Za koremchetata na mamite!

  • 2 000
  • 7
  •   1
Отговори
Momicheta, kajete koga vi prolicha bremennostta? Narastva li po-burzo korema v nachaloto ili pochva da si lichi kato pri bremennite s edno kum 4-tia mesets?Az sum v 12 g.s i si imam munichko koremche, no osven men mai nikoi drug ne go zabeliazva. Moje i da e , zashtoto sum dosta slaba po printsip-samo 45 kg na 158 sm.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 508
На мен ми пролича в началото на петия месец , ама аз съм 1.70 и више и стартови 75 кг, сега съм + 8 кг., а коремът ми е огромен (можеш да го видиш на снимките)
 Laughing  Laughing  Embarassed .
Току що се връщам от преглед и бебетата са по 2 кг. +- 200 гр.в 32 г.с.

# 2
Bravo, bibi!Zvuchi strahotno!Znachi si kachila samo s kilogramite na bebetata i ne si natrupala izlishni kiltsa!A koremcheto ti e vnushitelno naistina, no taka i triabva da bude s dvata beboka vutre! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 051
До края на четвъртия месец нищо не личеше. В петия - малко. В шестия - изведнъж се озовах с габаритите, които са ми познати от деветия месец. От тогава не расте много, само се по малко разширява . Непрекъснато си блъскам корема накъде.  Мъж ми все се шегува, че сега карам микробус пък съм с навиците за лека кола.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 508
Да бе Ведрра - и аз така, имам претенции, че съм доста добър шофьор, даже до преди седмица карах колата, ама с корема все отнасям по нещо  Embarassed . Като имаме гости и реша нещо да подместя на масата и хората си грабват чашите и си ги стискат в ръчички докато си седна на трите букви   261uu  .
А от 3 месеца майка ми идва всеки ден да ни глади дрехите, щото досега да съм си огладила корема - добре, че живее на 500 м. от вкъщи  Embarassed

# 5
  • Мнения: 183
Направо Ви завиждам! Аз в края на третия месец бях като бременна с едно в петия. Имах колежка, с която бяхме в едни седмици - аз ходех с гащеризон за бременни, а тя си беше разкопчала само най-горното копче на дънките! Като се видяхме - гледахме се две минути в коремите и се чудехме коя не е наред. Освен това качих 30кг. но съм и висока 177см.

# 6
  • София
  • Мнения: 512
Имено по големината на коремчето се надявах да са близнаци. При нас се видяха два плода едва на 24г.седмица - дотогава казваха че плода е много голям. Явно маничетата са били едно зад друго .  През 15 г.с. получих  кървене и ме приеха за заддържане. В съседната стая бе настанено момиче в същите седмици като мен , но тя нямаше никакво коремче в сравнение с моят тумбак. А в седмия месец така бях наедряла  че хората ме питаха дали  малко ми остава . Но пък толкова ми бе удобно това коремче - ползвах го като масичка ако съм някъде на гости и   не ми се мърда към масата:)Само дето не си виждах крачетата , които бяха станали крачища:)Когато родих краката ми се сториха двуметрови

# 7
  • Мнения: 826
На мен запо4на да ми ли4и към 22г.с.,от продължителното повръщане загубих 9кг. в първите 4м. Confused Разбира се това не ми попре4и да ка4а 22кг. до края и да прили4ам на малко прасенце. Wink

Общи условия

Активация на акаунт