да ви се похваля и аз

  • 1 456
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 314
момичета,дойде дългоочакваният момент да ви се похваля най-после,че съм бременна. newsm44вече бях 2 пъти на преглед(в седма седмица съм),засега всичко е наред,дай боже така и занапред  Praynigи живот и здраве чакаме бебо на 24.07.знам,че темата не е много за този форум,но тук ми е най-уютно.благодаря ви на всички за добрата атмосфера,която създавате във форума,станахте една неразделна част от ежедневието ми и се надявам и занапред да ме подкрепяте.ще имам нужда от вас!  bouquet

# 1
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Честита бременност.  bouquet Hug Пожелавам ти лека бременност и zдраво бебче.

Наистина някои момичета тук повлякоха крак, дано теzи радостни новини продължават и zанапред Simple Smile

# 2
  • Мнения: 139
Нека и ние се присъединим към радоста ти.Честито!!!Лека бременност ти пожелавам и лятото да се радваш на здрав бебок Hug

# 3
  • Мнения: 3 880
Честитоооо  bouquet


Какво става тук бе хора?? Wink То не останахме небременни Laughing Аz да не се zадържам много тук, че като гледам май е zараzно, а ми е рано оЩе Mr. Green
Лека и беzпроблемна на всички приzнали и неприzнали си (няма начин да няма оЩе някоя, която си трайка Laughing)

# 4
  • Мнения: 11 306
Определено е седмицата на тайната бременност.
Кой ли още се спотайва да ни прави коледни изненади

Сусу, страхотна радост!
Лека и безпроблемна докрая! Hug

# 5
  • Мнения: 6 390
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН  Hug
Страхотна новина  Grinning леко и безпроблемнно бременеене ти желая от сърце  Grinning
днес времето ми в форума минава само в честитки на нови бременни  Laughing а так и за напред да бъде  Wink Grinning

# 6
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Честито susu  bouquet
Да е лека и безпроблемна!

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Честитооооооо
лека и безаварийна!
 Flutter Flutter Flutter

# 8
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито и от мен  bouquet!
Лека бременност!

# 9
  • Мнения: 636
4естита ви радост мила! Вси4ко най-най-! Подозирах аз, 4е има още потайни (като мен). Добре ми запо4ва деня с твоята хубава новина.

Хайде, останалите, излизайте! Похвалете се! Много е приятно!
Форума да се понапълни с радостни теми! Да се оттърсим малко от негативизма и заядливостта, които върлуваха напоследък. Да не забравяме кои са важните неща в живота!

 Hug

# 10
  • Мнения: 235
Честито и от мен! Пожелавам ти лека бременност!   bouquet

# 11
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Честитоо ! Лека бременност  и здраво бебе !

# 12
  • Мнения: 533
Честито, Susu!  preggo
Лека бременност ти желая, а през лятото да се радвате на едно хубаво и здраво бебче! newsm30

# 13
  • Мнения: 1 793
Честито и от мен  bouquet лека бременност

пожелавам едно здраво бебче догодина Wink

# 14
  • Мнения: 1 283
Честитооо! Hug  bouquet
Много здраве и лека бременност ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт