Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

Sofia

Момичета, и аз изпаднах в чуденка, помагайте!
След 2 седмици ще бъда на гала-вечеря на международна организация, събитието ще е в друга държава.
На коктейлите в Бг дамите се обличаха от костюмче до рокля с гол гръб, ламета...
Значи този път ще е още по-официално.
Имам черна рокля с дълбоко делокте , без  ръкави и с цепки на бедрата, обаче май е твърде обикновена за случая. От друга страна може да изглеждам странно ако надена бродирано бюстие с пола със шлейф (нещо като булчинска рокля, но цветна), защото такива видях по магазините за вечерни облекла.
Помогнете ми с идеи, може и снимки. Фигурата ми има 2 неща, с които трябва да се съобразя - нямам тънка талия и не ми стои добре веревна кройка, другото е, че бюста ми не позволява дреха, която се носи  без сутиен (с гол гръб, без презрамки). 
Според вас за такъв случай какви дрехи са подходящи? Не зная къде е границата между това да изглеждам скромно и невзрачно облечена и това да съм издокарана като за нощта на Оскарите (или като абитуриентка  hahaha).  Thinking
Цитирай

До хладилника, който обичам

А защо не твоята си рокля с някакви зашеметяващи аксесоари - шалове, бижута и т.н.? Аз винаги съм харесвала по-семплият и елегантен стил.
Цитирай

Хм, на мен "международна организация" ми звучи повече като "консервативна институция"...
Опитай да докопаш снимки (напр. в Интернет) от минали години от същото събитие и след като провериш старателно дрес-кода да си избереш рокля.

Иначе и аз съм на мнението на Бу за аксесоарите.
Цитирай

Варна

аз съм изцяло съгласна с Бу.Сложи едни страхотни аксесоари на твоята рокля.
Може ръкавици;ръчно рисуван шал;интересен комплект бижута,според мен циркони за да блестят и т.н.незнам какво точно обичаш. Hug
Цитирай

Sofia

Уф, там или скъпоценности , или нищо. Ако се явя с някакви имитации ще се чувствам Пепеляшка.
В този ред на мисли една нова вечерна рокля ще ми излезе доста по-тънко от  зашеметяващо колие със сапфири например (за диаманти не си и помислям).
Иначе за ръкавиците е добра идея, малката ми черна рокля ще изглежда супер с едни до лактите. Very Happy
Ей сега ще поровя дали има снимки.
Цитирай

sofia

Къса или дълга е роклята ти?
Ако е дълга имам една идея.  А и къса не мисля че е подходяща за случая.
Ще се опитам да нарисувам това което имам предвид
Цитирай

Sofia

До средата на прасеца е, а цепките до средата на бедрата.
Цитирай

sofia

Нещо такова имах предвид Наскоро видях такаво рокля по ТВ-то но не помня коя звезда я не беше българска

http://www.bgphoto.net/photos/1633/o632692096660000000.bmp
Цитирай

Все на втория етаж

А защо не твоята си рокля с някакви зашеметяващи аксесоари - шалове, бижута и т.н.? Аз винаги съм харесвала по-семплият и елегантен стил.

Съгласна съм с Бу.
Цитирай

София

Нещо такова имах предвид Наскоро видях такаво рокля по ТВ-то но не помня коя звезда я не беше българска

http://www.bgphoto.net/photos/1633/o632692096660000000.bmp

Това е от рекламата на някакви парфюми. Мацката наистина изглежда страхотно с тази рокля.
Цитирай

Sofia

вижте на какво попаднах! Не че мъжът ми ще ме пусне така пред  хора, но много ми харесва.  Very Happy
http://www.janajekova.com/p/c_laguna/pic10_big.jpg
Цитирай

Варна

Хъх, направо не ти завиждам  Laughing

Много сложна задачка, поне за мен.

А снимката дето си дала е направо....шИ паднат всички ако така отидеш облечена.  Smile
Цитирай

София

Тази рокля, която си си харесала ми прилича повече на нощница. Аз си мисля, че твоята рокля ще е много подходяща.
Цитирай

София

вижте на какво попаднах! Не че мъжът ми ще ме пусне така пред  хора, но много ми харесва.  Very Happy
http://www.janajekova.com/p/c_laguna/pic10_big.jpg
Роклята е много хубава, ако се ушие в непрозрачна материя, мисля че ще е подходяща за случая.
Цитирай

Sofia

А снимката дето си дала е направо....шИ паднат всички ако така отидеш облечена.  Smile

ШИ падна първо аз .... в кревата и няма да ида никъде!  35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора