Консултация с Неонатолог

  • 107 652
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
здравейте докторе,детето  ми е на 3 мес. и му откриха цмв.бих искала и вие да ми обясните дали лечението е пълно на тази болест и дали има вероятност детето да има мозъчни и мускулни увреждания,или ако в момента има някакви нарушения на цнс дали в последствие ще се излекуват.И другото което е под въпрос за мен,как не са открили че съм носител на жируса с иследваниятя по време на бременност,защото аз си правих  90% от иследванията, които са възможни,казвам 90% зашото явно това сам го пропуснала, но и никои не ми беше казал за такова заболявахе

# 301
  • Мнения: 686
Здравейте.
Доктор Йонов не е писал от февруари месец, така че незнам дали има смисъл да задавате въпросите си тук.

# 302
  • Мнения: 1 193
А някой знае ли защо

# 303
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
А някой знае ли защо

Мили мами,днес говорих с д-р Йонов.От негово име ви моля за извинение,но е много ангажиран професионално,има лични проблеми и поне за сега няма да може да пише във форума.Пожелавам му успех и дано скоро  може отново да е сред нас и да помага със съветите си!
Ще се опитам да преместя въпросите,на които не сте получили отговори в подфорум "Доктор Нивеа Бейби". Peace
Заключвам темата,която винаги би могла да се отвори по-късно!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт