Нормално ли е да усещам бебето ниско долу

  • 8 922
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 663
Нормални ли е според вас да усещам движенията на бебето ниско долу,малко над венерения хълм?Много съм се притеснила,защото лежах 3 пъти в болница за задържане и кървене.От 3 седмици пия Гинипрал,а на листовката пише ,че предотвратява преждевременно раждане и т.н.

# 1
  • Мнения: 1 938
Да, мисля че е нормално.
Дано всичко да е наред!  bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз второто си дете също го усещах много ниско и като питах ми казаха,че не било тревожно.Ти все ак можеш да се консултираш,но ако нямаш болки или кървене не се ритеснявай.
Леко бременеене!  bouquet

# 3
  • Мнения: 554
Констанс, аз също усещам бебето да ме рита ниско долу и като ходих на лекар се оказа, че е седалищно  и затова ме ритка толкова ниско. Дори лекарят ми вика, че е неприятно да ме рита там долу и можело да ме поболява.
Така че и аз мисля, че е нормално.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз съм от тези, които са усещали бебето си ниско. Моето момченце също беше седалищно и към края на бременността не можех да си седна на д-то  без да го усетя да ме рита отвътре. Ти все пак питай лекаря си де  Grinning

# 5
  • Мнения: 5 228
Нормално е - зависи как е застанало бебето. Ако нещо те притеснява, по-добре се консултирай с лекар, за да се успокоиш.

# 6
  • Мнения: 361
И моето бебче ме рита ниско долу ,защото е седалищно, не се притеснявай  Peace

# 7
  • Мнения: 498
И мен бебчето ме рита ниско долу,но това,че е седалищно хич не ме успокоява....дано се обърне....искам да си раждам нормално!:)

# 8
  • Мнения: 1 645
И при мен беше така,но бебо не беше седалищно.
Аз също пиех Гинепрал + магнерич от 6 месец,до като не влязох в 9 месец.
Не се притеснявай Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нормално е - зависи как е застанало бебето. Ако нещо те притеснява, по-добре се консултирай с лекар, за да се успокоиш.

# 10
  • Мнения: 2 849
И аз так го усещаам .

# 11
  • Мнения: 404
И аз при втората си бременност чувствах,че бебето ме рита ниско долу.Докторката ми каза,че не вижда нищо ненормално в това.Лека ременност.

# 12
  • Мнения: 2 381
В началото на този месец моето бебче ме риташе ниско долу.При прегледа се оказа, че е седалищно.Но вече усещам ритничетата нагоре;значи е сменило позицията.И при теб ще се обърне, не се тревожи!И аз в момента съм на Гинипрал, но поради други причини.Важно е да не се натоварваш, просто си почивай!  bouquet Леко бременеене!

# 13
  • Мнения: X
И аз бях така, освен че е неприятно и само ти се пикае друго лошо няма. Wink

# 14
  • Мнения: 733
А нашия мъж така ме рита по венериния хълм отвърешната страна, че направо ставам  #Crazy даже подскачам понякога от болка, а вчера ми се насълзиха и очите чак. На последния преглед небеше седалищно така, че явно е нормално да си ритат там.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 317
А нашият мъж рита и нагоре, и надолу, и навътре така, че няма проблеми. Grinning Не се тревожи.  WinkТова е съвсем нормално, бебчо се върти както му е удобно. Успех и леко бременеене!  bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 2 663
Благодаря ви за отговорите Hug Hug Hug.сега вече рита навсякъде,явно така е стоял цял ден и за това съм го усещала само долу Thinking,ама едни ритничета,лелеееееееее ужас,имам чувството,че ще ми пробие корема Grinning,ама сега поне съм спокойна!Бях се изплашила,усещах все едно че ще си излезе
 Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт