си искат да отмъстят на Белгин и Бахар, защото след самоубийството на Тикрет разбират, че Бахар е дъщеря на Хасан. Бахар се сгодява за Мерт. Сали е много отчаян. Жена му прави много опити да го спечели, но вижда, че не е в състояние и му признава, че го е излъгала, че е бремена. Те се разделят и тя заминава, като подписва документите за развод. Салих съобщава на Бахар и тя решава да развали годежа с Мерт. Между временно племенницата на Хасан се омъжва за приятеля на Салих. Един ден случайно я среща брата на Бахар, той мисли, че това е Гонджадюл и я отвлича. При преследването му, когато полиция ги открива, той се хвърля от една скала и умира. По късно сестрата на Мерт урежда да блъснат с кола Белгин и тя умира. Бахар казва на Мерт, че не може да се ожени за него и той се опитва да я убие, но Салих идва и забавя действията, а Хасан пристига и стреля по Мерт. Мерт е само ранен. При процеса Бахар разбира, че Хасан и е баща. Тя и Салих се женят. Подписването е в затвора,за да присъства и Хасан. Щастието им не трае дълго. Мерт отвлича детето и Бахар. Салих ги търси. Открива и спасява Бахар, но Мерт отмъква детето и го оставя в един ешерефт в едно семейство с много деца. Мерт примамва Бахар с обещание, че ще и върне детето, но я кара да подпише документи за развод със Салих и да му даде подписана молба и от Салих. Бахар не му носи тези документи и той я връзва в една изоставена къща и я запалва. Когато Салих я открива я кара в болница, но след няколко дни тя умира. Салих продължава да търси детето. Един човек от ешерефта му се обажда и му казва, къде е детето. Детето е дадено от бедното семейство на агата на ешерефта, защото той няма деца от първата си съпруга. Той е решил да се ожени и да има втора съпруга и според обичаите, това е дъщерята на друг ага, който е починал. Тя не иска да се ожени за него, но майка й я принуждава. При ред екшански операции детето попада при майка й. Салих беше отвлякъл дъщеря й, като искаше да размени дъщерята за детето. Хасан излиза от затвора и помага на Селих. Майката се свърза със Селих и предложи да даде детето, като той и върне дъщерята. Но по време на размяната, тя осъзна, че не бива да кара дъщеря и да се жени насила. Между Селих и дъщеря и започнаха да прехвърчат искри. Когато тя реши да си тръгне Селих и предложи да остане и да се оженят. Така завърши филма.


Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 13:52 от bghelp

# 151
  • Мнения: 898
 Благодаря ти много bghelp !!!!!!! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 152
  • Мнения: 0
Хиляди благодарности и от мен за резюмето Hug Hug Hug  bouquetникак не е кратко даже!Аз също попрехвърлих филма ,но не така подробно.Та значи-всички Ханоолу ще измрат!Да живеят Ханоолу!Що за маниер имат тия турски сценаристи да си ликвидират половината герои?! ooooh!Хубавото е,че Бахар ще отблъсне лешояда Али!А Бахар не е виновна,че прекара нощта на рамото му,тя е съкрушена и го мисли за приятел!Но това,че няма да каже на Салих за детето му е ужасно,подло и егоистично-мразя такива историйки!За подмяната на днк теста разбрах ,но не знаех че Али го е направил...и изобщо не се изненадвам #Cussing outДори Джошкун се промени но явно докрая няма да видим човешка постъпка от страна на Али #Cussing out

# 153
  • Мнения: 9 734
bghelp newsm51 newsm51 newsm51
благодаря за резюмето Peace това не   ще ми попречи да гледам филма.Жалко за Бахар...съдба...
Дано поне Салих бъде щастлив Hug

# 154
  • Мнения: 11
Хиляди благодарности и от мен за резюмето Hug Hug Hug  bouquetникак не е кратко даже!Аз също попрехвърлих филма ,но не така подробно.Та значи-всички Ханоолу ще измрат!Да живеят Ханоолу!Що за маниер имат тия турски сценаристи да си ликвидират половината герои?! ooooh!Хубавото е,че Бахар ще отблъсне лешояда Али!А Бахар не е виновна,че прекара нощта на рамото му,тя е съкрушена и го мисли за приятел!Но това,че няма да каже на Салих за детето му е ужасно,подло и егоистично-мразя такива историйки!За подмяната на днк теста разбрах ,но не знаех че Али го е направил...и изобщо не се изненадвам #Cussing outДори Джошкун се промени но явно докрая няма да видим човешка постъпка от страна на Али #Cussing out

Резюмето наистина е кратко. Опитах се с по едно изречение да обхвана всичко. Те са 47 серии. 41 серии са до края на първия сезон - до смъртта на Бахар. Само 6 серии от втория сезон. Явно, рейтингът не е бил добър и набързо са го приключили. Във втория сезон новата героиня се казва Езра. ( артистката е Сонгюл Йоден - Инджи от Перла).

# 155
# 156
# 157
  • Мнения: 188
Благодаря Ринка  bouquet

# 158
# 159
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Ама тоя Али как може да е толкова гнусен и жалък,след като веднъж Бахар е станала избраница на брат му,той трябваше да погребе своите чувства,а той какво направи,жалък ,долен плужек.Ама и Селих му каза добре за неговите комплекси.Неблагодарник такъв,муле с муле. #Cussing outОх много ме ядосва Али и това си е. #Cussing out

# 160
  • Мнения: 167
Привет на всички сърцати приятели в темата Hug
Затрудних се докато ви изчета и изгледам епизодите Rolling Eyes Въпреки, че има сюжет подобен на
"Под липите" пак ми харесва, може би заради чудесната игра на М.Хан Thinking
И аз се ядосвам, че уж интелигентни хора пък все глупави грешки правят... и тоя инат...
Забелязвам, че в доста сериали го има - национална черта ли е Wink Али си е отврат като
 характер, но и майка им не постъпва добре - все намира оправдание за него, пък Селих нали
е силен, той всичко може да понесе според нея #2gunfire
Ядосвам се ама гледам Confused

# 161
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте, намира ли се някъде епизода от петък? Моля, ако някой има информация да я сподели
Благодаря предварително! Приятна вечер!

# 162
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,

Изненадана съм, че този хубав филм с толкоз интересни диалози и с интересни послания не се коментира и няма своята олдитория. Аз лично съм го гледала на турски и отново го гледам с много голям интерес дублиран на български.

Ринка, ако не те засягам, би ли ми казала дали ще качиш серията от петък у днешната в тюбето.

# 163
  • Мнения: 10 240
Привет!
Да, че кача петъчния и днешния епизод когато се появят в торент сайта!
Понякога има забавяне. Веднъж качих 3 епизода в един ден!

bghelp, благодаря за резюмето на сериала! smile3525

# 164
  • Мнения: 11
Привет!
Да, че кача петъчния и днешния епизод когато се появят в торент сайта!
Понякога има забавяне. Веднъж качих 3 епизода в един ден!

bghelp, благодаря за резюмето на сериала! smile3525


Благодаря ти Ринка.

Общи условия

Активация на акаунт