Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 дек. 2005, 13:23 ч.

Я кажете какво купихте на малчуганите?

• 1 184
  • 23
  •   1
Отговори
Аз още се моткам с подаръка на Оли...ама то до 24 има време де...

Вие какви подаръци купихте?

# 1
Голям влак, на който му се отваря тавана и се слагат хората да седнат вътре, има релси и могат да се направят в най-различни форми (не само в кръг да обикаля), на батерии е.
Янис си го хареса в магазина още миналия месец и... вече е в нас.  Sunglasses

# 2
  • Холандия
Нали му се събират само празници тоя месец,барабар и рожденния ден и то първи Grinning Grinning Grinning
Много неща купихме,но най вече книжки.Най различни-с букви и кратки думички,с животните и какъв звук издават,шарени с приказчици,направени като плюшени играчки....най,най различни.Два комплекта пласмасови-ферма и строеж със всичките му аксесоари-за фермата ферма,животинки,оградки...за строежа строител,багери,дрелки Laughing Laughing LaughingМного са интересни !!! Купихме и една голяма дъска с тебешири,че много обича да драска и един комплект бои за рисуване с ръчички и крачета Laughing Laughing LaughingОбщо взето по образователни неща,че си има вкъщи всякакви играчки,чак няма вече място за всичко...

# 3
  • Bath, UK / Варна
И аз не мога още да измисля  ooooh! Миналата година още в средата на ноември купихме подаръка - мотор на батерии, а сега вече не мога да измисля - че то не са вече коли, мотори, колела, влакове с релси, строители... Сега мъжа ми мисли за един кран с дистанционно, + някакви други строителни джаджи - цял комплект, ама на мене нещо не ми харесва. Другия вариант е писта с 2 коли с дистанционни, ама не знам вече  Tired
Има и едно готино тигърче в Дисни, дето като му плеснеш и то прави колело, превърта се, много смешно, ама ще му разкаже играта за нула бройки.
Моята идея са един комплект музикални инструменти - кирата, свирка, маракаси и т.н. Виждах и една ди-джейска маса. Мъж ми се дърпа обаче...
Мъж ми предлага също една крепост с окопи и не знам какво и цяла войска пластмасови войници, също има и подобен пиратски кораб, ама не знам дали ще му хареса.
Или пълен комплект военно снаряжение, ама това на мене не ми харесва.
Така де, наникъде сме още с подаръка, ако подхвърлите някоя идейка ще съм благодарна  newsm78   bouquet

# 4
  • Finland
РОБОТИ  Shocked Shocked Shocked

Извинявайте за 6рифта, ама главата ми се е подпалила. Робот та робот.
И Хари Потър Лего (спасяването на приятелите му от русалките). Българските книжките и видеокасетите, които 6теполу4и от родата не ги броя  Mr. Green И други дребни не6та (май доста се охар4вам по Коледа... newsm78)
Има една маимуна, издава разни звуци като я 6типне6 по носа, по корем4ето и т.н....ИзклЮЧително симпати4на (да не кажа, 4е и аз съм и метнала мерака  Mr. Green), та и нея май...

# 5
  • New Zealand
Magnetix - нещо като конструктор на принципа на магнитите - купено е ве4е
Leap pad планираме - подобно на това - http://www.interactivereviews.com/product/B00003GPTI
а също така сме купили и голяма мозайка в кутиа, която е като куфар4е
в общи линии това е

Последна редакция: нд, 04 дек 2005, 14:18 от Maika

# 6
  • USA
Аз още се моткам с подаръка на Оли...ама то до 24 има време де...

Вие какви подаръци купихте?

Тази година наблегнахме на образователните неща и ние...Откакто го спряхме от детската градина аз го занимавам с неща по "програма" дето си направихме с него Wink и сме накупили всякакъв род неща за рисуване, лепене, оцветяване, макети за писане на буквички, комплекти за "занимаване" на деца ..и т.н. Направих му кътче в стаята за гости( където по стечение на обстоятелствата ни е "домашния офис" "Simple Smile ), сложих му плакати, столчета и масичка..и сме като в детската градина Simple Smile
Иначе има и Heffalump играчка Simple Smile)) че сме големи фенове Simple Smile

# 7
  • Longueuil, Canada
Още нищо, но съм набелязала една йоника и серия класически приказки. Страхотно да направени и са от дебел картон. Да има да чете.

# 8
МП 3, сега искала и Фърби.........лапешка работа. Мисля 4е със второто ще се размине.

# 9
  • Ottawa, Canada
Няколко ДВД-та, май това ще е. Може да и взема и няколко книжки. Не мога изобщо да измисля какво да и купим, защото няма нужда от нищо. Всъщност, тя си пожела колело, но не виждам смисъла от колело по Коледа. Ще и го подарим за завършване на училище.

# 10
  • Spain
все още не сме купили нищо - предстои утре ..решила съм отиваме в магазина .. пускам я каквото докопа Simple Smile ..разбира се зависи какво ще и хареса и колко неща  Wink ..аз конкретно съм решила да е една маса за занимания  и  едно стол4е на фишер праиз .. и други дреболии които си харесам евентуално Simple Smile

# 11

хи, хи явно им е от възрастта. И моъто ангелче, това си е поръчало.
 Flutter

# 12
Цитат
Има една маимуна, издава разни звуци като я 6типне6 по носа, по корем4ето и т.н....ИзклЮЧително симпати4на (да не кажа, 4е и аз съм и метнала мерака  ), та и нея май...

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Мойта и тя има такава маймуна Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Цяла седмица я гледа в супермаркета, говори и, милва я, та накрая не издържах и и я купих!
Обаче познай- след 2 дена трябваше аз да си играя с маймуната Party Party Party Party PartyМного бързо им минават мераците бе...
То аз и за това се чудя какво да и взема за коледен подарък- ами ако си играе 2 дена и после и писне?
Книжки и ДвД-та на български език купих цяла чанта като си бях в България, повечето от тях още не ги е гледала. Играчки има толкова много, че севече взех да ги пакитирам и прибирам в мазето-след някой месец пак ще ги извадя... Просто се чудя какво да измисля newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 13
  • спретната къщурка край селО Сливен
Ами за сега само избираме  Mr. Green
Миро хареса една кола с дистанционно, че да може и той да си играе - а аз искам нещо по образователно, макар, че има доста такива и хич не им се радва...

Ще мисля още newsm78

# 14
Ами за сега само избираме  Mr. Green
Миро хареса една кола с дистанционно, че да може и той да си играе - а аз искам нещо по образователно, макар, че има доста такива и хич не им се радва...

Ще мисля още newsm78

Дидке много ти отива лентичката Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт