«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
585-599 от 739 отговора

—офи€

ћнени€: 973
Spored vas kolko e visoka Nikoleta Lozanova ?
1,20 с вдигнати ръце. Laughing
и на табуретка  Very Happy

» с чадър. Laughing Laughing Laughing

—поред мен е не повече от 160 см.
¬иждала съм € на живо и е по-ниска от мен, беше с маратонки.
јз съм 165 см.
« ѕоследна редакци€: пн, 02 май 2011, 14:35 от dollface »
÷итирай

SE

ћнени€: 351
ето доста снимки от ревюто на ¬есела “отева, ≈мили€ е със сина си

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=204902476216587&set=a … d=126913007348868
÷итирай

¬арна

ћнени€: 634
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=204902546216580&set=a … d=126913007348868
Ѕихте ли ми казали кое е това недоразумение?
÷итирай

ћнени€: 22
√алена е при –осен ѕетров. Ќе изглежда много добре.

» май е прекалила с ботокса в челото, лицето й не помръдва от очите нагоре, грам емоци€ не личеше за нищо...

ѕон€кога търсите под вола теле ! √алена е на 25 години, мислиш ли, че има нужда от ботокс ????
÷итирай

ћнени€: 93
“еди ¬елинова е.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 634
Ѕлагодар€ Heltah!
»зглежда ужас€ващо.
÷итирай

ћнени€: 1 667

» май е прекалила с ботокса в челото, лицето й не помръдва от очите нагоре, грам емоци€ не личеше за нищо...

ѕон€кога търсите под вола теле ! √алена е на 25 години, мислиш ли, че има нужда от ботокс ????

“ова, което мисл€ аз, е без значение!
‘акт е, че не помръдваха нито веждите й, нито челото й!
÷итирай

ћнени€: 1 090
јма аз като писах преди време, че изглежда ужасно на€ве и изобщо не можах да € позна€ миналото л€то, всички ме погнахте, че не разбирам нищо от красота.
¬€рно е, че изобщо не слушам и не гледам чалга, но съм добър физиономист и ако не беше с мъжа си, изобщо н€маше да се сет€, че това е хубавицата от билбордовете.
÷итирай

ћнени€: 22

“ова, което мисл€ аз, е без значение!
‘акт е, че не помръдваха нито веждите й, нито челото й!

—ега чак гледах запис на участието и в YouTube. »звин€вам се за горни€ коментар, май си права. Ќаистина неестествено стои ....»зненадана съм , как може на 25 години да прибегнеш до ботокс. ћи на 40 какво ще прави?????

ћъжки€т вари€нт на жената - котка

Ѕрат€та Bogdanoff  пак

« ѕоследна редакци€: пн, 02 май 2011, 15:25 от Shttttttt »
÷итирай

ћнени€: 4
Ќиколета за Playboy: »скам да прав€ секс пред ц€л стадион

http://www.sportal.bg/news.php?id=301823

Ќе вид€х да е пускано.
÷итирай

ћнени€: 257

јми т€ може да е на 20 и пак да си вкарва ботокс. Baby Botox,който практикуват вс€какви подрастващи откачалки с възможности.
÷итирай

ћнени€: 305
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222287_2049026128 … 9754_368475_n.jpg

на мен ли ми се привижда или на тази снимка има бакенбард  Thinking
÷итирай

ћнени€: 2 414
Ќиколета според мен има прекалено гол€м бюст за фигурата си,много е дребна и една ли и седи много съразмерно. Shocked
÷итирай

ћнени€: 226
¬чера гледах интервю на ¬аско ¬асилев с –осен ѕетров, много чаровен и искрен  smile3501. ƒано има повече такива бг звезди  Peace.  аза, че има жена до себе си, но не е от семейство ћей, въпреки това продължава смъвместната им работа.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 574

ато гледахме церемони€та, в компани€та имаше един при€тел- страстен ловец. ѕо повод шапката на Ѕеа каза:
“е такова животно не съм стрел€л  35
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
585-599 от 739 отговора