кога сменихте дънките с бременски гащи?

  • 2 479
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 489
Към петия месец си купих гащеризон,но го сложих само два-три пъти,защото не можах да се приема да изглеждам като Торбалан.Купих си един панталон,който беше само отзад с ластик и ластика се регулираше(така че да не ми стяга).Та бременноста си е изкарах с един пантолон и  два анцуга .

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
След 5-и месец, та до края, си изкарах бременността с едни спортни дънки - от тези широките, с ниска талия и ластик. Всички ме караха да си купя дънки за бременни, ама аз все си виках "Сега за 2-3 месеца да си купувам дънки за 50 лв....  Crossing Armsне ми се ще" и си изкарах до раждането с тях. След като родих накарах мъжа ми пак тях да ми донесе на изписването, че друго не ми ставаше. После ги носих до 4-тия месец след раждането, защото очаквах да отслабна и не исках да си купувам нови дънки, които да ми станат големи...
И още си ги обличам понякога, но вече ми стоят широки - както трябва. Wink

# 17
  • Мнения: 2 849
Още в края на 3 месец минах на по-широки дънки ии панталони .От 5 съм на бременни панталони и дънки .

# 18
  • Мнения: 2 309
В третия вече можех да си нося само един спортен панталон с ниска талия; в четвъртия си купих джинси за бременни- черни, с ниска талия, а нагоре продължават с ластик, не са най-прекрасните, ама като ги стесних доста на дупето и в краката и като си ги прибера в ботушките се харесвам...слава богу качвам само на корем ...

# 19
  • Мнения: 1 128
Аз си уших панталон за бременни, отстрани с платки и копчета, които се местят и си мисля, че ще мога да си го нося почти до края. Не съм привърженичка на дънки или джинси с ниска талия.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Още в трети месец носех най-широките си панталони, сега в четвърти си купих едни джинси за бременни с ластик и копчета, които се надявам да изкарат няколко месеца, имам още едни джинси ластични, които дадох на една приятелка да ми пришие на тях едно парче трико и ще си ги нося и тях известно време.

# 21
  • Мнения: 344
Купи си или анцуг за бременни или пък направо гащеризон, а също така има и специални дънки или панталони за бременни, но на мен незнайно защо ми се смъкваха като ходех


Панталоните за бременни трябва на ластика да имат връзки, за да не се смъкват. Иначе аз си купих 2 панталона и един гащерезон към 5 месец.

# 22
  • Мнения: 1 503
Аз още през втория месец се чувствах некомфортно в старите си дънки и гащета,така 4е около месец карах с едни схирочки дънки.В началото на 4тия месец си купих един спортен панталон и джинси(за сега и 2те ми стават:))А незнам наистина как пада панталон за бременни след като той ти е до подгърдите Thinking и има връзки.

# 23
  • Мнения: 8 505
До началото на 7 месец си носех дънките и спортните панталони.Тогава си купих още 2 панталона,но не за бременни,а същите,каквито нося,но един номер по-големи,за да не ми убиват на корема (макар,че са с много ниска талия).

# 24
  • Мнения: 6 472
По принцип нося доста впити дънки и панталони, така че ми се наложи  още в края на 2-ри месец да се разделя с тях. Въпреки всичко от "бременните дрехи" имах само един ленен гащеризон. Всичко останало ми бяха нормални панталони с по- ниска талия, така че корема да ми идва над нея. Мога да си ги нося и в момента Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 112
Някъде около 6 месец си купих първите панталони за бременна - бяха ми много удобни. Според мен, няма определен момент в който да трябва да си купиш специални панталони - важното е да се чувстваш удобно в дрехата с която си облечена и да не те стяга никъде /особено на корема/.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 621
Още в 3 месец вече не ми ставаха дрехите, дори и дънките с ниска талия( само такива нося), и понеже беше лято си ходех с 2 широки панталона с коригиращи връзки за корема, адски удобни бяха...Чак от 7 месец нататък си купих бремелински дънки с широк ластик и си изкарах с тях докрая. Laughing

# 27
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Само един месец носих бременен гащеризон. И то толкоз го носих, щото почти не излизах - беше м. декември и имаше поледици. Носих си старите гащи с ластички и толкоз. И кубинките си сама връзвах и пода бършех на колене... #CrazyЩо съм била толкова загубена?... Това е бил момента да искам да ме поглезят, ама нейсе...

# 28
  • Мнения: 375
а какво ще кажете за чорапогащите,носите ли такива,аз съм в 3-ти месец и не мога без тях,но доста ми стягат и се "задушавам",може би има такива и за бременни?

# 29
  • Мнения: 455
Няма място за притеснение Laughing,на всеки различно се отразява нарастването на тумбето Hug,така,че важното е да не чувстваш дискомфорт. Аз зарязах дънките още в края на 2 месец,макар,че не бях качила въобще,но нося тесни и не ми беше никак удобно.До 6 месец карах на по-широчки неспециални панталони,а сега вече се събирам само в бременилски панталони.
А относно чорапогащите,проблема си е сериозен.Добре,че все още се събирам в дългото си зимно яке и не ми се налага под панталон да слагам,варианта за мен е да им цепна горе в талията ластика,ама пак не отпуска достатъчно.Има специализирани чорапогащници,но не ми се даваха към 17 лв. и се отказах.
Леко бременеене Hug

Общи условия

Активация на акаунт