ХАйде....най-НакРаЯ...бреМеннА сЪм мАй

  • 3 108
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 423
Страхотна новина, Дидке честито от сърце  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Hug, ако си в 10 седмица значи ще раждаме по едно и също време! newsm44 newsm51

# 31
  • Мнения: 7 430
тез таблици изкараха Ванина мом4е а, пък Луис Даниел моми4е, така 4е трай сега още малко кат гледам и ще се разбеиел. Кажи как се 4увстваш, освен киселините, ина4е как си? Взеха ли ти кръв или другата седмица?
Е тати Миро знае ли или ще ми кажеш на Коледа, дет се вика подарък изненада.

Миро знае от теста, но не му вярва много...
Чакам го с нетърпение Hug...ама то не мога да сложа масата от вас smile3533 ОбичАм Ви Hug Hug Hug
Като се върне и ще му кажа, че вие сте виновнички Two Hearts

Теичка, утре ще ходя на кръвен тест и другите му там изследвания Wink
Чувствам се много добре - като изключим киселините и сухотата в устата Sad и за това казвам пак, че ще е момче - така бе с Виктрио....ех, надявам се пак да е лека бременност newsm17

# 32
  • Мнения: 7 430
Страхотна новина, Дидке честито от сърце  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Hug, ако си в 10 седмица значи ще раждаме по едно и също време! newsm44 newsm51

Знаеш ли, че си мислех за теб Hug...понеже нали се срещта с моята кръсница ИВЕТО txtloves и сега си мислех - ех, тя ще има две приятелки бременнички Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 246
ДИДЕ,ще е лека,ти това не го мисли сега.Хайде,споко - да кажеш на Миро,и двамата да го отпразнувате.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 423
 newsm10 newsm44 newsm44, няма да й е лесно, но съм сигурна ,че ще е много щастлива Hug  bouquet

# 35
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
леле, каква кРаСиВа НоВиНа! Grinning Grinning Grinning

честито малко топченце!!!

лека бременност и още едно момченце? нали това искаше "искам трима мъже" Grinning Wink

засега буйките са в неутрален цвят

пожелавам ви много щастие!!!

# 36
  • Мнения: 1 283
Отивай да слагаш масата,че ще пада празнуване! newsm68...и умната с вискито,ей! Naughty

# 37
  • Мнения: 4 399
Честито! Много хубава новина! Леко и беъпроблемно бременеене ти желая!

А защо си разтроена? Аз мислех че ти искаше да забременееш защото съм виждала че пишеш в Искам бебе.

# 38
  • Мнения: 7 430
Чак ме е срам да ви пиша пак - БЛАГОДАРЯ Embarassed smile3525 ама не мога да не го направя

Искам да благодаря на моята приятелка Yoni Bonboni   за това, че беше с мен и ме подкрепяше,
...а къде ли е cho4o Sad

# 39
  • Мнения: 1 793
Диди, честито и от мен! да ти е лека и безпроблемна бременността и когато му дойде времето да се радвате на едно здраво и пухкаво бебоче! Heart Eyes Hug Simple Smile

# 40
  • Мнения: 7 803
макар, че взе да ме хваща шубето тук, сама, дай Боже и две дивачета #Crazy
а честито лека бременност   bouquet
а за двете дивачета мен питаш ли ме  сама Whistling

# 41
  • Мнения: 3 146
Четито и базаварийна бременност! Нали е желана?

# 42
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Дидка,
 
МЕРСИ, че си ме включила в списъчето bouquet

Дано следновогодишно и аз да се присъединя в отбора .  Flutter

# 43
  • Мнения: 7 430
Четито и базаварийна бременност! Нали е желана?

Да, благодаря  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 381
Честито и от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт