Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 ноем. 2005, 16:28 ч.

Нов фитнес за мамите около 5те кьошета и Руски п-к

• 446
  • 3
  •   1
Отговори
Има ли желащи за фитнес! Най-после са отворили фитнеса на ул.Бузлуджа - /м/у Прага и Руски п-к/ до OPI. Аз съм  Grinning, щото от 1г. чакам да го отворят - на 4мин. ми е от офиса и на 5мин. от вкъщи  : Залата е малка, но има необходимите уреди за влизане във форма. 4лв. е тренировка до 15ч и 5 лв. след това, утре след работа мисля да започна сериозни тренировки. Хайде,  ако има и други желаещи ще заформим една група ентусиастки Simple Smile

# 1
  • София
Има ли желащи за фитнес! Най-после са отворили фитнеса на ул.Бузлуджа - /м/у Прага и Руски п-к/ до OPI.

Къде точно там?  Не знам какво е ОРI Sad
Знаеш ли от колко бачкат сутрин и до колко вечер?
Аз живея на Македония и ми е супер удобно.

# 2
Чак сега ми остана време да ти отговоря - фитнеса се намира на пресечената на Люлин планина - /2та пресечка от дясно като идваш от Руски п-к към 5те/ и Бузлуджа.Влизаш на Люлин планина и после завиваш веднага наляво по Бузлуджа, от дясната страна има нови кооперации с магазини и офиси и фитнеса. Дано да си разбрала нещо от обясненията ми Embarassed

# 3
  • София
Чак сега ми остана време да ти отговоря - фитнеса се намира на пресечената на Люлин планина - /2та пресечка от дясно като идваш от Руски п-к към 5те/ и Бузлуджа.Влизаш на Люлин планина и после завиваш веднага наляво по Бузлуджа, от дясната страна има нови кооперации с магазини и офиси и фитнеса. Дано да си разбрала нещо от обясненията ми Embarassed

mi6i, мерси за отговора, ще го намеря, все пак съм местна  Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт