Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора
Здравейте!
Днес на няколко пъти ми се изпречва това манго пред очите.
Прочетох тук: - http://www.zdrave.bg/?c=n&id=5439
а и освен това - всичко, което успях в Google да намеря по въпроса.
Не е евтино и затова преди да се изхвърля се интересувам, ако някой е пробвал вече продукта за отзиви.
Не открих друга тема по въпроса.
Цитирай

Сноуи, каква е цената му и къде се продава?
Цитирай

Сноуче, ето това "Екстрактът от семената му е добавка №1 за отслабване в САЩ през 2010 г."
в началото ме кара да не ми е интересна темата. Това (поне за мен) е чист маркетинг, посоче-
ните изследвания нямат нито автор (кой е заинтересован?), нито числа някакви. А като казваш,
че е и скъпо ... То какво ли и от кой ли не се пише ...
Магическите работи са по приказките  Hug
Цитирай

При мене една бутилка е 37$ , така пише..и шипинга сигурно ще е още 7-8$.....няма да си го ордирам...никаква гаранция, Асето е права....   аз знам,че мангото е много полезно за сърцето, но за отслабване не съм знаела...бих го яла на плод пресен, ще ми излезне по евтинко даже...
Цитирай

Благодаря ви момичета!  Hug Very Happy
Значи...  Very Happy
Аз вчера се свързах с фирмата - това е сайтът им: http://etima-africanmango.com/
На мейл, получих следната информация относно цената:

Стандартната опаковка е от 6 блистера с по 10 капсули всеки, т.е. общо 60 капсули. В зависимост от предпочетената от Вас дозировка те са достатъчни за период от 10 до 30 дни.

Предлагат се няколко възможности за покупка:

пакет 1: при закупуване на 3 опаковки, получавате 4 - цена на пакета: 118,80 лв. (или спестявате 39,60 лв.)

пакет 2: при закупуване на 6 опаковки, получавате 8 + бонус 1 опаковка (от 60 капсули х 1200 мг) Липомакс – производство на Vitamins for Life, САЩ - цена на пакета 237,60 лв. (или спестявате 79,20 лв., стойност на бонуса 16,95 лв.)

пакет 3: при закупуване на 2 опаковки, получавате бонус 1 опаковка (от 60 капсули х 1200 мг) Липомакс – производство на Vitamins for Life, САЩ - цена на пакета 79,20 лв. (стойност на бонуса 16,95 лв.)

пакет 4: 1 опаковка Етима Африканско манго – цена 39,60 лв.

Заявка можете да направите по няколко начина:

- онлайн – през сайта на продукта www.etima-africanmango.com
- като се обадите на телефон 0 800 14 801 (безплатен за стационарни телефони).
- като ни изпратите имейл на настоящия адрес, в който посочите задължително име и телефон за връзка.

много се чудя все още. С една колежка обмисляме дали да не поръчаме общо 4 бр., което ще струва около 60 лв. за 2 опаковки на всяка. Което си е съвсем прилично и ще си направя подарък за близкия ми рожден ден.
Знам, че голяма част от продуктите са само реклама, но много се шуми напоследък...
 newsm78
Цитирай

И аз четох повечко из нета, хората са доволни... newsm78  . И на мен ми се иска да си помогна с нещо,ама ще видим.. ще го обмисля, пък и някой ако го е пил си е друго да знаеш истината от познат..
Цитирай

Ми аз точно затова питам... надявах се някой да сподели нещо.
Явно ще сме морски свинчета експериментатори  35 Pig
Цитирай

Поръчах!  Cool
Доставката е от 1 до 3 дни, цената за доставката е включена.
Цитирай

Донесоха ми добавките! newsm44
От утре ги започвам! Преди обяда и преди вечерята - аз ще пия по 1 таблетка.
Моята приятелка ще пие двойна доза. След време ще пишем какъв е ефекта!  Very Happy Ако има такъв! Cool
Цитирай

Чудесно, тъкмо ще споделите и двете резултатче  Wink
Щото аз като чета в сайта им пише отслабване с ДО 6 кг на месец, което означава, че това е най-добрия резултат въобще постиган с тази добавка, което пък означава, че средния реултат е примерно 3 кг/месец. Примерно  Wink

Snow4eva, само да кажа, че ти си ненадажден пример  Mr. Green
Особено като ти гледам лентичката ако вземеш, че смъкнеш 6 кг, лошо!
Цитирай

Пит  Hug
Права си, че е ДО 6 кг, може дори и 1 35
Аз не съм приключила с отслабването. Само си променям целите - в момента вече съм с нормално тегло и това ми беше голямата цел. Оттук нататък имам още 5-6 кг, които ще бъдат бавни и затова реших да пробвам с тази добавка, като същевременно ще си карам Сономата. Много ме е страх да не почна да качвам. А иначе... аз не съм много запалена по такива добавки, но някак си това ме... "грабна". Просто имах въгрешното усещане, че трябва да го взема.
Ще видим... Имам за 2 месеца, така че... няма за къде да бързам. Въпросът е да не качвам! И да стабилизирам теглото.
Цитирай

Како стана с мангото? Има ли изобщо някакъв ефект, макар и минимален? newsm78
Цитирай

упс! Embarassed забравих да се представя аз съм новорегистрирало се пухкаво мамче  newsm03
Цитирай

Здравейте, мами! Попаднах на вашата дискусия, четейки за африканското манго.
И аз се интересувам от ефекта - надявам се положителен, разбира се Wink
Цитирай

Здравейте! Hug
За съжаление нито при мен, нито при колежката ми има ефект. Тя стои на едно място като кила, но аз дори качих малко. Не смятам, че мангото е виновно, но за мен - ефектът от употребата му е нулев!
Да не говорим, че през цялото време съм била на хранителни режими!
Ще ми е интересно дали все пак някой има добър резултат от употребата му!
Цитирай

1-14 от 39 отговора