Един въпрос към родителите в чужбина

  • 1 164
  • 17
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Здрайте майчета и татковци!
Надявам се да ми помогнете в търсенето на подходящо международно разплащане. Става дума за благотворителната инициатива "Българската Коледа"  bgkoleda.bg   и възможността за улеснение при пращане на пари от чужбина! Моля да ми препоръчате нещо като epay.bg или начин, по който най-лесно можете да дарите пари за БГ Коледа!
Благодаря ви предварително!

# 1
# 2
  • Мнения: 11 306
Можете да си откриете сметка в валута (избрана от вас) и номера с суифткода на банката да го разпространите за да можем от нормални сметки да пращаме пари.
Има и още един вариант - еpay  към Moneybrokers обаче там работят само с кредитни карти, а малцина от нас разполагат с такива.

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
И аz бих предложила това. Thinking

# 4
  • Мнения: 4 212
ама нали се оказа 4е пейпал не обслужва България?  Thinking
според мен това което си написала е най уда4но.
И аз имам въпрос, до каква и от каква сума в ? могат да се изпращат пари по www.epay.bg
един път пробвах да направя симулативно пращане , да видя колко такса взимат, дали приема зададената сума........ама нали съм компютърен "гений" не успях. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 172
Момичета, дайте да измислим някакъв вариант за тези дарения който да е уда4ен за всички страни. Тъпо е по кл#карските и безмислени теми да се пишат по 100 страници, а като опре да помогнем да се правим на ударени. Коледа е, макар че едва ли нуждаещите само по празници имат нужда,де.

# 6
  • Мнения: 4 212
Кой се прави на ударен? Аз мисля 4е всеки е направил, прави или ще направи дарение. Това 4е не се афишира, неозна4ава, 4е не става.

# 7
Кой се прави на ударен? Аз мисля 4е всеки е направил, прави или ще направи дарение. Това 4е не се афишира, неозна4ава, 4е не става.
Тъкмо това щях да напиша. Какъв е смисъла да напиша - "Ей дарих еди колко си" - ми направила съм го тихо мълком. Който е трябвало да получи е получил Wink

# 8
  • Мнения: 172
ОК, дано всеки вече го е направил. От това по-хубаво няма.

# 9
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Момичета, дайте да измислим някакъв вариант за тези дарения който да е уда4ен за всички страни. Тъпо е по кл#карските и безмислени теми да се пишат по 100 страници, а като опре да помогнем да се правим на ударени. Коледа е, макар че едва ли нуждаещите само по празници имат нужда,де.
Ами дай тогава и ти идея.
Аz дадох моята, макар че се окаzа, че в БГ не става. Ако ми дойде нещо друго на ум, ще напиша. Но много мраzя някой да ми държи сметка, кога и колко дарявам. 

# 10
  • Мнения: 1 581
Преди време за атол.бг можеше да се плати с ПейПал, но не съм го ползвала и не знам, но може да ги питат примерно.

Аз обикновено карам някой от Бг да изпрати пари, защото е по-лесно. От тук по банков път ти съдират кожата, така че тоя вариант за мене не е вариант  Wink

# 11
.....
Аз обикновено карам някой от Бг да изпрати пари, защото е по-лесно. ....
Е те това и аз правя още от първата година

# 12
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз пуснах тема, пък то имало, сори Wink

ние винаги оставяме на нашите в бг пари, ако се наложи за нещо.
от там ще участваме в акцията Grinning

# 13
Харотин, ние направо кредитна карта оставихме, че най-лесно Wink Grinning И само подавам команди Embarassed

# 14
  • Мнения: 810
За Коледния базар ли говорите или става въпрос за нещо друго? Знае ли някой, кое/кои от момичетата във форума се занимават с благотворителна дейност, ако може да ми прати ла лични или тук.

Общи условия

Активация на акаунт