Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 дек. 2005, 22:15 ч.

Още една идейка за ексфолиране

• 1 987
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
Понеже съм патка и сутринта си изхвърлих утайката от кафето, се наложи да прибегне до други средства..И добре стана, защото открих една страхотна комбинация/то лошото все за добро в крайна сметка Wink/Купих си тоалетни трици от аптеката до нас, пишеше, че са от кестен и че трябва да се смесят със зехтин преди употреба.Стана просто перфектно FlutterНанася се кашичката на кесия за баня и се обтрива с нея тялото, а лицето - с ръце.Сигурно от зехтина кожата ми стана просто кадифена Heart EyesСитните пъпчици от подкожно растящи косъмчета по краката ми се махнаха - това от раз дори и с кафето не съм го постигала!Според мен не е от триците, а от зехтина.Той много подхранва и омекотява.Пробвайте, заслужава си.Много е евтино - 3-4 лъжици зехтин и трици за 30 стотинки hahahaИ определено след това банята има по-човешки вид, отколкото след кафето Wink

# 1
  • София
Звучи добре - ще пробвам  Wink
И аз отдавна съм открила, че зехтина се отразява много добре на кожата на лицето ми  Flutter

# 2
  • София
И аз си слагам т.трици със зехтин от известно време, но бях пробвала само на лицето, държа маската 10 мин и после отмивам. Много нежна става кожата, ще пробвам задължително и на тялото.

# 3
  • София
Аз отдавна съм се ориентирала към тези трици  Mr. Green нали се оказа че съм алергична към кафето  Sick
За мене по приятно е да си взема някакъв ексфолиращ крем за тяло, в момента ползвам такъв на ИвРоше с праскова. Намазвам цялото тяло и в шепичка си слагам от триците. Пресипвам от пълната шепичка в празната и с каквото е залепнало по мократа ръка търкам... хем добре почиства, хем е доста приятно.
Иначе от време на време ги обърквам със зехтин, но не ми е много приятно... глезла  Mr. Green

# 4
  • Пловдив
Това наистина е страхотна идея, защото и аз имам проблем с подкожни косъмчета по краката, но тъй като кожата ми по принцип е мазна, дали някой може да ми каже,ако знае нещо по въпроса, евентуално зехтинът дали ще спомогне за по-бързото й омазняване? Rolling Eyes

# 5
  • София
И аз си правя ексфолианти със зехтин,мед и сол,или само зехтин и сол.а лицето си съм слагала зехтин,стана ми на червени петна,но моята кожа е много мазна.Имам приятелка,която други маски на лицето си не прави освен със зехтин.А за тялото зехтина е чуден! Peace

# 6
  • Все на втория етаж
Ще пробвам. Трици ползвам,но със зехтин досега не съм пробвала.

# 7
Звучи интересно трици със зетин. Ще взема и аз да пробвам някой път. Grinning Зехтина определено прави кожата много мека.

# 8
  • София-Париж-София
Ммммм, чудничка идея! Ще пробвам още утре:) А има ли значение какви трици ще си купи човек или може всякакви?

# 9
  • Sf
Страхотно е!!! Триците премахват мъртвите клетки, пъпчиците нямат шанс просто... А зехтинът така подхранва кожата, че става вълшебна. Имам колежка, която е над 50, а има много хубава кожа. Сподели, че всяка неделя се мажела цялата със зехтин и после се увивала в един стар халат, стои така известно време и после се къпе, а халата пере в пералня. Но тя има и време и никой не й пречи вкъщи все пак... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз не издържах много, а и си намазах само лицето, деколте и после в банята търках с триците и малко зехтин 15-тина минути и после се изкъпах, но пак имаше ефект!
Това зехтинът е страхотно нещо!!!
Писала съм в други теми за косата, че редовно го ползвах и все още като се присетя и зехтинът спря косопада!!!

# 10

Чудна идея !!!
 а зехтина преварявате ли го?

# 11
  • София
Аз преди ползвах само триците, от див кестен, за лицето. Със зехтин не съм пробвала, но нищо не ми пречи да провам и да видя какъв ще е ефекта.

# 12
Звучи добре.Утре ще си купя трици и ще пробвам.

# 13
  • София
Ще пробвам още днес !
Благодаря за идеята !
  bouquet

# 14
  • Варна
Ей че сте гадни. Сега и аз трябва да бягам до аптеката за трици. Ама всички кат станем едни убави, шъ се познаваме на улицата. Мерси за идеята. Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт