Хомеопатично за разстройство

  • 6 597
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 777
Някой да знае такова лекарство? newsm78

Не сме с разстойство в момента, дори не сме болни.

Просто си подреждах аптечката и установих, че повечето ни лекарства са хомеопатични.
Открих и че действат по добре от другите.

Засега ми липсва само нещо за разстройство и мисля че имам пълен набор от хомеопатични неща при възникващите ситуации.

# 1
  • Мнения: 1 071
Вомитусхил,свещички.
Не знам защо никой не ти е отговорил Thinking

# 2
  • Мнения: 1 866
Ами никой не е отговорил, тъй като по принцип хомеопатията не се дава така както нормалните лекарства. Не може да се каже, че за хрема, разстройство или червено гърло има един медикамент. Назначаването на хомеопатични лекарства си е цяла наука и за целта трябва хомеопат. Всъщност и аз взимам няколко неща сама, но това е защото много често симптомите на болестта ми се повтарят и вече съм изпитала някои медикаменти (по предписание на хомеопат), които ми действат, но само при условие, че симптомите ми са абсолютно същите. Но в никакъв случай не може ей така да се препоръча медикамент за разстройством тъй като има може би поне 20 такива. Не знам, може би в случая не става въпрос точно за хомеопатия, а за нещо друго... newsm78

# 3
  • Мнения: 590
Вомитусхил,свещички.
Не знам защо никой не ти е отговорил Thinking

Това е комбиниран хомеопатичен препарат против повръщане.


# 4
  • Мнения: 1 071
Да,сбъркала съм,сори newsm78

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 628
Не е лекарство, но на нас много ни помага. Сок от дренки /от компот/ или чай от нар.

# 6
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Podophyllum Peltatum 9 CH! Ние ги пихме по 5 гранулки на всяко изхождане и естествено бяхме и на диета! Давай му да пие чай и да яде обикновени  обикновени! Скорошно оправяне!

# 7
  • Мнения: 3 777
Вомитус Хил е за повръщане.
И да има хомеопатични лекарства, които може да имаш в къщи и да ползваш.

Стодала ми е такова лекарства.

Температуро снижаващи, антиповръщани, и тем подобни.

# 8
  • Мнения: 3 777
Podophyllum Peltatum 9 CH! Ние ги пихме по 5 гранулки на всяко изхождане и естествено бяхме и на диета! Давай му да пие чай и да яде обикновени  обикновени! Скорошно оправяне!
Благодаря мамо Диди, не сме болни, просто искам да попълня аптечката.

# 9
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Сега схванах каква е била идеята ти! Аз за малкия който е на 2 год. и 9 м. ползвам и "Коризалия"! Това е също хомеопатичен продукт на Боарон за хрема от различен произход! Те са само че по-големи хапченца, не са като другите малки гранулки! На тях във всяка опаковка си има дозировка!

# 10
  • Мнения: 111
Засега ми липсва само нещо за разстройство и мисля че имам пълен набор от хомеопатични неща при възникващите ситуации.
Slunce, какво може да се даде при температура след ваксинация?

# 11
  • Мнения: 3 777
Ако е до 38 и малко, нищо не давам иначе свещички Вибуркол Н .
Хомеопатичен лекарствен продукт
Показания: Супозитории за бебета и деца при състояния на нервност при нормална и повишена температура. Симптоматично лечение на температурни състояния.
 
 
 

Общи условия

Активация на акаунт