За козметиката на ARNAUD

  • 1 580
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 999
За първи път си взех нещо на тази фирма и съм много съм доволна от крема и за лице. Казаха ми, че е медицинска френска козметика. Като се мажа с него, лицето ми става мекичко като бебешко дупенце. Flutter
Някой ползвал ли е и другите им продукти? 

# 1
  • Мнения: 5 317
Аз съм ползвала почистващия гел.Доста икономична опаковка и не лош, като се има предвид, че съм с изключително чувствителна кожа и от почти всичко се изривам, от този, никак даже е доста приятен.струваше около 12 лева.

# 2
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
За първи път си взех нещо на тази фирма и съм много съм доволна от крема и за лице. Казаха ми, че е медицинска френска козметика. Като се мажа с него, лицето ми става мекичко като бебешко дупенце. Flutter
Някой ползвал ли е и другите им продукти? 

От това, което намерих в нета, разбрах че е австралийска, а не френска козметика, а пък за медицинска- не разбрах.Но ме заинтригуваха продуктите им за тяло.Би ли казала от къде ги купуваш?

# 3
  • Мнения: 1 999
В магазина получих и каталoг на тази фирма и в него пише, че е френска - Institut ARNAUD. ЕТО САЙТА ИМ А като го купувах ми казаха, че медицинска козметика. newsm78
Както и да е, много съм доволна от крема и съм склонна да купя и други техни продукти. Peace

# 4
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Благодаря ти за линка.А аз намерих това и затова си помислих, че грешиш.
Sorry.  bouquet

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
по време на бремеността си бях взела един ягодов лосион за тяло (не го видях в сайта, вероятно е стара серия) и хич не бях доволна. Попиваше трудно и не миришеше точно на ягода, а на дъвка "идеал" след като и изядеш сладкото, една такава миризма на мокра хартия ........... въх, как го обясних  ooooh!

# 6
  • Мнения: 218
За първи път си взех нещо на тази фирма и съм много съм доволна от крема и за лице. Казаха ми, че е медицинска френска козметика. Като се мажа с него, лицето ми става мекичко като бебешко дупенце. Flutter
Някой ползвал ли е и другите им продукти? 

Аз бях ползвала крема за лице също. Да, вярно кожата ти става мека като дупе, но няма да ти кажа какъв обрив получих от него SickОпределено няма да ползвам продуктите им втори път

# 7
  • Мнения: 2 241
За първи път си взех нещо на тази фирма и съм много съм доволна от крема и за лице. Казаха ми, че е медицинска френска козметика. Като се мажа с него, лицето ми става мекичко като бебешко дупенце. Flutter
Някой ползвал ли е и другите им продукти? 


А можеш ли да ми кажеш откъде в София си купила продукти на Арно?

Аз миналата година се бях амбицирала да си купя кремове от тях и питах в много аптеки, но без успех.

Благодаря предварително!  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 999
А можеш ли да ми кажеш откъде в София си купила продукти на Арно?
Продават ги в един магазин за козметика на пазарчето в кв. Слатина. Grinning

# 9
  • Мнения: 522
Аз имам от тази марка лосион за лице с градински чай и невен и хидратиращ крем и съм супер доволна.Страхотни са и двата им продукта.В момента се мажа с хидратиращия крем, а съм правила пилинг преди 3 дни и забелязах, че наистина много добре овлажнява.
Мисля да пробвам и другите им продукти Hug

Общи условия

Активация на акаунт