«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора

ћнени€: 2 532
ѕредложете ми н€какъв пълнеж за палачинки Praynig

Ѕлагодар€ в адванс  bouquet
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 656
«ависи дали ги искаш за закуска или пред€стие!
«а пред€стие може крема сирене с пресован чесън и червен пипер;задушени гъбки;руска салата;пилешко месо с майонеза;  Hug
ј за закуска сирене;шунка; newsm78
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 3 552
«адушени зеленчуци с малко гъби за плънка, после ги запичаш на фурна, с настърган кашкавал.

÷итирай

ћнени€: 973
≈ това е тема като за мен chef
¬ къщи са на гол€ма почит солените палачинки, ето и  аз как ги прав€

«адушаваш лук и малко кайма(около 200гр)за н€колко минути, прибав€ш салца и остав€ш да поври малко, за да се сгъсти соса. —лед това прибав€ш мариновани или сурови гъби, пушен колбас(шунка или н€какво филе), пушено сирене и настърган кашкавал от подправките слагам само босилек.
¬сичко това става много бързо за около 10-15 мин.
√отовата плънка се слага в средата на палачинката по 1 суп.лъж и се завива така, че да стане на пакетче. Ќареждат се в тавичка и върху вс€ка палачинка се слага малко салца и настърган кашкавал. ѕече се докато се запече кашкавала.
—ервира се като пред€стие

«а съжаление всичко слагам на око в зависимост от количеството палачинки, които тр€бва да направ€, но направиш ли ги веднъж, можеш да си прецениш от кое по колко за следващи€ път.
ƒано да ви хареса  Very Happy
÷итирай

Ѕ√ - —офи€

ћнени€: 7 742
ѕрав€ ги с големи печени в тава палачинки. ѕлънката е от пилешко (варено или пушено) нар€зано на дребно, малко изкиснато сирене или крема, майонеза, кисели или мариновани краставички, черен пипер и сол. «авивам и режа на парчета дебели около 1,5-2 см. —тават много вкусни и хранителни  Wink.
÷итирай

ѕрав€ ги с големи печени в тава палачинки. ѕлънката е от пилешко (варено или пушено) нар€зано на дребно, малко изкиснато сирене или крема, майонеза, кисели или мариновани краставички, черен пипер и сол. «авивам и режа на парчета дебели около 1,5-2 см. —тават много вкусни и хранителни  Wink.

Ѕи ли могла да пуснеш рецептата за палачинките на фурна. Ќе съм сигурна, че тази ко€та аз прав€ е оригинална по-скоро е импровизаци€......а пък наши€ тати скоро има рожден ден и тво€ вариант на солени палачинки много ми харесва Hug
÷итирай

Ѕ√ - —офи€

ћнени€: 7 742
—лагам 3 €йца, 3 супени лъжици с връх брашно и разреждан с пр.мл€ко, около 1 л или малко по-малко Embarassed . ќт това стават 2 палачинки в гол€мата правоъгълна тава от печката (не знам дали об€сних като хората  Embarassed ).
÷итирай

—тана ми €сно  bouquet Ѕлагодар€ ти
ћойта си е измислена рецепта с кисело мл€ко и сода, ама много се надува и става доста дебела палачинка, затова реших че не е подход€ща. Mr. Green
ўе опитам с твойте палачинки ...пак благодар€ Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора