Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

momicheta kajete gotina svetlo kestenjva boj za kosa..?
Цитирай

София

Защо не опиташ от новите "шоколадови" нюанси на Шварцкопф. Доколкото ми е известно са 3 нюанса и ми се сториха много естествени и приятни.
Цитирай

sofia

Защо не опиташ от новите "шоколадови" нюанси на Шварцкопф. Доколкото ми е известно са 3 нюанса и ми се сториха много естествени и приятни.

И аз това щях да предложа.
А и на Лонда има интересни.
Цитирай

Някъде там...

Ползвам Рубела, техноложката им е работила 15 години в Лореал. Много съм доволна.
Цитирай

blagodaria vi momicheta..
az si mislih za loreal ..
vie kakvo ,shte kajete samo me e strah da ne stana mnogo tumna ,zashtoto sum si patila vednuj Very Happy smile3532
Цитирай

Atlanta ,USA

Лонда и Лореал . Peace
Цитирай

Плевен

Велла и Лореал Peace
Лонда ползвах до скоро и много са я развалили.балсама към боята е супер,ама самора боя на мен не ми харесва. Naughty
Цитирай

Варна

Аз съм за L'Oreal  Peace
Цитирай

Аз пък прочетох "Бой за коса" и се чудя кой за каква коса ще се бие newsm78, пък то какво било Laughing
Цитирай

Плевен

Аз пък прочетох "Бой за коса" и се чудя кой за каква коса ще се бие newsm78, пък то какво било Laughing
О-о-о не си само ти така.Аз съм толкоз отнесена че чета постоянно други неща.Като приказката Спящата Краставица..... Mr. Green
Цитирай

и аз съм за лореал,имат страхотни цветове newsm10
Цитирай

Варна

newsm10
Цитирай

Чикаго / София

А кои бои са безамонячни? newsm78 И аз мисля да се боядисвам в кестеняви нюнанси като естествената ми коса като за начало! Smile
Цитирай

София

Всяка марка може да има безамонячни варианти. Аз съм фен на Кюн (KEUNE) - холандски са професионални. Видях как безамонячната им боя покриват прошарени коси - стана ансолютно естествено, все есно мацката никога не беше припарвала до боя. Но с безамонячна боя не може да се изсветлява, а само потъмнява:(
Цитирай

Лореал имат една такава щадяща серия за нетретирана коса, мисля че беше "Open".
А пак на тях, само че "Feria" имат едно страхотно кафяво със златисти отблясъци, все се каня да го пробвам, но малко тъмно ми идва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора