Изоставено сърце / Vazgeç Gönlüm/- нов сериал с Мурат Хан по ТВ+ - тема 1

  • 60 693
  • 381
  •   1
Отговори
# 75
# 76
# 77
  • Мнения: 10 240
Няколко снимки зад кадър:

# 78
  • Мнения: 10 729
понеже ми се скапа РС и трябваше да се преинсталира всичко, затова се наложи и това забавяне със сериите във ВиБокс. Оставям ви директен линк с 8 еп. (Рина може да го изтегли директно оттука), пък в нитрото през уикенда ще се качи всичко, излъчено до днес включително. Ще ги качвам пак във ВиБокс скоро. Сори за неудобството

Последна редакция: сб, 12 мар 2011, 11:47 от diziler

# 79
  • Мнения: 9 703
diziler Hug  благодаря -не се притеснявай,щом се налага- ще чакаме- важното е че ще го качвате Peace 

# 80
# 81
  • Мнения: 10 729
diziler Hug  благодаря -не се притеснявай,щом се налага- ще чакаме- важното е че ще го качвате Peace 

няма нищо. То друг човек беше редно да каже "благодаря" (който е сложил в първия постинг линк само към youtube, при все че... ако аз не кача серията никъде, няма и да я има и в youtube, защото я подавам към нитрото, откъдето пък Рина тегли, за да я качи в youtube. Като няма нищо в нитрото, няма и в youtube, ако не сте забелязали), но ...както и да е. Здрави да сме

# 82
  • Мнения: 1 115
diziler, не се обиждай! HugНие сме благодарни и на двамата! Peace

Аз първо изтеглих епизода от линка, който си дал,  отвори  се само с Media Player Classic, но с главите надолу и тогава видях, че rina-rina го е качила в youtube. Peace
Затова ви благодаря и на двамта. newsm51 newsm51 newsm51





# 83
# 84
# 85
  • Сливен
  • Мнения: 15
филма е супер ама жалко че го дават да толкова не известна телевизия аз я нямам в пакета на цифровата затова много благодаря на хората които я качват  bouquet

# 86
  • Мнения: 10 729


eп.10

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 10:54 от diziler

# 87
  • Мнения: 10 240
След 10-ти епизод на diziler  и 11 в You Tube:

http://www.youtube.com/watch?v=miF2kowRcS0&feature=channel_video_title

# 88
  • Мнения: 9 703
Филма ми харесва и с удоволствие бих го коментирала, ако има желаещи за дискусия Hug
rina-rina    Hug diziler  Hug  благодаря ви     bouquet

# 89
  • Мнения: 188
Адвокатчето Али се оказа много подло човече.Как ехидно се усмихваше чак тръпки ме побиха.
Какво като познава Бахар от по- рано,нямат ли значение нейните чувства ooooh!




Общи условия

Активация на акаунт