ХАйде....най-НакРаЯ...бреМеннА сЪм мАй

  • 3 105
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Ето казах ви Wink....преди малко се върнах от лекар и ми съобщиха това...

След малко пак ще пиша Hug

# 1
  • Мнения: 1 393
ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!!!!

Каква хубава новина!
Това сигурно ще ти е най-прекрасният коледен подарък!  Simple Smile  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 091
Ето казах ви Wink....преди малко се върнах от лекар и ми съобщиха това...

След малко пак ще пиша Hug


Айййй Дидка честитоооооооооооооо!!!!!  bouquet Heart Eyes Лека и безпроблемна бременност ти желая !!!!

П.С: Ама ме изпревариии Wink и аз чакам новинки Wink Може заедно да си бременеем, ще видим Wink Коя седмица си?

# 3
  • Мнения: 1 173
Ми ние вече ти честитим в седмичната, ама и тук да си кажа... Hug

Леко бременеене и живо и здраво бебенце на финала.  bouquet
Много се развълнувах. Hug

# 4
  • Мнения: 1 283
Наистина страхотен Коледен подарък! Hug
Бъди здрава и щастлива и лека и безпроблемна бременност!..каза ли вече на гордия татко? Wink

# 5
  • Мнения: 3 880
Честитооооо
лека и беzпроблемна да е Laughing

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 082
Отивам да отварям бирата, такава новинка трябва да се полее  Peace
Лека и спокойна да ти е Дидкич!

# 7
  • Мнения: 6 390
Ей Дидонке  Hug Hug Hug
Супер си  Grinning
Най хубавата новина за днес  Heart Eyes
Честито, чакаме подробности, и леко и безпроблемно бременеене ти желая Hug

# 8
  • Мнения: 7 430
Може би трябваше веднага да пусна темичка...

Малко и се сърдя на Холи, понеже това си е моя новина....но както и да е

И така - лекаря каза - да, ти си "малко" бременна, мисля, че е 10 седмица, но екографа ще каже със сигурност и т.н.
Малко съм разтроена и не ми идва на ум какво да пиша....

Искам САМО ДА ПОЖЕЛАЯ НА НЯКОЙ ДРУГИ МОИ ПРИЯТЕЛКИ ТОВА НЕЗАМЕНИМО ЧУВСТВО - Дядо Коледа да им направи този съкровен подарък

Ето ги и тях...Теичката, Небенцето, Тандоори, Тедсанка, Харичка, mariabutti, Фиданката, clara, G&J, Eli===, Casey-чето, Freya, Mika, СнежAнка  Wink и amei

Поне знам, че те са писали писъмца до Дядо Коледа, Дядо Мраз, Санта Клаус или Исус Wink

Пожелавам ви го мили момичета от все сърце и искам да ви кажа, че ВИ ОБИЧАМ Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Това е....
Ох, пак рева newsm45


Последна редакция: пт, 02 дек 2005, 17:47 от ДуцАнкА мУцАрАнкА

# 9
  • Мнения: 1 283
  прости ми,ама аз...неможах да издържа smile3518!!!

# 10
  • Мнения: 1 246
ДИДЕНЦЕ,честито. Heart Eyes
Да си здрава и много спокойна,ние я очаквахме новината,Дядо Коледа си знае работата :love Hug Hug

# 11
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ето една супер новина!     bouquet
Желая ти леко и безпроблемно бременеене!  preggo

Последна редакция: пт, 02 дек 2005, 01:16 от Mama Strumpf

# 12
  • usa
  • Мнения: 2 113
ами хайде... най-накрая... честито май  Grinning!
лека и безпроблемна бременност и най-здравото и хубаво бебе ти желая!!!

# 13
  • Мнения: 1 854
Ихааа, честито Диде . Много сьм щастлива за вас и ти пожелавам лека бременност Hug.
Диде, я ми прати една усмивка, човече Hug. Избьрсвай сьлзите, защото аз отварям шампанското
и започваме да празнуваме
Благодаря ти за пожеланието и дано Дядо Коледа да изпьлни и моето желание, аз тьрпение имам
Praynig Grinning



# 14
  • Мнения: 7 605
Ей на това му викам хубава Коледна новина. 4естито, Дуци, много се радвам zа и с теб, и ти желая много леко бременеене и едно zдраво бебенце  Hug

# 15
  • Мнения: 7 430
Благодаря за хубавите пожелания newsm51 newsm51 newsm51...някой да се връщат и на вас Hug

Отърквам се във всички ви...а пък кой когато пожелае - тогава....
А май забравих Хондичка  newsm78 в списъка - на нея и пожелавам един сладък момък като моя  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 854
А тате Миро знае ли newsm78 Grinning

# 17
  • Мнения: 4 212
Честито с много радост.  Hug Дидке, мила, не пла4и, това са хормонки и си малко объркана. Може да пла4еш но само от радост. Това е една страхотна новина и един невероятен подарък за Коледа.
Прегръщам те  Heart Eyes Благодаря за пожеланието.  От твоите уста в Божиите уши  Praynig

А на Холи не и се сърди ами и измисли наказание  Mr. Green Примерно да стане Кръстница на детето като се роди.
Ех, кеф, лятно бебе, дано да е в розово


  bouquet  Heart Eyes   bouquet  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 854


А на Холи не и се сърди ами и измисли наказание  Mr. Green Примерно да стане Кръстница на детето като се роди.
Ех, кеф, лятно бебе, дано да е в розовоr


  bouquet  Heart Eyes   bouquet  Heart Eyes

Може и елхата за Коледа да украси и да направи коледните сладки и софри Mr. Green

# 19
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Дидка,

Честитооо! Страхотна новина е това! Желая ти лека бременност и едно здраво  пухкавко сестриче на Вики  Heart Eyes  bouquet

Пиши ме и мен в списъка , плийз Wink

# 20
  • Мнения: 7 430
....А на Холи не и се сърди ами и измисли наказание  Mr. Green Примерно да стане Кръстница на детето като се роди.
Ех, кеф, лятно бебе, дано да е в розовоr

bouquet  Heart Eyes   bouquet  Heart Eyes
Може и елхата за Коледа да украси и да направи коледните сладки и софри Mr. Green

Дай Боже наистина да е така Hug мили ми майка на Цвичка Wink и Оранжево Небенце Hug Two Hearts Hug Two Hearts Hug Two Hearts

По едината таблица излиза момиче - а по друга, който ми даде Тандоори е момче newsm78

# 21
  • Мнения: 3 491
Ей на това му се вика да си човек на Дядо Коледа. Grinning  bouquet Честито, Дидка, прекрасна бременност ти желая, здраво спокойно бебенце, и много радост от това да гледаш как детенцето ти расте с братче/сестриче другарче!  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 283
По едината таблица излиза момиче - а по друга, който ми даде Тандоори е момче newsm78
Дид,може да са двечки-момченце и момиченце! newsm04

# 23
  • Мнения: 10 758
Мила моя, сладка приятелко Hug, от цялото си сърце и душа, ти желая лека бременност.Не се ядосвай и недей да плачеш.Бъди най-прекрасната бременна на света Hug Hug Hug.

Мен не ме пиши в списъка Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 4 212
тез таблици изкараха Ванина мом4е а, пък Луис Даниел моми4е, така 4е трай сега още малко кат гледам и ще се разбеиел. Кажи как се 4увстваш, освен киселините, ина4е как си? Взеха ли ти кръв или другата седмица?
Е тати Миро знае ли или ще ми кажеш на Коледа, дет се вика подарък изненада.

# 25
  • Мнения: 7 430
Дидка,
....Пиши ме и мен в списъка , плийз Wink

Готово newsm10

Хайде, кой е следващия newsm78

Благодаря на тези на които не съм благодарила Embarassed Ох, омотах се Crazy с тези благодарности, макар, че взе да ме хваща шубето тук, сама, дай Боже и две дивачета #Crazy

# 26
  • Мнения: 4 212
а така, ама има ли потенциална възможност за две, лелее, двоен кеф.

# 27
  • Canada
  • Мнения: 277
Дид, още веднъж ЧЕСТИТО!!!

Лека и спокойна бременност!!!

На бате Викич пожелаваме малка, сладичка сестричка!

Дове4ера ще има специална наздравица за теб cheers и семейството ти
[/size][/color]
 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 28
  • Мнения: 7 430
По едината таблица излиза момиче - а по друга, който ми даде Тандоори е момче newsm78
Дид,може да са двечки-момченце и момиченце! newsm04

Ами ако са две момичета - добре, ако са момиче и момче - пак добре....ама ако са две момчета...леле....футболен отбор newsm78

Ох, момичета - отивам да си налея едно виски....ама кат не мога да стана..дотежа ми  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 246
Е,ДИДЕ,ако са близначета,пълна къща,ние как ще те стигаме тогава Heart Eyes
ИВКЕ,ти що се дърпаш. Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 4 423
Страхотна новина, Дидке честито от сърце  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Hug, ако си в 10 седмица значи ще раждаме по едно и също време! newsm44 newsm51

# 31
  • Мнения: 7 430
тез таблици изкараха Ванина мом4е а, пък Луис Даниел моми4е, така 4е трай сега още малко кат гледам и ще се разбеиел. Кажи как се 4увстваш, освен киселините, ина4е как си? Взеха ли ти кръв или другата седмица?
Е тати Миро знае ли или ще ми кажеш на Коледа, дет се вика подарък изненада.

Миро знае от теста, но не му вярва много...
Чакам го с нетърпение Hug...ама то не мога да сложа масата от вас smile3533 ОбичАм Ви Hug Hug Hug
Като се върне и ще му кажа, че вие сте виновнички Two Hearts

Теичка, утре ще ходя на кръвен тест и другите му там изследвания Wink
Чувствам се много добре - като изключим киселините и сухотата в устата Sad и за това казвам пак, че ще е момче - така бе с Виктрио....ех, надявам се пак да е лека бременност newsm17

# 32
  • Мнения: 7 430
Страхотна новина, Дидке честито от сърце  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Hug, ако си в 10 седмица значи ще раждаме по едно и също време! newsm44 newsm51

Знаеш ли, че си мислех за теб Hug...понеже нали се срещта с моята кръсница ИВЕТО txtloves и сега си мислех - ех, тя ще има две приятелки бременнички Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 246
ДИДЕ,ще е лека,ти това не го мисли сега.Хайде,споко - да кажеш на Миро,и двамата да го отпразнувате.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 423
 newsm10 newsm44 newsm44, няма да й е лесно, но съм сигурна ,че ще е много щастлива Hug  bouquet

# 35
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
леле, каква кРаСиВа НоВиНа! Grinning Grinning Grinning

честито малко топченце!!!

лека бременност и още едно момченце? нали това искаше "искам трима мъже" Grinning Wink

засега буйките са в неутрален цвят

пожелавам ви много щастие!!!

# 36
  • Мнения: 1 283
Отивай да слагаш масата,че ще пада празнуване! newsm68...и умната с вискито,ей! Naughty

# 37
  • Мнения: 4 399
Честито! Много хубава новина! Леко и беъпроблемно бременеене ти желая!

А защо си разтроена? Аз мислех че ти искаше да забременееш защото съм виждала че пишеш в Искам бебе.

# 38
  • Мнения: 7 430
Чак ме е срам да ви пиша пак - БЛАГОДАРЯ Embarassed smile3525 ама не мога да не го направя

Искам да благодаря на моята приятелка Yoni Bonboni   за това, че беше с мен и ме подкрепяше,
...а къде ли е cho4o Sad

# 39
  • Мнения: 1 793
Диди, честито и от мен! да ти е лека и безпроблемна бременността и когато му дойде времето да се радвате на едно здраво и пухкаво бебоче! Heart Eyes Hug Simple Smile

# 40
  • Мнения: 7 803
макар, че взе да ме хваща шубето тук, сама, дай Боже и две дивачета #Crazy
а честито лека бременност   bouquet
а за двете дивачета мен питаш ли ме  сама Whistling

# 41
  • Мнения: 3 146
Четито и базаварийна бременност! Нали е желана?

# 42
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Дидка,
 
МЕРСИ, че си ме включила в списъчето bouquet

Дано следновогодишно и аз да се присъединя в отбора .  Flutter

# 43
  • Мнения: 7 430
Четито и базаварийна бременност! Нали е желана?

Да, благодаря  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 381
Честито и от мен Simple Smile

# 45
  • Мнения: 464
Честито!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  newsm51 smile3525

Безпроблемна да е и да си жива и здрава!

# 46
  • Мнения: 7 837
Ей, супер  Grinning
Честито Дидка  Grinning
Пожелавам ти всичко да е ОК.

Пиши ме и мен в онзи списък  Wink

# 47
  • Мнения: 1 116
Честито Дидка, лека бременност и едно здраво и сладко бебче накрая.

За грижите не се притеснявай, няма да разбереш как ще порасне бебока покрай грижите за баткото, а после е толкова хубаво да ги гледаш как се забавляват заедно. Ето до преди малко си играха на бели пеперудки, сега се въртят на балона се надува и се хилят и двете, абе толкова е весело като са повече децата Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 257
Дуцанка, мила, моля те, изкарай нормална, здрава и хубава бременност!Мило момиче! Хайде. пък ние ще гледаме Викича виртуално и ще го бавим, ако трбява да излезеш за нещо Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 49
  • Мнения: 217
Супер новина Hug Hug Hug
Пожелавам ти лека бременност и да родиш едно здраво бебе,а момче или момиче-каквото рекъл Господ Wink

# 50
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Честито Дидка! Лека бременност и здраво бебече!

# 51
  • Мнения: 734
Страхотна НОВИНА! Да си жива и здрава и ти и татето Wink каква хубава работа сте свършили!! Бравос;)

Сега спирай да ревеш ами хукни по магазините докато все още си подвижна и си напазурувай един кош с благинки САМО ЗА ТЕБ;)

Прегръщам те и ти желая една здрава, красива, интелигентна,и винаги усмихната мома като моята Laughing Sunglasses, а защо не и братче на Викича!
Докато новото съкровище дойде - лека и сладка бременост;)
 

# 52
  • Мнения: 1 370
Дидка, мила ми Приятелко  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
Какво друго мога да пожелая на такъв добър човек като теб, освен цялото щастие на светааааааааааааааа!
Лека бременност, изпълнена с удоволствия
Резултата -  лятно, слънчево момченце
 smile3504

А на батко Вики много целувки Heart Eyes

Специални поздрави от Дани и за тримца ви        

# 53
  • Мнения: 463
Честито и от мен за голямата новина!Ей ,че хубаво  bouquetЛека бременност  bouquet

# 54
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дидонка Бонбонка,ей как ти се радвам ако знаеШ Hug  bouquet Heart Eyes
Това е най_хубавия Коледен подарък на света Blush Недей да пла4еШ,разбира се ,4е Ще се справиШ а и батко Вики Ще помага. Wink
От сърце ти желая лека и безпроблемна бременност и едно здраво и хубаво беб4е. Hug

# 55
  • Мнения: 1 269
Каква страхотна предколедна новина  Simple Smile
4естито и леко бременеене и едно сладко мъни4ко моми4енце

# 56
  • Мнения: 533
Дидка, ЧЕСТИТО!
Лека бременност ти желая и едно хубаво и здраво лятно бебче! preggo
Късмет!

# 57
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Дидката, и пак още веднъж ЧЕСТИТО КОРЕМЧЕ  bouquet  bouquet  bouquet .....аz така си го обичах мойто Embarassed Embarassed Embarassed...благодаря zа включването в "другия" списък Hug Heart Eyes Hug, но искам подаръка zа другата Коледа... newsm53 smile3521
лека бременност и прекрасно бебче лятото....  love001  love001  love001

# 58
  • Мнения: 1 238
Лелееее...аз пак съм изтървала новината!
Честито Диде, от това по-хубав коледен подарък здраве му кажи!
Много се радвам за теб! Желая ти лека и безпроблемна бременност и най сладкото бебче на света!

# 59
====А май забравих Хондичка  newsm78 в списъка - на нея и пожелавам един сладък момък като моя  bouquet[/tt][/size]
А сакън........Аз май приключих с бебеправенията. И сега ми белее достатъчно главата Mr. Green

Дидок, леко и безпроблемно да ти е бременеенето. Да бъде каквото и да Е бебчето, но да е ЗДРАВО.  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug  bouquet

# 60
  • Мнения: 1 630
Диди, честито   bouquet
Леко бременеене, а лятото чакаме едно прекрасно здраво бебе.
Ще се справиш, къде ще ходиш  Laughing тъкмо не си изгубила още тренинг от баткото  baby_neutral

# 61
  • Мнения: 980
Dide, 4estito i ot mene. Hug Ej na towa mu se wika koleden podarak Naughty Jelaq ti mnogo 6tastie i leka i bezproblemna bremennost Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Mersi za "onq spisak" Mr. Green Daj boje, wsekimu Blush

O6te wednaj celuwki i pregradki Hug  bouquet  bouquet
  i da nama4ka6 batoto ot men Flutter

# 62
  • UK
  • Мнения: 1 334
еее това е новина  Grinning Честито! Лека бременност и целувки от мен  Heart Eyes

# 63
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Дидонче, честито още веднъж. Пожелавам ти лека и беzпроблемна бременност. Радвам се zа теб.  bouquet  bouquet Hug

Мен ме zабрави в списъка Sad

# 64
Честито preggo! Леко бременеене и да се радваш на едно хубаво пухкаво бебче!

# 65
  • Мнения: 235
Прекрасна новина!  newsm76
Наистина няма по-хубав подарък от този!!!...
(и аз съм от тези, които са пратили писмото с това желание  Blush)
Дано мине леко и безпроблемно!!! Hug Praynig

Последна редакция: пт, 02 дек 2005, 10:53 от Mika

# 66
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТОООО !!!   bouquet Heart Eyes Hug
Ей това се казва Коледен подарък . Лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво и пухкаво бебче на финала  Hug

и мерси за пожеланията   bouquet
и дано всички, които сме със същото писмо до дядо Коледа, да се похвалим скоро

# 67
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Една голяма честитка и от мен!  bouquet
Леко бременеее ти пожелавам. Ама и Мирко знае какво да ти подари за коледа бе. Браво на него.

# 68
  • Мнения: 447
4ЕСТИТА БРЕМЕННОСТ!!!  preggo НЕКА ДА Е ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА!!! smile3525

Ние със сестра ми сме с малка разлика и мисля,4е е СУПЕР!!!

А ако таткото не вярва на теста-ами мисля,4е когато е положителен е за вярване на 100%, когато е отрицателен оба4е по-добре да се повтори.да го знае за 3тото и да не се съмнява при  EFP

# 69
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Честито! Наслаждавай се на следващите месеци...

# 70
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито  bouquet!
Желая ти лека и безпроблемна бременност Hug

# 71
  • Мнения: 11 304
Диде, едно скромно Честито и леко бременеене!

# 72
  • Мнения: 3 098
  :bouquet:4ЕСТИТО ДИДИ ! preggo
Много се радвам за теб,Дядо Коледа Ще ти донесе най_желания от теб подарък_сладък мъж или сладко девой4е Wink Да сте живи и здрави  bouquet
Диди,не ми се сърди мила,но само искам да те питам,не те ли е мъни4ко страх Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 363
Eh, каква прекрасна новина!!!
Диде, леко и безпроблемно бременеене. Какъв по- хубав подарък за Коледа.

Честито  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 545
Прекрасен коледен подарък! Пожелавам ти да й се наслаждаваш на тази бременност, да мине леко и безпроблемно и да завърши с едно малко сладко здраво бебче!

# 75
  • Мнения: 3 611
А честито!
Леко бременeeне  Peace

# 76
  • Мнения: 5 183
Прекрасна новина!!!  Laughing
Много се радвам за теб! 4естито, мили4ка!!!   bouquet
Нека да е лека бремеността ти и да се радваш на сладко здраво бебе след едно безаварийно раждане!!!
Целувки на бате Вики!  Hug
А ти внимавай с алкохола, какво е това "виски".   Naughty Няма такива работи, ей... 9 месеца ще изтраеш някак!!!  Peace

# 77
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298

          ЧЕСТИТОООООООООООО  Диди,   желая ти лека бременност и лятото да се радвате на едно сладко момиченце 4470
,а ако е момче ,поне Викича ще се радва най- много на мъжка компания!! newsm51 newsm51 newsm51

# 78
  • Мнения: 146
4естито Дидинкааа,ех,4е хубава новина Heart Eyes,леко бременеене мила.(и на мен миналата коледа Итън ми беше коледния подарък Wink)

# 79
  • Мнения: 992
Здравейте,
аз често ви чета,но не пиша,но на такава прекрасна новина не можах да се сдържа.
ЧЕСТИТО!
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. preggoИскренно се радвам за теб.newsm44
 
Коледа наближава,а на Коледа стават чудеса.Мечтите могат да се сбъднат.Мечтайте. smile3503

# 80
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви скъпи, добри и толерантни мами
Плача, но то е от щастие, че ви има

Благодаря за моралната подкрепа - ще ми е нужна, но се надявам, че всичко ще е наред, ако сме живи и здрави Hug

  ...Диди,не ми се сърди мила,но само искам да те питам,не те ли е мъни4ко страх Simple Smile

За какво да ти се сърдя Wink

Какво имаш в предвид да ме страх - от раждането, от това, че съм сама и нямам помощ и сама ще си гледам малките ли Wink

Ами честно казано - за сега не ме е страх.Знам, че ще ми е трудно, понеже хората ми го казват, но аз не се ОТчайВаМ...рано ми е за това...а и вече е късно

 Hug

# 81
  • Мнения: 404
Честито и от мен.  Пожелавам ти лека бременност и едно здраво бебоче накрая.    bouquet

# 82
  • Мнения: 7 430

Оп....списъка е обновен Hug

Извинявай Розичка

# 83
  • Мнения: 2 452
Честито, Дидке!
Пожелавам ти да изкараш една лека и приятна бременност.

# 84
  • Мнения: 2 168
Честито! Каква хубава новина+подарък за Коледа. Лека бременност ти желая!

# 85
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ДИДДКААААААААААААА ЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕСТИТООООООООООО !
 направо ме разрева като го про4етох Simple Smile  - няма пък искам и аз ..да взема да се примоля на Мъжо  Laughing
 лека бременност ти желая  .. то страшно няма .. само хубави неща да ти се слу4ват и дано да е моми4енце . ти всъщност какво го искаш ? виж как съм усетила - от тук 4ак Simple Smile  ..и пожеланието  беше такова Simple Smile

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 86
  • Мнения: 847
4естито и от мен,
пожелавам ти лека бременност и едно сладко бебенце!!!!!!!
не се страхувай ние балгарките сме смели и 6те се оправи6 вапреки трудностите!!! preggo  ylinfant family

# 87
  • Мнения: 513


Честито, Диде! На всяко едно бебе желая да е толкова искано. Лека бременност и много късмет от нас.

# 88
  • Мнения: 1 283
Няма страшно Дид!Ти си смело момиче! Hug..Толкова е хубаво когато се боричкат малките ангелчета и детския им смях звънти  наоколо!...тогава човек разбира какво е Щастие!
Желая ти го от сърце!  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 017
Честито и от мен!
Леко бременеене:)
  bouquet  bouquet  bouquet

# 90
  • Мнения: 3 394
айде честито  bouquet
и дано се сбъдне желанието от под аватара ти Hug Hug Hug

# 91
  • Мнения: 314
ЧЕСТИТО!  Пожелавам ти само положителни емоции  Grinning

# 92
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
дидинка, ми и аз приключих ма чедо с ражданията Laughing Laughing
мен ме тури в списъка на изпълнените подаръци от дядо коледа, 2002 ме дари с тоз подарък(теста). ако някой ми гарантира мъж на 100%, прежалвам се Mr. Green

пожелавам на всички обаче, които се колебаят  за второ, хич да не се ослушват Naughty
2 е повече от 1, освен това коледа е по весела, когато братчето или сестричето има с кого да сподели радостта си.
моите мацки чакат баща им да си дойде и ще слагаме вкупом коледната украса Laughing Laughing Laughing

# 93
  • Мнения: 4 629
Честито и от мен   bouquet Леко бременеене ти желая

# 94
  • Мнения: 2 195
Честито,Дидка!
Прекрасна новина!Ти отдавна говореше за бебче и ето - случи се.
Да си жива и здрава и лека бременост ти желая!  bouquet Hug Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 3 098

  ...Диди,не ми се сърди мила,но само искам да те питам,не те ли е мъни4ко страх Simple Smile

За какво да ти се сърдя Wink

Какво имаш в предвид да ме страх - от раждането, от това, че съм сама и нямам помощ и сама ще си гледам малките ли Wink

Ами честно казано - за сега не ме е страх.Знам, че ще ми е трудно, понеже хората ми го казват, но аз не се ОТчайВаМ...рано ми е за това...а и вече е късно


Da,това имах предвид,4е си сама и с малко детенце.
Да се от4айваш,какъв смисъл има  newsm78 Та вие сте създали нов живот,а и ти така го искаш.За което шапка ти свалям Hug,смела си.Аз ли4но ве4е нямам сили за друго дете. Sad

# 96
  • Мнения: 636
Честито! Честито! Честито!

Каква по-хубава новина?

Включвам се към многобройните пожелания.
 Hug

# 97
  • Мнения: 3 478
Хайде, честито и от мен. Видях в другата темичка, ама чак сега влизам тук. Леко и безпроблемно бременеене ти желая.

# 98
  • Мнения: 7 605
Сори zа ОФФа, missZ, ние с тебе на една дата ли сме?  Wink

# 99
  • Мнения: 83
Честито и от нас,
и едно здраво и хубаво бебе ви пожелаваме, да ви носи мннооогоо радост Grinning

# 100
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 349
Е, Дидонка  страхотна новинка Heart Eyes
Леко и безпроблемно бременеене   bouquet  bouquet  bouquet

# 101
  • Мнения: 1 194
честито и от мен! Лека бременост!

# 102
  • Мнения: 964
Е честито ,то каква новина само Браво,какво да ви пожелая.... newsm78,защо не добрата новина да не стане двойно добра новина и да си имате две малки сестрички за радост на батко Викича  bouquet  bouquet  bouquet

# 103
  • Мнения: 810
Дидка, честито и от мен!!! Да сте здрави и двамката/двечките или тримката кой знае  Grinning  и да имате спокойна и великолепна бременност  Grinning

Аз съм на сватба този уикенд, влизам сега и гледам едни бременни, едни родили, хората се женят тук въобще ЛЮБОВ и ЩАСТИЕ  Grinning

Успех и прегръдки от мен! Grinning

# 104
  • Мнения: 676
Честитооооо мила Дидка

Лека и безпроблемна дременност  bouquet

# 105
  • Мнения: 1 909
CHESTITO, DIDI!

LEKA BREMENNOST I ZDRAVO BEBCHE TI JELAIA!
  Heart Eyes Hug  bouquet

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честито на мама Дидка и на татито!!
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и накрая лесно раждане.
И най-важното батко Викторио да се радва на бебето!
Е няма да може да ти помага в началото, но после ще играят заедно и това ще е най-голамата награда за вас с тати!!

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 5 894
Дидка, честита ти радост. Много съм щастлива за теб (и мъъничко ти завиждам). Лека бременост ти желая и здраво и весело бебче. Ама си нетърпеливка ....... видя как е със зимно бебе и хайде ХОП, я да видим как е с лятно  Laughing.
Подарявам ти ник-а си ... ако го искаш Дидка (2 в 1)

# 108
  • Мнения: 392
Диденце, честито и от мен, страхотна новина. Дано е заразно, че да ме хване и мен, сега като сте започнали да бременеете много от вас. Лека и безпроблемна бременност. Най-после Викича ще си има компания да играе. Heart Eyes Heart Eyes

# 109
  • Мнения: 3 461
Честито,Диди!Лека и безпроблемна бременност ти желая и още по-леко раждане и здраво и хубаво като родителите си бебче на края.  bouquet  bouquet  bouquet

# 110
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
5 дни ме нямаше и не могa да наваксам на 4еститки за забременяване. Laughing 4естито и от мен.
 лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт