Препоръчайте ми лекар за секцио

  • 794
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 596
Скоро ще раждам и след дълги размисли реших да е със цезарово сечение по мое желание. Препоръчайте ми някой добър акушер- гинеколог, някакви негови координати? Някой да е чувал нещо за д-р Дуковски от МД? Дайте мнение, моля.

# 1
  • Мнения: 733
В Тина Киркова Колева или Ковачева. Доколкото са ми казвали и двете са специалистки в секциото. Аз също ще съм при една от тях,но незнам още при коя  newsm78

# 2
  • Мнения: 240
Д-р Рени Ковачева в Тина Киркова.Страхотен специалист и страхотен човек.Ще потърся номера на мобилния и , и ако те интересува ще ти го дам.

# 3
  • Мнения: 330
Д-р Красимир Недялков-шеф на оперативна гинекология в Тина Киркова newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 472
Скоро ще раждам и след дълги размисли реших да е със цезарово сечение по мое желание. Препоръчайте ми някой добър акушер- гинеколог, някакви негови координати? Някой да е чувал нещо за д-р Дуковски от МД? Дайте мнение, моля.

Аз раждах  при д-р Рени Ковачева със секцио. Наистина е много добър специалист и се радвам много ,че попаднах на нея при това случайно. Раждах през март тази година и бях със показания за секцио ,но нямах избран лекар , приеха ме в болницата и на следващия ден бях насрочена за секцио и тя беше дежурна. Всичко мина много добре и после всеки ден идваш и се интересуваше от състоянието ми. За мен бе второ секцио ( първото преди 6 години в МД) , но сега се възстанових страшно бързо и към момнета нямам никъкви опаквания.

# 5
# 6
  • Мнения: 3 116
Д-р Кирил Киров - Тина Киркова Simple Smile
Страхотен специалист и човек Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз родих преди 2 седмици при д-р Дуковски.Ако те интересува нещо конкретно може да  ми пишеш на лични...

# 8
  • Мнения: 596
Благодаря момичета за инфото:)Ще поразмисля още малко..

# 9
  • Мнения: 596
Здравей isajkova:) Писах ти на лични...

Общи условия

Активация на акаунт