Смолян

  • 40 503
  • 328
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
Аз съм една от тях и ми е много интересно, дали и някоя друга такава следи форума  newsm78 Ако е така, много ще ми е интересно да дискутираме интересни темички, свързани с бременността и бъдещото майчинство. Еми... това е!  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 03:46 от Tatti

# 1
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
 Здравей adyto  Hug, аз съм настояша мама от Смолян, но се радвам, че има момичета от Смолян във форума. Ще се радвам да си пишем. Ако мога да ти помогна с нещо - пиши  Heart Eyes
Желая ти лека и приятна бременност   bouquet

# 2
  • Мнения: 288
Поздравявам те Zuzi, аз също нямам търпение да се нарека "настояща мама от Смолян", но ще трябва да почакам още около 4 месеца.   Stop . Иначе сега се чувствам много добре, работя на пълна пара и нямам намерение (дано нещата да продължават да са така спокойни  Praynig)  да се "улежавам" Интересува ме ти в Смолян ли ражда и какви са впечатленията ти от Смолянската болница и лекарите там.

# 3
  • Мнения: 1 425
Здравейте и от мен!

Аз не съм от Смолян, но там си изкарах първата бременност и там раждах. Живях около две години там. Болницата не ми хареса много, както и отношението на лекарите. Аз раждах нормално без уговорка при др. Халид. Незнам дали е още в тази болница...

Лека и безпроблемна бременност ти желая!

# 4
  • Мнения: 288
Благодаря за пожеланието - засега бременността е лека и безпроблемна, надявам се и за в бъдеще да е такава!   Praynig Как така се е случило да раждаш в Смолян, при положение че си от пловдив, пък живееш в Швейцария - интересна ситуация, вероятно съпругът ти е смолянчанин?

# 5
  • Мнения: 1 425
Adyto, мъжът ми беше смолянчанин, но за съжаление брака с него не беше дълъг. Въпреки всичко имам много хубави спомени от този красив град и много искам пак да го посетя някой ден. Имам една добра приятелка там и леля.

# 6
  • Мнения: 288
Здрасти Катя,
аз също от кратко време живея постоянно в Смолян (преди това бях в София около 8 години), но честно казано животът тук много ми допада и по-точно липсата на напрежение и изнервяне, хората са по-спокойни имат възможност да общуват по между си, винаги можеш да се обърнеш към приятел, когато имаш проблем. За съжаление в София ситуацията е коренно противоположна, или поне така смятам аз. Проблема на малкия град е, че няма работа за младите хора, а аз съм една от щастливките, които имат хубава работа в "красивия" и спокоен Смолян (и това много ми допада. Иначе аз съм специалист биоразнообразие, ако ти говори нещо и работя за проект на Програмата на ООН за развитие и МЗГ. Интересно е, много пътувам из региона и се занимавам с дейности, които определено ме интригуват. Радвам се, че въпреки краткия ти престой в града си успяла да запазиш хубави спомени. А ако имаш желание и възможност, спокойно можеш да ни дойдеш на гости, ще се радвам да се запознаем. А как се справя детенцето в чуждата страна, свиква ли вече, приспособи ли се, а ти? Желая ти всичко най-добро  Hug и надявам се, до скоро!   Flutter

# 7
 Grinning Здравей !Аз също съм бъдеща мама от Смолян и много ми е приятно,че не съм единствената . Желая ти приятна и лека бременност.. и разбира се че може да обменяме информация Grinningмакар да имам вече две деца всичко съм забравила  Sad затова бих се радвала ако си пишем....В Смолян съм раждала при д-р Хаджийски и съм много доволна от него.Сега смятам той да продължи да наблюдава и настоящятя ми бременност

# 8
  • Мнения: 288
Grinning Здравей !Аз също съм бъдеща мама от Смолян и много ми е приятно,че не съм единствената . Желая ти приятна и лека бременност.. и разбира се че може да обменяме информация Grinningмакар да имам вече две деца всичко съм забравила  Sad затова бих се радвала ако си пишем....В Смолян съм раждала при д-р Хаджийски и съм много доволна от него.Сега смятам той да продължи да наблюдава и настоящятя ми бременност
Здрасти Alisha,
радвам се че се появяваш, аз също ти желая лека и безпроблемна бременност, но ти вече си с доста опит и сигурно си по- спокойна, най-малкото ти се случват вече познати неща Simple Smile , което не е без значение все пак. Ти в кой месец си, как се чувстваш, аз засега слава богу прекрасно, вече влизам в 6 месец и ще се записвам на консултации. Открили са нов консултативен кабинет към болницата, който обаче се помещава в стоматологията и смятам да ходя до там следващата седмица, че сега съм доста заета в работата.  Ще се радвам да поддържаме контакт. До скоро!
 

# 9
  • Мнения: 288
Grinning Здравей !Аз също съм бъдеща мама от Смолян и много ми е приятно,че не съм единствената . Желая ти приятна и лека бременност.. и разбира се че може да обменяме информация Grinningмакар да имам вече две деца всичко съм забравила  Sad затова бих се радвала ако си пишем....В Смолян съм раждала при д-р Хаджийски и съм много доволна от него.Сега смятам той да продължи да наблюдава и настоящятя ми бременност
Здрасти Alisha,
радвам се че се появяваш, аз също ти желая лека и безпроблемна бременност, но ти вече си с доста опит и сигурно си по- спокойна, най-малкото ти се случват вече познати неща Simple Smile , което не е без значение все пак. Ти в кой месец си, как се чувстваш, аз засега слава богу прекрасно, вече влизам в 6 месец и ще се записвам на консултации. Открили са нов консултативен кабинет към болницата, който обаче се помещава в стоматологията и смятам да ходя до там следващата седмица, че сега съм доста заета в работата.  Ще се радвам да поддържаме контакт. До скоро!
 

# 10
здрасти  GrinningБлагодаря много.Сега съм в първият месец много раничко все пак LaughingА относно това че имам повече опит.....можеби е така на теория ,но на практика всичко се забравя и всеки път се чувствам така сякяш е първи GrinningМоятя приятелка е в шестия месец и задължително се виждаме един път в седмицата на пицарията на главната да поприказваме ,ако си свободна винаги можеш да се присъединиш към нас да побърбориме Hugхайде чао от мен и приятен ден

# 11
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Здравей alisha  Hug
Радвам се, че се увеличават смолянчанки във форума  Simple Smile
Браво на теб много се радвам, когато разбера, че някой се е решил на трето дете   bouquet
adyto май те подведох без да искам, аз сега съм в майчинство, не съм на работа. Ама ти доста си закъсняла да се запишеш за женска консултация, аз мислих, че си някъде 2-3 месец, но щом казваш, че Карагюрова те следи, може да си спокойна.
Момичета желая ви лека бременност, а за срекичка с удоволствие ще дойда и аз  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 288
Здрасти Alisha,
благодаря ти за поканата, сигурна съм, че някой ден ще се възползвам,  още повече, че не познавам много бъдещи майки в Смолян и ще ми бъде много приятно да  се срещнем.  Joy  Желая ти приятна вечер и до скоро!   chef

# 13
  • Мнения: 288
Направо казвайте кога и къде!  Party

# 14
Adyto i Zuzi каня ви ако сте свободни в пицарията на главната в събота от 11 часа но ако не ви е удобно винаги може да ми пишете на icq-to да се дoразберем.На мен семестърът ми свърши и съм свободна по цял ден Grinning

Общи условия

Активация на акаунт