Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-6 от 6 отговора


Мнения: 65
Добър вечер.
Пия хапчета Ясмин от 10 месеца някъде, винаги досега ми е идвало или на 4-тия или на 5-тия ден след спирането. Този път обаче на 5-тия ден започна едно такова кафеникаво- червено зацапване и така още 2 дни- тоест по 3-4-5 капки на ден. Което въобще не е нормално.Направих си тест за бременност- отрицателен.А точно по това време бях и болна и пиех биоцитрин.Може ли на настинка да се дължи, може ли да съм бременна при положение че през всичките 10 месеца съм била супер редовна при вземането на хапчетата.
Цитирай

София

Мнения: 2 350
Щом не си пропускала хапчета не ми се вярва да си бременна. По скоро аномалия в цилкъла, която може да е продиктувана от резките промени във времето, от болестта и от кой знае още какво. За твое успокоение си направи още един тест след няколко дена Peace
Цитирай

42°37'41.83N 23°21'53.29E

Мнения: 680
Възможно е да се дължи на болестта.
Аз веднага бих отишла(или поне бих се обадила) на лекар  Peace
Цитирай

В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица

Мнения: 1 431
Определено е от болестта и от промяната във времето, но все пак говори с лекар  Peace
Цитирай

София

Мнения: 30 354
аз имах такъв момент, чак ходих на лекар...та ми каза, че може да се случва съвсем леко кървене, също можело някой път и да пропусне месец-два....


но все пак иди на един преглед най-добре.

за болестта, тежки болести могат да оказват влиание, силни лекарства също.
ти каза ли, че пиеш ясмин като ти изписваха, защото някои лекарства отслабват действието на хапчетата.

Но осбенно ако 10 м не си правила и почивки, най-вероятно по-точно причината е в самото натрупване на хормони.
« Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 21:00 от Angel_Dust »
Цитирай


Мнения: 1 160
моята гинеколожка още в началото ме предупреди че първите няколко месеца докато се регулира цикъла може да има всякакви аномалии включително оскъден или липсващ цикъл. Peace
Цитирай


Мнения: 65
аз имах такъв момент, чак ходих на лекар...та ми каза, че може да се случва съвсем леко кървене, също можело някой път и да пропусне месец-два....


но все пак иди на един преглед най-добре.

за болестта, тежки болести могат да оказват влиание, силни лекарства също.
ти каза ли, че пиеш ясмин като ти изписваха, защото някои лекарства отслабват действието на хапчетата.

Но осбенно ако 10 м не си правила и почивки, най-вероятно по-точно причината е в самото натрупване на хормони.
Да не съм правила почивка тия 10 месеца. Ще отида не лекар все пак да видя какво става
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-6 от 6 отговора