Дискова херния - 2

  • 215 485
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 669
Ели,озона се прилага при дх.Щом майка ти няма такива newsm78?На мен са ми слагали около 70 инжекции с озон.Резултата мноооого болки.....
Nepukistka,бас държа,че пак ще носиш високи токове.Сдобих се с дх на около 20г.И токове носи и не се пазих.Кризите са си кризи,отминат ли забравяме за тях.Прилично слаба съм Laughing и освен домашната гимнастика не спортувам.по мое наблюдение от дх страдат много хора които са се занимавали със спорт.
Ако си толкоз,чавръста ще те посъветвам да носиш ортопедичен колан,докато болките поотшумят.Така ще се спасиш от необмислени резки движения.
Колегите поръчват инжекциите от Германия или Италия.До колкото помня струват около 15евро -10бр.Не съм ги пробвала ,може и да греша.В началото на темата има информация за тях.Да си призная,не съм я чела Embarassed

# 736
  • Мнения: 2 492
Добро утро ,
естесвено тази сутрин съм в идеална форма ... но то при тази болест е така.
Вечер е страшното, след като през денят гръбначният стълб бавно се е "слягал" и притисне някой нерв.
Наистина тази криза ми даде урок и ако не друго то поне ще сляза от висините и ще се задоволя с препоръчителните от 3 до 5 см ток.
Поне съм висока та няма да е такова страдание.
Но ме питайте какво ще правя с 50 чифта обувки трупани последните години ?!
Цената на инжекциите е повече от поносима, бях се приготвила за хиляди, като четях коментарите колко доволни има. Crazy
Днес съм на плуване, стига преди това да не направя пак някое движение. Simple Smile
Приятен ден на всички !

# 737
  • Мнения: 4

Днес съм на плуване, стига преди това да не направя пак някое движение. Simple Smile
Приятен ден на всички !

Подкрепям отговора на aha ))
 Ензимите и дискус не са скъпи, гимнастиката, особено подводна, и плуване ще помогнат, това че си на 20 е добре,  защото организма е млад и ще се справя по добре, стига да му помогнеш. Но сега не прекалявай с натоварвания, докато не се успокоят нещата. Постепенно ще разбереш, кое е полезно за гръбнака и здравето ти, какви токчета да носиш и да не съжаляваш за обувките, те се купуват, а здравето е безценно ))    
Потърси в книжарници или влез на сайта на store.bg и  поръчай една книжка за този проблем - д-р Джон Сарно "Избави се от болките в гърба",  с доставка в софия - 13 лв. Той е автор на една теория за връзка между психиката/емоциите и това заболяване.



# 738
  • Мнения: 2 492
Иска ми се да съм на двайсет точно, но всъщност съм в своите двайсет още малко.  Laughing
Благодаря за съвета, ще я потърся.  Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 2 020
Заповядайте в новата тема:

Дискова херния - 3

Общи условия

Активация на акаунт