Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ноем. 2005, 15:10 ч.

boj za kosa

• 1 319
  • 21
  •   1
Отговори
momicheta kajete gotina svetlo kestenjva boj za kosa..?

# 1
  • София
Защо не опиташ от новите "шоколадови" нюанси на Шварцкопф. Доколкото ми е известно са 3 нюанса и ми се сториха много естествени и приятни.

# 2
  • sofia
Защо не опиташ от новите "шоколадови" нюанси на Шварцкопф. Доколкото ми е известно са 3 нюанса и ми се сториха много естествени и приятни.

И аз това щях да предложа.
А и на Лонда има интересни.

# 3
  • Някъде там...
Ползвам Рубела, техноложката им е работила 15 години в Лореал. Много съм доволна.

# 4
blagodaria vi momicheta..
az si mislih za loreal ..
vie kakvo ,shte kajete samo me e strah da ne stana mnogo tumna ,zashtoto sum si patila vednuj Grinning smile3532

# 5
  • Atlanta ,USA
Лонда и Лореал . Peace

# 6
  • Плевен
Велла и Лореал Peace
Лонда ползвах до скоро и много са я развалили.балсама към боята е супер,ама самора боя на мен не ми харесва. Naughty

# 7
  • Варна

Аз съм за L'Oreal  Peace

# 8
Аз пък прочетох "Бой за коса" и се чудя кой за каква коса ще се бие newsm78, пък то какво било Laughing

# 9
  • Плевен
Аз пък прочетох "Бой за коса" и се чудя кой за каква коса ще се бие newsm78, пък то какво било Laughing
О-о-о не си само ти така.Аз съм толкоз отнесена че чета постоянно други неща.Като приказката Спящата Краставица..... Mr. Green

# 10
и аз съм за лореал,имат страхотни цветове newsm10

# 11
  • Варна
  newsm10

# 12
  • Чикаго / София
А кои бои са безамонячни? newsm78 И аз мисля да се боядисвам в кестеняви нюнанси като естествената ми коса като за начало! Simple Smile

# 13
  • София
Всяка марка може да има безамонячни варианти. Аз съм фен на Кюн (KEUNE) - холандски са професионални. Видях как безамонячната им боя покриват прошарени коси - стана ансолютно естествено, все есно мацката никога не беше припарвала до боя. Но с безамонячна боя не може да се изсветлява, а само потъмнява:(

# 14
Лореал имат една такава щадяща серия за нетретирана коса, мисля че беше "Open".
А пак на тях, само че "Feria" имат едно страхотно кафяво със златисти отблясъци, все се каня да го пробвам, но малко тъмно ми идва.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт