Мъж Телец - 3

  • 36 918
  • 767
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Моля,
заповядайте в новата тема! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5
Честит 8 март!  Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 113
Айде с рогата напред в новата тема hahaha

# 3
  • Мнения: 1
Честит 8-и Март на всички майки, и на всяка дама щастлива в кожата си!   bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Честит празник,момичета!  bouquet
Хайде сега една бърза анкетка-на колко от вас, изключая семейните, телето й ще й се обади, ще я изведе някъде или ще й подари подарък за днешния празник? Thinking
Много ми е интересно, от мои впечатления като дойде празник се покриват в дън земя, ако е такъв, който празнуват мъже и жени го дава обиден, ако не си го поздравила ти, но той няма да се сети за личен твой празник. Та, чакам.
Че както я понапълнихте предната тема, само ореалите им липсват на вашите телета, чак взе да ми нагарча от сладост и за това спрях да пиша, да не ви свалям от розовите ви облаци. Blush

# 5
  • Варна
  • Мнения: 283
моят подарък е градинка за подправки за терасата ( много исках ) и лалета и ми е направил крем карамел посред нощ Crazy , та сега праснахме една калорична закуска Grinning а довечера след работа ще идем двамата в едно клубче, което много си обичаме да го почерпя за празника ( това по мое усмотрение Grinning ). вярно е, че неочаквани изненади, подаръци без повод и цветя никога не се сещат, но когато има повод винаги се раздава до край.. аз дори не съм голям фен на днешния празник, или по-скоро смятам, че е за майките и не очаквах нищо... но влюбеното теле, както някъде бях чела, не се скъпи за любимата жена. Heart Eyes красив и влюбен празник на всички момичета Hug   bouquet  bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 113
Честит празник на всички влюбени в Телец момичета. Бъдете здрави, обичани и всеки ден да се сбъдва по една ваша мечта.

# 7
  • Мнения: 347
Честит празник, момичета, бъдете щастливи, обичани, ценени и вдъхновяващи всеки ден!   bouquet И честита нова тема!

Аз да споделя, че моят пак се върна..след два месеца мълчание..кой знае какво ме чака този път  Rolling Eyes Жо, тук ли си?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 283
Аз да споделя, че моят пак се върна..след два месеца мълчание..кой знае какво ме чака този път  Rolling Eyes Жо, тук ли си?
Казвай своевременно  Grinning ще нищим...  bowuu

# 9
  • Мнения: 347
Амииии май не съм споделяла тук, но мойто е малко по-различно...интернетска връзка, вече почти година продължава. И той е много особен, нараняван, странен, а аз явно съм мазохист или поне вече всичките ми познати, които знаят, ме наричат така. Разстоянието между нас е много голямо и с куп пречки пред това да се срещнем. И въобще...всичко е супер тъпо и безнадеждно.. И по принцип трудно говоря за това, пък и хора които не са преживявали подобно нещо, трудно разбират. И все пак, аз много го обичам, въпреки всичко което преживях с него.

# 10
  • Мнения: 53
Честит празник и от мен, момичета!!!   bouquet Simple Smile Бъдете усмихнати, горди и обичани. Пожелавам на всяка една от вас да намери най-краткия път до сърцето на своето Теленце и да бъде щастливо влюбена и обичана от тези прекрасни мъже  bouquet

# 11
  • Мнения: 0
Честит 8 март на дамите, направили най-правилния избор в живота Simple Smile)

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 19:04 от Бивол

# 12
  • Мнения: 0
Макар че е ваш празник, ся вашите Телета какви изненади, какви софри, каква романтика са напраили, не е истина просто... Евала, евала...

# 13
  • Мнения: 0
Момичета пожелавам ви винаги да бъдете обичани , уважавани , щастливи  и единствени за вашите мъже !Една истинска дама неможе  само днес да има празник ,тя е дама и  специална жена всеки ден !!!  bouquet
Аз днес съм разочарована от моето Теле , засякохме се случайно сутринта в чата , Честит 8 март , бъди щастлива и обичана и толкова. Той е извън града и дълго време ще отсъства /цялата седмица /.Максимално лаконичен , иначе обеща едно щуро парти като се прибире по случай днешният празник . Можеше да се обади и да ми честити празника по телефона но не , негово величество реши че не заслужавам този жест .Бивол ти нещо да кажеш в негова защита или си с нас  Wink докрая .

# 14
  • Мнения: 0
1. Никога не съм казвал, че изобщо съм с вас, още повече до края... (до края на какво също не ми е ясно);
2. Казах ти, че ся ще си го "вее" докато превъртиш. Много ти е дори, че ти е обърнал внимание;
3. Няма нужда от трето...

Общи условия

Активация на акаунт