Кой се крие зад аватарите ?

  • 106 839
  • 3 058
  •   1
Отговори
# 3 045
  • София
  • Мнения: 2 840
КЛОНКЕ, теб наказателно трябва да те налее човек и да те завлече в едно .. такова с карамфили да те замерват хубави мъжове Simple Smile
Е...дозата алкохол е важна, разбира се, ако и бело съм поела...направо с тез карамфили и хубави мъжове мога да реша, че съм в рая...

# 3 046
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Обърнахме темата на спамо-чат  Mr. Green

# 3 047
  • София
  • Мнения: 2 840
На 204-та страница сме, Богиньо, половината тема е спам, другата половина - чат.Тук-таме с илюстрации по темата.

# 3 048
  • София
  • Мнения: 3 404
А - и Богинята може да дойде - да зарибява карамфилите.
Те ще замерват КЛОНКА, а аз ще събирам кешовете, ако някой реши да ме замерва с нещо.

# 3 049
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Предпочитам да ме замерят с малки камъчета. Добре шлифовани обаче Simple Smile

# 3 050
  • София
  • Мнения: 2 840
Да, перфектно! Богинята влиза царствено, разхожда се небрежно, мъжовете купуват бясно карамфили, а като видя, че някой се прицелва в нея, аз се мятам като кечист връз божествената й особа и той уцелва мен. Ази ще събира кинтите от залозите колко пъти ще успея да обера карамфиления удар вместо богинята и до каква степен ще са поправими пораженията ми при намесата на Д-р Енчев. Следва и хонорар за появата ми на билборд - "преди и след..."

# 3 051
  • Мнения: 7 947
Аз не искам бисери - сама ги създавам  Flutter
Вижте н апример какво направих с мъжа си - преди беше това:

# 3 052
  • София
  • Мнения: 3 404
Да, перфектно! Богинята влиза царствено, разхожда се небрежно, мъжовете купуват бясно карамфили, а като видя, че някой се прицелва в нея, аз се мятам като кечист връз божествената й особа и той уцелва мен. Ази ще събира кинтите от залозите колко пъти ще успея да обера карамфиления удар вместо богинята и до каква степен ще са поправими пораженията ми при намесата на Д-р Енчев. Следва и хонорар за появата ми на билборд - "преди и след..."
Хаха, не така.
Ти ще гледаш сто процента лошо от някое ВИП сепаре.
Богинята ще се разхожда царствено от и до сепарето.
Аз ще те наливам, докато се подготвят с кешовете, малките камъчета и карамфилите.
После - не отговарям за последствията, влак с въжета не се спира.

# 3 053
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Клонкеееееееееееее, супер план!!! Родена си за злосторничества Simple Smile  Mr. Green

# 3 054
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонкеееееееееееее, супер план!!! Родена си за злосторничества Simple Smile  Mr. Green
Ти да видиш!
Пък и като пийна, както казва Ази...к'ви хрумки в движение ще ми дойдат, направо опасен ум си е т'ва мойто и първична сила накуп.

Ази, ти си егати диването, все на алкохол те избива и все в мен те тегли да го изливаш. Кандисвам, ма да си знаеш, че нямам черен дроб. Mr. Green

# 3 055
  • София
  • Мнения: 3 404
Ази, ти си егати диването, все на алкохол те избива и все в мен те тегли да го изливаш. Кандисвам, ма да си знаеш, че нямам черен дроб. Mr. Green
А, не е само на алкохол.
Но за теб е наложително, просто.

# 3 056
  • Мнения: 46 508
... има малко професионалисти, които ще се справят добре с изрусяването на тъмна коса и толкова трудния за постигане платинен оттенък. Така, че дори и скъпото не е гаранция, че косата в крайна сметка ще изглежда добре изрусена. Но видя ли наистина добре поддържана руса коса и знам, че жената по природа е брюнетка, почти съм сигурна, че полага много грижи и влага средства за поддръжката на прическата. Отделно от това и не на всяко лице и кожа стои добре този цвят. Дори и сполучливо направен и косата да е здрава и жизнена има лица, на които ще стои неподходящо...

Именно кожата според мен е определяща. Фризьорът каквото и да прави, рядко русо пасва на брюнетка. Май само за Шакира се сещам, на която й отива русото, нищо, че е с тъмна коса, че даже и черните корени, дето толкова ги копираха някои наши фолкаджийки, на нея стоят перфектно.

# 3 057
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Освен това, русият цвят не стои на дебел косъм, убедила съм се. Тъй като много от тъмните коси /вкл. и моята/ притежават именно такъв косъм, изрусят ли се, задължително изпръхват като изгоряла слама. Ако ще да са посетили най-изкусния стилист-виртуоз. Не става просто. Виж, тънката коса "обича" русото". При добро поддържане с подходящи продукти, просто засиява като копринена. Винаги съм искала да съм си с гъстата коса, но с тънък косъм.

# 3 058
  • Мнения: 35 961

На 204-та страница сме, Богиньо, половината тема е спам, другата половина - чат.Тук-таме с илюстрации по темата.

поради липса на последните, темата се поизчерпа

Общи условия

Активация на акаунт