Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
2 940-2 954 от 3 058 отговора

Русе

Неблагодарници  Crossing Arms Така по-добре ли е http://media.snimka.bg/8478/023210818.jpg?r=0

Северина, извинете, просто се вписвам в темата. А, вие от публиката нещо ще покажете ли, или...?
Цитирай

който не се е отчел, да заповяда  35
Снимки на вашата коса.
Цитирай

Варна

Ненна, първото е много светло. Без грим изглеждам бледа мухоморка с бяла коса  Mr. Green

Ами аз не можах да видя как се връзва с лицето  Wink  но иначе като цвят много ми херсва  Love

Иначе много харесвам Даян Крюгер, много е красива и нежна, дано да приличаш на нея, а не на Жизел  Laughing
Не знам на кого приличам. На себе си май Smile
Цитирай

Варна

....... А, вие от публиката нещо ще покажете ли, или...?
Или.  Laughing
Вие нали показвате?
Цитирай

Русе

....... А, вие от публиката нещо ще покажете ли, или...?
Или.  Laughing
Вие нали показвате?

Ами, гледайте тогава и не се оплаквайте  Wink
Цитирай

Така както е тръгнало с показване на коси предлагам да се демонстрират и по-интимни  части-къде с косми,къде без,с прически..Може да се дават и препоръки на кой какво ще му отива 35

Цитирай

София

Мерси много на всички,няма да си променям цвета на косата,наистина русото си е русо ,а ме естрах,че ако се потъмня после много трудно ще се върна този цвят. Hug

На тебе ти отива русо определено. Аз бях руса 6-7 г., но след като си върнах тъмния цвят, (с който съм на снимките) преди няколко години, разбрах, че вече никога няма да се изруся и се питах от къде тая мания за русо. Но това си е твоя цвят и ти пасва идеално на кожата и като цяло Smile
Цитирай

Бургас

Здравейте!  Smile
Не успях да се изясня вчера какво имах предвид под "евтино постигнато". Не се сърди човече, доколкото си спомням ти каза, че естественият цвят на косата ти е червен - от червено към русо преходът е много по-лесен и с подходяща боя можеш да постигнеш добър резултат (какъвто си и постигнала доколкото видях от снимките  Flutter ). И оттенъкът не е такъв проблем и цветът стои естествено. Но ако беше брюнетка мисията "блондинка" щеше да бъде много трудна - около себе си виждам много несполучливи блондита - друг е въпросът, че има малко професионалисти, които ще се справят добре с изрусяването на тъмна коса и толкова трудния за постигане платинен оттенък. Така, че дори и скъпото не е гаранция, че косата в крайна сметка ще изглежда добре изрусена. Но видя ли наистина добре поддържана руса коса и знам, че жената по природа е брюнетка, почти съм сигурна, че полага много грижи и влага средства за поддръжката на прическата. Отделно от това и не на всяко лице и кожа стои добре този цвят. Дори и сполучливо направен и косата да е здрава и жизнена има лица, на които ще стои неподходящо. Анджелина Джоли, например, като блондинка изобщо не мога да я възприема (а сигурно е, че върху косата и са работели едни от най-добрите), губи се голяма част от излъчването и.
На живо от чалгарките съм виждала Анелия (преди години, когато беше чернокоса) и Таня Боева (след корекцията на носа). И двете са много красиви жени. Таня Боева ме изненада със страхотно тяло и много свежо и мило лице, беше облечена в дънки и много ефектна блузка, обувките и бяха без токчета - това на участие. А Анелия беше в обичайните си за тогавашния стил панталони тип потури, цялата в черно и с пусната коса, в която съм почти сигурна, че е имало само нейни косми.  Crazy
Цитирай

София

Аз сега разбирам че Анелия е руса и погледнах в Гугъл да я видя. Не се интересувам от фолк певиците и не знаех Blush Но то не е точно русо - нещо се е опитала да докара цветът на Не се сърди човече. Mr. Green Не мога да преценя дали и отива.... Слагам оценка 4.5 за новата и прическа Smile
Цитирай

София

Отива й, но с тъмна коса ми харесва повече определено.
Цитирай

София

А според мен на този тъмен тен изобщо не й отива този цвят, ама изобщо  Confused
Цитирай

София

Черната коса беше запазена марка на Анелия - заедно с не толкова кичовския външен вид - я отличаваше от масата. Сега е поредната - като добавим и ярко червеното ч ервило дето си слага напоследък - ужас  Sick

Цитирай

София

Защо, жената дори на тази снимка не изглежда много поп-фолк. Наистина червилото можеше да е една идея по-дискретно, ама все пак е "по телевизора". Аз под чалга визия съвсем друго си представям.
Цитирай

Варна

Понеже първо снимката погледнах, рекох да не е Шанталчето това.
Анелия в момента е брутален кич- за мен.

п.п. Няма  връзка между двете изречения. Smile
Цитирай

София

Права си - не може на малкия пръст да стъпи на оборотните в бранша, изглежда така състарена.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
2 940-2 954 от 3 058 отговора