Новия каталог на Ейвън - въпросчета за някои продукти

  • 6 398
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 313
На страница 96-97 има някакви декорации за маникюр.Някой да има впечатления от тях?

# 46
  • Мнения: 3 835
Току що се лакирах /между другото съм на работа  Embarassed/ с лак Блестящ скреж от серията Colour Trend, и да ви кажа много ми харесва, блестящите частици не се толкова едри като на снимката в каталога, а по финни и много нежно блести, сигурно ще има ефект и върху друг лак, но и така ми харесва  Grinning

Аз пък предпочитах да е като на снимката и отначало не го харесвах. Днес обаче една колежка се беше лакирала с него и наистина е много нежен.  Simple Smile

Сега съм си го сложила върху друг лак и стои много красиво, направо ми създава новогодишно настроение  Laughing

# 47
  • Мнения: 521
ot str.110 ima edin zazdravitel za nokti,nqkoi polzval li go e?hubav li e?

# 48
  • Мнения: 1 798
Моите нокти се цепят ужасно,ползвала съм всички неща на Ейвън за нокти,не съм доволна,каквито си ми бяха ,люспят си се и сега. Close
Новия крем за 30+ ми го подари систъра,аз съм на 26 все още и малко й се засегнах,ама мазах снощи и двете пъпки ,които бях чоплила упорито ги няма днес сутринта. #CrazyЩе си се мажа,нищо че е за 30+,на други марки  кремовете като нямат възрастови ограничения и майки и дъщери се мажат с едно и също.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
А някоя от вас ползвала ли е Овлажняваш крем с лек тониращ ефект и фактор 20 и фдт Невидим воал? Интересува ме дали матират (не ми се ще да лъщя) и доволни ли сте като цяло. Ще ми се да си купя евтин продукт защото определено няма да го ползвам често Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 1 798
Крема с тониращ ефект ползвам,първоначално не ми хареса,ама аз съм много бяла, а и на опаковката пише-първо -по-малко да се слага.След 3-4 дни кожата ми даже имаше хубав цвята/бяла съм като сирене иначе/.Чудесен е за мазна кожа,мойта е лъщяща,но с него е ок.

# 51
  • София
  • Мнения: 10 291
А някоя от вас ползвала ли е Овлажняваш крем с лек тониращ ефект и фактор 20 и фдт Невидим воал? Интересува ме дали матират (не ми се ще да лъщя) и доволни ли сте като цяло. Ще ми се да си купя евтин продукт защото определено няма да го ползвам често Rolling Eyes
Akо си много бяла. не става, разликата с шията става много очевадна. Иначе крема е хубав ако си със смесена кожа... от ФДТ-на няма наблюдения  Wink

# 52
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Кажете ми,хубави ли са пудрите на Ейвън? Аз бях до онзи ден с такава на Орифлейм,не беше лоша,но Алекс я натроши и сега трябва да си купя друга-каква?

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Akо си много бяла. не става, разликата с шията става много очевадна. Иначе крема е хубав ако си със смесена кожа... от ФДТ-на няма наблюдения  Wink
Над-таб, благодаря ти много. Полезна си ми както винаги Simple Smile. Ти ли ще дойдеш или аз да идвам да те водя на ресторантАЗ вече си поръчах фдт, продуктите от серията алое (за които така и не ти благодарих), лосион за тяло бадем (от нетната), и една маска на Pure ****(нещо си)
Значи крема ще остане за следващия път, пък ми се ще и да чуя повече отзиви за блестящите спирали Rolling Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 10 291
Кажете ми,хубави ли са пудрите на Ейвън? Аз бях до онзи ден с такава на Орифлейм,не беше лоша,но Алекс я натроши и сега трябва да си купя друга-каква?
Аз не ползвам пудра, но 19 годишната ми сестра ползва  Mr. Green тя много харесва двойните пудри дето са ФДТ+пудра. Ако навиеш представителя ти да ти взема поне 2 цвята и после да върне неподходящия, ще е най-добре... иначе няма как да уцелиш цвета. Тя харесва и пудрата с блестяши частички, но я ползва като руж  Sick
Аз ползвам перлите... много нежно и естественно седят.

Над-таб, благодаря ти много. Полезна си ми както винаги Simple Smile. Ти ли ще дойдеш или аз да идвам да те водя на ресторант
О.... ще ти го припомня лятото като минаваме през Бургас  Mr. Green

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
О.... ще ти го припомня лятото като минаваме през Бургас  Mr. Green

# 56
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Кажете ми,хубави ли са пудрите на Ейвън? Аз бях до онзи ден с такава на Орифлейм,не беше лоша,но Алекс я натроши и сега трябва да си купя друга-каква?
Аз не ползвам пудра, но 19 годишната ми сестра ползва  Mr. Green тя много харесва двойните пудри дето са ФДТ+пудра. Ако навиеш представителя ти да ти взема поне 2 цвята и после да върне неподходящия, ще е най-добре... иначе няма как да уцелиш цвета. Тя харесва и пудрата с блестяши частички, но я ползва като руж  Sick
Аз ползвам перлите... много нежно и естественно седят.



Ами,не съм близка с представителката Confused,как да я помоля.
Кое е по-добре пудрата или перлите? Само трябва наистина да помисля как ще си уцеля цвета newsm78

# 57
  • Мнения: 786
А успокояващия околоочен от 69 стр. някой ползвал ли е и може ли да даде отзиви? Аз много съм се навила на зеления несесер и се чудя как да скалъпя сумата newsm78 Освен него мисля да пробвам и от същата стр. тониращия крем, но май вече доста ми избеля лицето от лятото насам, та май ще се почудя още.
А от зелената матираща пудра отзиви...

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
А успокояващия околоочен от 69 стр. някой ползвал ли е и може ли да даде отзиви?
моята представителка го ползва и казва че е супер и много икономичен (аз ползвам този с алоето и също много го харесвам)
за пудрата каза че е само матираща (за мазна кожа), но не е цветна и покривна - по-скоро за успокояване на проблемна кожа

# 59
  • София
  • Мнения: 10 291
Ами,не съм близка с представителката Confused,как да я помоля.
Кое е по-добре пудрата или перлите? Само трябва наистина да помисля как ще си уцеля цвета newsm78
Зависи какво търсиш... пудрата(не зелената) покриват, малко или много, перлите придават блясък.

Общи условия

Активация на акаунт