Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

Пловдив

В момента сме на памперси марка памперс. Казаха ми, че останалите марки памперси протичали. Така ли е наистина? От коя марка памперси сте доволни?
Цитирай

out of space

Всъщност Pampers е марка на детски пелени. И според мен са най- добрите. Пробвали сме на Чико или Кико, но наистина протекоха, макар и по- скъпи от Памперс.
Цитирай

Of the present and into the future

През деня използвам Памперс,а  през нощта слагам  Хъджис,защото колкото и вода да изпием все си ставаме сухи. Wink
Цитирай

LIBERO UP&GO  Very Happy
Цитирай

Magrathea

И ние сме само на Памперс. Нямаме проблеми засега, макар че чувам напоследък доста противоречиви мнения за тази марка
Цитирай

И аз съм за "Памперс". В момента ползваме най-малкия размер и съм много доволна - малко са големи все още на бебки, но не пропускат, държат ги сухи и до сега не сме имали проблеми с подсичане.
Цитирай

досега бяхме на Памперс, но взех от тези пробно. 56 пелени, мисля, за около 15лв. По-тънки са дори от Памперс и досега няма никакви проблеми.
Пакетът 9-18 кг е розов, май са турски.
Цитирай

Бургас

Либеро! Много ми харесват - доста по-меки от Памперс и за Мартиновите задни и предни части залепват идеално - никакви фалове Very Happy
Цитирай

Варна

Либеро! В началото бяхме с Памперс, но Коко след сън винаги беше мокър.
Цитирай

Варна

И ние сме на Памперс,но ми се струва ,че ги развалиха нещо напоследък :unsure:  
Замислям се дали да не пробваме тези на Либеро  Thinking
Кумицата ми ползваше до скоро на Хъджис и каза,че пропускали  Exclamation
Цитирай

Варна

На Pampers сме.  Веднъж само сме имали проблем с него и то се оказа ,че просто е трябвало да вземем по- големия номер.
 Вече се научихме кога трябва да минем на следващия размер и сме много сухи и доволни  byeuu
Цитирай

Цитат на: mam4e
Либеро! Много ми харесват - доста по-меки от Памперс и за Мартиновите задни и предни части залепват идеално - никакви фалове Very Happy

Искам да допълня...обаче няма какво  33uu  Very Happy
Цитирай

София

От раждането до настоящият момент сме с Pampers и като цяло съм доволна. Бебо е винаги сух  Exclamation  Exclamation  Exclamation
Цитирай

София

Памперс. Пробвах веднъж и Либеро, ама нещо не се развиха добре взаимоотношенията ни... може и да съм попаднала на гадна партида... вие ще ме амбицирате пак да пробвам!
Цитирай

Варна

Libero. Първо Памперс,но пропускаха и са много найлонови.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора