Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета да сте чували нещо за пюрета МАНДЕВ?В нашия магазин от вчера вместо пюрета Ганчев зареждат с нови пюрета Мандев.За първи път ги виждам  #Crazy  Български са.Имат добър асортимент.Та се чудя  Thinking  да ги пробваме ли? newsm78

Цитирай

София

Не съм ги виждала в Ямбол,но помня че вече се споменаваха из форума.ако искаш пусни търсачката.
Цитирай

на кой му пука, майна

Не съм срещала по магазините досега тази марка пюрета,а дали имат за след 8 месец с по едри частици  Thinking ако някой знае да казва любопитна съм.Тези на Хип и Сембер ми излизат доста скъпички Mr. Green
Цитирай

София

Ето в ТАЗИ тема можеш да прочетеш за тях. Very Happy
Цитирай

София

Благодаря много!  Flutter  Купих едно плодово пюре Мандев, но след прочетеното все още се съмнявам  дали да го предложа на Алекс. newsm78

Цитирай

Sofia

Дай го на човека да го пробва,ама по принцип не се увличай по тези пюрета.Давала съм на Вики 2 вида,нищо й няма де. Mr. Green
Цитирай

София

Повече пюрета Мандев няма да купувам Stop. Купих едно плодово от кайсии да го опитаме.Нито капачката му пукна при отваряне,нито цвета му свеж,а отгоре плуваха разни гадории  Shocked, дори аз нямах желание да го опитам no!

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.