Куфари Ронкато в Лондон?

  • 2 762
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 215
Ако някои от Вас вече са прочели темата ми за путуването ми до Англия, може би са видели, че казвам, как големия ми куфар (30 литра) е тотално счупен. Той е марка Ронкато и има гаранция 5 години, само че незнам дали има някъде в Лондон представителство, където мога да го оправя. Просто незнам дали ще издържи обратно пътуване само на 2 закопчалки? Та знам, че ми е абсурден въпросът, ама ако някоя от вас знае много ще съм благодарна!

# 1
  • Мнения: 7 605
Sallys, zа съжаление не мога да ти помогна с въпроса, но да ти кажа zа в бъдеЩе какво да правиШ в такъв слу4ай, 4е и на мен са ми с4упили беzброй куфари.

Като си полу4иШ багажа, оЩе преди иzлиzането от летиЩето/минаването преz митницата, отиваШ в Lost & Found на съответната авиокомпания и декларираШ Щетите. Там ти каzват как се процедира, това е раzли4но при всяка авиокомпания. Едната, не помня коя, ме караШе да отида до един магаzин zа куфари и там да ми напиШат колко Ще струва поправката, а то не можеШе да се поправи, та йм пратих това на авиокомпанията и те ми върнаха парите zа куфара. В един друг слу4ай трябваШе да йм пратя куфара по поЩата (zа тяхна сметка) и няколко седмици по късно ми го носиха zдрав у дома  Grinning
В твой слу4ай уви е късно ве4е, но реШих да пиШа zа да го zнаят и другите zа следваШите пътувания  Wink

А тия Ронкато нямат ли уеб страница?

# 2
  • Мнения: 4 212
от къде е купен? Ако има гаранция, би трябвало да ти го сменят с нов. Зависи от магазина, по скоро държавата. Марката е италианска, купих наскоро на скъпото, но не куфар ами мъжка 4анта. Много е хубава. Аз все си мисля 4е тоз куфар е полу4ил някъв вид насилие за да бъде отворен  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 215
от къде е купен? Ако има гаранция, би трябвало да ти го сменят с нов. Зависи от магазина, по скоро държавата. Марката е италианска, купих наскоро на скъпото, но не куфар ами мъжка 4анта. Много е хубава. Аз все си мисля 4е тоз куфар е полу4ил някъв вид насилие за да бъде отворен  Thinking
Купен е в България. И общо взето досега всеки път като се чупи закопчалка или нещо подобно ми го оправят. Но досега толкова страшно повреден не е бил. И аз си мислех, че е отварян нарочно, но няма нищо липсващо, така че един господ знае как са го миатали newsm78 newsm78

# 4
  • Мнения: 7 605
Аз все си мисля 4е тоз куфар е полу4ил някъв вид насилие за да бъде отворен  Thinking

НиЩо 4удно. Една zима пътувах до София, с Коледни подаръци в куфара, куфар на Samsonite с катинар, като пристигнах катинара неЩо zахапваШе а в куфара нямаШе никаква следа от подаръците (бях ги опаковала) нито пък от коzметиката ми  #Cussing out

Но евала на Cross Air (сега Swiss), платиха ми zа Щетите и то беz докаzателства  Peace

Sallys: UK

Phone +44 1403 710717 Fax +44 1403 710719
sales@st-c.co.uk

Това са координатите на Ронкато в Кралството, свъни йм най добре  Wink

# 5
  • Мнения: 2 452
от къде е купен? Ако има гаранция, би трябвало да ти го сменят с нов. Зависи от магазина, по скоро държавата. Марката е италианска, купих наскоро на скъпото, но не куфар ами мъжка 4анта. Много е хубава. Аз все си мисля 4е тоз куфар е полу4ил някъв вид насилие за да бъде отворен  Thinking
Купен е в България. И общо взето досега всеки път като се чупи закопчалка или нещо подобно ми го оправят. Но досега толкова страшно повреден не е бил. И аз си мислех, че е отварян нарочно, но няма нищо липсващо, така че един господ знае как са го миатали newsm78 newsm78

Направи оплакване в авиокомпанията. Намери им телефона за оплаквания; оттам трябва да ти изпратят специален формуляр за попълване, с който или ще те обещетят парично, или ще ти дадат бележка за да ти поправят куфара.
Имах подобен проблем преди много години, дори не си спомням авиокомпанията, но ясно си спомням какво предприех, т.к. се случи във Финландия и се наложи да ползвам помощта на моя близка.

# 6
  • Мнения: 1 215
В този смисъл на темата, някой да знае телефоните на България Еър в Лондон? Голяма съм шматка, ама какво да направя, хич не ме бива по тия неща Hug

# 7
  • Мнения: 2 452
В този смисъл на темата, някой да знае телефоните на България Еър в Лондон? Голяма съм шматка, ама какво да направя, хич не ме бива по тия неща Hug

Нямат ли уебсайт? Или в телефонния указател. Или в 192 ли беше там номера? Провери на 192.сом; те имат абсолютно всякаква информация. Ето това ми излезе:
http://www.192.com/search/search.cfm

Общи условия

Активация на акаунт