«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

омпютърни и настолни игри
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 732 отговора

—тара «агора

ћнени€: 221
јз не мога да вл€за в играта.Ќ€кой да има същи€ проблем?
÷итирай

ћнени€: 1
—мени си паролата при€телката ми имаше същи€ проблем направи тема но н€маше отговор ... просто са ти разбили пас-а  Shocked
“оку що и това опитах, но не става  #2gunfire €вно лейдито ми е откраднато  #Cussing out
јко изл€за сигурно ще съм до там с играта.

ѕробваи с опци€та за см€на на парола но не като влезнеш а на забравена парола кадето пишеш името си и мейла си и системата ти праща нова парола на мейла
÷итирай

¬арна..~~

ћнени€: 0
—мени си паролата при€телката ми имаше същи€ проблем направи тема но н€маше отговор ... просто са ти разбили пас-а  Shocked
“оку що и това опитах, но не става  #2gunfire €вно лейдито ми е откраднато  #Cussing out

ѕробваи с опци€та за см€на на парола но не като влезнеш а на забравена парола кадето пишеш името си и мейла си и системата ти праща нова парола на мейла

ƒобра иде€... ј за докладването н€къде във форума имаше такава ще € потърс€ да € докладваш... ¬ смисъл ако имаш регистраци€  можеш да пишеш и на јстре€. “е като вид€т с кого са играни дуелите ще се досет€т кой ти го е откраднал.. newsm70

ќтивам да търс€ темата...

Ќе мога да € намер€... ѕо- добре пиши на јстре€ или на обратна връзка и задължително кажи с кое лейди са играни дуелите
÷итирай

ћнени€: 72

ƒобра иде€... ј за докладването н€къде във форума имаше такава ще € потърс€ да € докладваш... ¬ смисъл ако имаш регистраци€  можеш да пишеш и на јстре€. “е като вид€т с кого са играни дуелите ще се досет€т кой ти го е откраднал.. newsm70

ќтивам да търс€ темата...

Ќе мога да € намер€... ѕо- добре пиши на јстре€ или на обратна връзка и задължително кажи с кое лейди са играни дуелите
Ќе мисл€ че ще помогне казвам ви същи€ проблем имаше една при€телка дуелите са играни безразборно с най-различни лейдита и е губено нарочно  Shocked администраторите не могат да помогнат в такъв случай доста често са го пращали  ooooh!
÷итирай

това е наистина много гадно аз вчера вечерта се опитах да вл€за,но и аз имах проблем и днес като влизам,н€ма ги банчките  newsm45 newsm45 newsm45  току що е пробвах на мистериози€ бутик и ми се паднаха 400$ , 2 диаманта и 10$ е тези 10$ напражо е сразиха  newsm62 newsm62 newsm62
« ѕоследна редакци€: сб, 16 апр 2011, 10:39 от ttiimmii »
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 221
това е наистина много гадно аз вчера вечерта се опитах да вл€за,но и аз имах проблем и днес като влизам,н€ма ги банчките  newsm45 newsm45 newsm45   

ъде са ти€ банички,аз не мога да ги олуча никога?!
÷итирай

е те ги б€ха пуснали един път и мислех,че снощни€ проблем се дължи на тожа,че може би ще ги върнат,ноо уви. има една лейди Sexybum т€ е на 6 м€сто по долари и е пратила на една мо€ при€телка женски дуел със залог 2000$ и още 2 такива дуела със такива залози и т€ естестено ги отказала,защото е на 5 ниво. ако искате вижте и профила да видите какви коментари са и писали.на много хора е предлагала такива дуели с огромни залози.абе има ги  вс€какви  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
÷итирай

е те ги б€ха пуснали един път и мислех,че снощни€ проблем се дължи на тожа,че може би ще ги върнат,ноо уви. има една лейди Sexybum т€ е на 6 м€сто по долари и е пратила на една мо€ при€телка женски дуел със залог 2000$ и още 2 такива дуела със такива залози и т€ естестено ги отказала,защото е на 5 ниво. ако искате вижте и профила да видите какви коментари са и писали.на много хора е предлагала такива дуели с огромни залози.абе има ги  вс€какви  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
¬ид€х само 1 коментар  Thinking но от там където се предизвикват не се вижда кой на кое ниво е може да не го е направила умишлено  Shocked
÷итирай

јсеновград

ћнени€: 21
здравейте милички  Mr. Green
—мених си паролата Peace , а мислех че и email-a ми е разбрала гадината и чак тогава щ€х да полуде€  #Cussing out
» все пак си мисл€, че Vilkata9, ко€то ми е изпращала дуелите е замесена, защото, ако н€кой н€ма изгода защо ще му е да ми разбива паролата и да раздава пари точно на тази лейди  newsm78
 #2gunfire мраз€ €   #Cussing out
јз парите пак ще ги събера,вече ми мина големи €д  Mr. Green , но не мога да проуме€ ц€лата та€ истори€.
ѕ.—. и все пак ако може пак да ми кажете къде да се оплача, защото до сега не съм имала какъвто и да е проблем и н€мам никаква представа.
Ѕлагодар€ ви  Hug Hug
÷итирай

добре де,та€ sexybum от мо€ гледна точка е много алчна има си 3 милиона почти 4 защо са и повече ?? newsm78 newsm78
÷итирай

добре де,та€ sexybum от мо€ гледна точка е много алчна има си 3 милиона почти 4 защо са и повече ?? newsm78 newsm78
за да си ги има  35 може да иска да е първа в класаци€та ... може да си ги събира за цели така н€ма за кво да работи .... има доста причини но защо да € коментираме и да и вдигаме акциите  Peace
÷итирай

здравейте милички  Mr. Green
—мених си паролата Peace , а мислех че и email-a ми е разбрала гадината и чак тогава щ€х да полуде€  #Cussing out
» все пак си мисл€, че Vilkata9, ко€то ми е изпращала дуелите е замесена, защото, ако н€кой н€ма изгода защо ще му е да ми разбива паролата и да раздава пари точно на тази лейди  newsm78
 #2gunfire мраз€ €   #Cussing out
јз парите пак ще ги събера,вече ми мина големи €д  Mr. Green , но не мога да проуме€ ц€лата та€ истори€.
ѕ.—. и все пак ако може пак да ми кажете къде да се оплача, защото до сега не съм имала какъвто и да е проблем и н€мам никаква представа.
Ѕлагодар€ ви  Hug Hug

јко е само на една и съща лейди тогава вече е адски съмнително  Rolling Eyes  Thinking създай тема в форума ако си пробвала вече с обратна връзка Peace
÷итирай

јсеновград

—амо на една са дуелите лейди Vilkata9
4 дуела за 40 000 $
1 дуел за 6 000 $
» от ''мое'' име са изиграни без да са слагани пози
много €ко нали?  hahaha направо ме направиха за см€х  hahaha
÷итирай

—амо на една са дуелите лейди Vilkata9
4 дуела за 40 000 $
1 дуел за 6 000 $
» от ''мое'' име са изиграни без да са слагани пози
много €ко нали?  hahaha направо ме направиха за см€х  hahaha
“ъпа *****  #Cussing out  Whistling  направи ли нещо по въпроса смисъл писа ли в обратна връзка и в форума  Thinking
÷итирай

јсеновград

ѕисах в обратна връзка, ще пиша и във форума, защото супер много се б€х €досала вчера.
ўом е направена та€ игра и има претенции да е най-добрата, то обслужването и поддръжката също тр€бва да са на ниво.  огато си плащаш за диаманти всичко е ќ , но когато не ги получиш или имаш друг проблем оправ€й се сам...е да ама не
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 732 отговора