«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

14 050 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора

—ќ‘»я/ƒ–ј√јЋ≈¬÷»

ћнени€: 508
ƒано н€кой може да ми помогне-искам да направ€ двора с райграс но съм нападната от къртици-ц€лата пол€на е на бабуни и е разкопана ужасно .—трахувам се ,че когато засе€ райграс ще стане ужосно когато почнат да ров€т къртиците.ћол€ ви да ми помогнете ,ако знаете как ,ще съм много благодарна.
÷итирай

ћнени€: 0
разгледай тук.http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=29&t=25616&hi … D0%B8%D1%86%D0%B8
÷итирай

¬арна

ћнени€: 136
ћоже и тук http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=29&t=14746
ƒа знаеш има разлика в борбата с къртиците и със слепите кучета. Ќ€кои от методите за прогонване са само за едини€ вид досадници и не действат на други€ вид.
÷итирай

ћнени€: 10
Ќие имахме къртица, но € изгонихме с едно уредче, купено от Ѕриколаж или ѕрактикер. —труваше около 30 лв. работи с батерии, които се смен€т веднъж годишно. ”редчето стои полузабито в зем€та и предполагам действа, защото вече 3 години тревата не е разрав€на от тези гадинки.
Ќа упътването ще пише, какъв периметър обхваща, може да се наложи да си вземете два или три. ”спех!
« ѕоследна редакци€: чт, 21 апр 2011, 14:53 от rumy_m »
÷итирай

в сеното

ћнени€: 42
ѕолзваме такъв уред вече втора година.–аботи Peace
÷итирай

ћнени€: 2 031
ј този уред върху какви животни действа по-точно?  акво пише?
»нтересува ме за змии или котки... Rolling Eyes
ƒали можете да покажете снимка или точно наименование на уреда?
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 173
Ќаши съседи се отървахато къртица нападнала двара им на селото си с помащта на пиратки от тези, които гърм€т по три пъти. — мотика се разрав€ дупката, хвърл€ се пиратката вътре и много бързо се зарива. — мотиката натискат дупката, целта е пиратката да гръмне вътре в тунела. ћисл€ си, че б€гат защото се плашат от силни€т шум  newsm78 не съм сигурна до колко е хуманно, но факт е че те вече пет години не се оплакват от къртичи гости.
÷итирай

weiter, weiter, ... weiterstadt

ћнени€: 6 704
не съм сигурна до колко е хуманно, ...

какво може да е хуманното да се гърми по животните... Tired
къртиците не харесват миризмата на тагетеса, добре е да се€т повечко.
също едно друго растение ги гони, но забравих как се казва...

вместо пиратки може да се зарови малко радио с батерии - увива се в н€колко торби, пуска се и се зарав€ където им е тунелчето... къртиците не харесват шума и б€гат. звучи ми по-хуманно, отколкото пиратките  Rolling Eyes
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора