Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора
Знаете ли цяр, било то и бабешки, на вси4ко съм готова, за отпушване на ТОТАЛНО запушен нос??? В4ера бях с Ксилометазолин, Пиносол, днес Вибросил и Ринолекс, ама нищо не помага. И целият физиологи4ен разтвор на детето си изпръсках- нищо. Абсолютно не мога да дишам през носа, а нощно време е кошмар. Моля, посъветвайте ме какво да предприема. (консултирах се с лекар за вси4ки тези капки- каза, 4е поне едни ще помогнат, ама не стана)
Цитирай

Има едни хапчета, които според мен действат мълниеносно, особено, когато ги ползваш за пръв път. Мисля, че се казват Клариназе, но ти попитай в аптеката. Струват около 10 лв., но на мен при подобен случай буквално ме спасиха. Прочети и листовката - но май се пиеха максимум по две на ден!
Успех  и дано ти мине бързо, че е ад!
Цитирай

Еми , ако те избива на садо - мазо , можеш да си сложиш малко мед в носа , но аз не бих повторила - много люти , иначе е бързо и ефикасно . Също и по 1-2 капки във всяка ноздра зехтин - пак помага.
Цитирай

да продължа садо-мазо темата...изцеден сок от лук. при мен помогна много бързо.
дано се оправиш бързичко Praynig
Цитирай

Ампула Калциев Глюконат + ампула Глюкоза- пие се на няколко пъти.
Цитирай

Тампони с ракия в носа.
Ментолов вазелин във всяка ноздра.
Цитирай

Онова позабравено виетнамско чудо върши работа в такива случаи - мажеш основата на носа и малко около ноздрите.
Дано помогне
Цитирай

Лично изпробвано преди 3 дни. Разтвори в купа с хладка вода една лъжица морска сол / аз си го направих на око, но грубо беше около 1,5 литра вода/. Опитвай се да шмъркаш подред с едната и с другата ноздра, с наклонена на съответната страна глава. Направи го 2-3 пъти. Издухай се доколкото можеш - вероятно няма да излезе много, но продължи десетина пъти. При всеки следващ опит ще видиш, че солената вода достига все по-дълбоко и прочиства.

Иначе можеш да мажеш "Низита" в ноздрите, но ефектът не е по-добър.

Успех !
Цитирай

Днес и аз съм така "запушена" , колежките ме посъветваха да си направя инхалации с чай от лайка , в който докато ври сипвам 1 л. сода бикарбонат ! Ако не сте го пробвали - супер бързо действащо е ! Вече дишам и през носа ,  smile3503 довечера пак ще го направя !
Цитирай

Много ви благодаря! Днес по-добре се 4увствам. Инхалациите с лайка и шмъркането на солена вода ме пооблек4иха, но днес ми изписаха антибиотик ,който също май помага. Благодя на вси4ки още веднъж! Laughing
Цитирай

Тампони с ракия в носа.
Ментолов вазелин във всяка ноздра.

само преди това терена трябва да е разчистен за спринт на късо разстояние, щото как болииииииииииииииииииииии това  #2gunfire #2gunfire
Цитирай

1-10 от 10 отговора